Nový zmenšený batoh Topgal pro malé prvňáčky testovalo dvanáct z vás. Jak ta dopadlo? Výsledky najdete v článku.
O produktu:
Batoh je celkově nižší, aby drobným dětem lépe vyhovoval a příliš je netížil, má nové uspořádání kapes a zipů, ergonomicky tvarovaný zádový systém, polstrování, nastavitelný hrudní pás i ramenní popruhy a vyjímatelný hliníkový rám. Měl by malým školákům zajistit větší pohodlí, ale i bezpečnost díky mnoha reflexním prvkům.  Nechybí poutko na zavěšení na lavici, pevná plastová rukojeť na pohodlný přenos. Batoh má pevné dno opatřené i praktickými plastovými nožkami a spodní hrany jsou vyztuženy, tudíž by měl tento nový model odolat i neopatrnému zacházení malých rošťáků.
Šest batohů pro holčičky a šest pro kluky zkoušeli malí školáci nosit do školy celých 14 dní.
Jak tato nová verze zmenšeného batohu dětem a jejich maminkám vyhovovala?
Maminky ocenily menší rozměr a lehkost batohu. Především pro drobné školáky je tento model výhodný, netáhne je k zemi, nosí se prý pohodlně a děti byly spokojené. Velikost batohu lépe odpovídá vzrůstu dětí a nemáte pak pocit, že po ulici běhá jen batoh s nožičkami. Jedna maminka upozornila, že při větším zatížení se popruhy měly tendenci rolovat a zařezávat, většina vyjádřila s nošením spokojenost. „Batoh je lehký, perfektně na zádech sedí, má vyztužená záda a velkým plusem je i hrudní pás. Výhodou jsou i nožičky, díky kterým se batoh nemusí válet po zemi,“ píše Jenny.
Vnitřní uspořádání batohu je podle většiny maminek dobře řešené, nabízí dostatek přihrádek a kapes na učební pomůcky, na svačinu i na pití. Do batohu se dětem vešlo vše potřebné, bylo jen nutné věci ukládat s větším rozmyslem, ne je dovnitř jen ledabyle naházet, což vede dítě i k pořádku a plánování. Například velké desky je potřeba uložit až k vyztuženým zádům.
Vedle vyztužených zad ocenily maminky i nastavitelné popruhy, pomocí nichž lze batoh snadno přizpůsobit velikosti dítěte. Spokojenost vyjadřovaly také s reflexními prvky, které přispívají k většímu bezpečí na ulici. Líbil se i zajímavý design, pečlivé zpracování a pevné zipy. „Batoh je tříkomorový se síťovanou vnitřní kapsičkou pro dětské poklady a vychytávkou ve formě karabinky na klíče a postranní kapsy na láhev,“ oceňuje Iveta. „Batoh od firmy Topgal splnil všechna naše očekávání a syn je s ním velmi spokojen,“ dodává.
Kompletní hodnocení našich testerek najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account