51

Téma automobilů bylo vždy doménou mužů. Co já vím, muži o autech dokáží mluvit hodiny a hodiny. My ženy auta řešíme taky, ale trochu jinak, že? Barva, design… ale hlavně, kde a jak zaparkovat a co se nám přihodilo. Muži se s řízením auta snad rodí, no u žen je to trochu jinak. Ale taky to umíme a zvládáme, nejlepší škola – to, že sdílíme své story a víme, že jsme na tom všechny stejně. 🙂 Tohle téma u nás v redakci nenechalo nikoho chladným.

Irča | ŽENA s.r.o.

Řidičák mám už 10 let, ale těch posledních přibližně 7 let, co jsem se odstěhovala do Prahy, jsem za volant moc nesedala… nesnáším řízení v Praze a taky se asi tak trochu bojím. Ale před půl rokem jsem si řekla DOST! Pořídila jsem si auto s automatem, abych se nemusela stresovat řazením nebo tím, že mi někde uprostřed rušné křižovatky autíčko „chcípne“. 🙂 A abych měla radost z ježdění ještě větší, pořídila jsem si tyto luxusní potahy a koberečky s Hello Kitty. 🙂

PS: Od té doby, co mám tyhle potahy, mě přestaly zastavovat i policejní kontroly. 🙂

 

Petra testovačka | ŽENA s.r.o.

To je tak, když jdete doplnit vodu do ostřikovačů. Otevřete kapotu a najdete tam půlku chleba. Byl to vtip od kamaráda, který měl den předem půjčený auto nebo si ho tam chtěla ohřát kuna? 🙂

Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.

Ja a auto? Spomínam si na skúšku v autoškole, keď mi pekný ale poriadne škodoradostný policajt, ktorý sedel na zadnom sedadle po ukončení jazdy kázal zaparkovať na parkovisku na parkovacom mieste v kopci. Bol to asi najstresujúci zážitok za volantom. Som tam parkovala asi 10 minút a pohýňala sa na ručnej brzde hore dole 🙂 Ak ma niekto sledoval musel sa poriadne zabávať. Ale dôležité je, že som skúšku spravila na prvý krát a od vtedy si veľmi dobre rozmyslím, kde budem parkovať. 🙂 A vždy si spomeniem na ten jeho úškrn, tiež sa asi poriadne bavil.

 

EVA | první ŽENA s.r.o.

Moje automobilové story by asi měly vyprávět ty, co se mnou pravidelně jezdí a mají z toho legraci… stát v kolonách je prostě ztráta času. Denně strávím v autě dvě hodiny při přejezdech z domova do Prahy, a tak snídaně, líčení, pokec se synem o všem možném a nemožném, to jistí.:-)

Petra, Pracovna Ostrava | ŽENA s.r.o.       

Dlouho jsem na sebe byla pyšná, že jezdím bez nehod. Prostě jsem 20 let nebourala. Až jednou… Dcera mi volá: „Mami, už stojím před školou, přijedeš už?“ Práci opouštím v polovině, na to už jsem si zvykla. Když dítě poručí, no však to znáte… tak jedu.

No a tak jsem vyjela „fitipalldovskou“ rychlostí, jako bych chtěla vyhrát Formuli 1, v kopci další telefon: „Mami, kde jsi?” Mobil držím jednou rukou, kouknu doprava, doleva a teď bych měla ještě jednou doprava do té ostré zatáčky, jenže já spěchám do školy a už jsem se tam dívala. Dítě přece trpí, když musí čekat… Prásk! Ohlušující rána.

Ale zprava přece nic nejelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Jelo.

Jarča Businesswoman| ŽENA s.r.o.

Já mám jen veselou historku, jak jsem ráno zaparkovala před prací na místě, kde se moc parkovat nesmí, a když jsem se večer k němu chtěla vrátit, už tam nebylo. A protože jsem blondýna, tak jsem volala policajty a řvala na ně, že mi ho ukradli a že místo, aby hlídali, aby nikdo nekradl, tak dávají pokuty za parkování. Vyslechli mě, nechali si nahlásit poznávačku a s ledovým klidem mi oznámili, že mi auto nikdo neukradl, ale že ho najdu na odtahovém parkovišti a k nim, že se mám zastavit zaplatit pokutu za špatné parkování J. V tu chvíli mi ale do smíchu moc nebylo, to mi věř. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account