132

Jak dopadlo testování sportovních sluchátek YURBUDS Inspire 100? Tady jsou výsledky.
O produktu:
Jedinečná sportovní sluchátka YURBUDS, která byla vyvinuta atlety, Vám přináší spoustu unikátních patentů, díky kterým je již nikdy nebudete chtít vyndat z uší.
Na americkém trhu se stala tato značka absolutní jedničkou a to během neuvěřitelných dvou let. Mezi unikátní patenty patří: TWISTLOCK – který Vám garantuje, že sluchátka z uší „nikdy“ nevypadnou, FLEXSOFT – zaručuje komfort na dlouhou dobu, takže Vás sluchátka v uších nebolí, SWEAT PROOF – dodá odolnost vůči potu, tudíž nemusíte kupovat každý ½ rok nová sluchátka.
Jelikož si značka YURBUDS uvědomuje rozmanitost ergonomie jednotlivých uší, nabízí tato sluchátka ve variantě přímo pro ženy, tedy s menšími silikonovými náušníky. Díky propracovanému tvaru sluchátka propouští i okolní zvuky, takže nemusí být určena pouze na běhání, ale můžete s nimi jezdit na bruslích, na kole, cvičit aerobic nebo v posilovně, skákat salta, věnovat se parkuru či jiným sportovním aktivitám.
Maminky malých dětí je jistě ocení na procházce s kočárkem, na pískovištích či v hernách. Díky poslechu příjemné hudby si vychutnají aspoň trochu zasloužený relax, ale přitom stále uslyší své ratolesti.
Nezbývá než dodat – šťastnou cestu milé ženy.
Více se dozvíte ZDE.
A jak se vám sluchátka osvědčila?
J.K.
Děkuji za možnost otestovat sluchátka Yurbuds. Do teď jsem výrobky této značky neznala a byla jsem velmi příjemně překvapena. Sluchátka velmi dobře hrají a díky gumovému nástavci velmi dobře sedí a drží v uších i při sportu. Délka kabelu je také dostatečná. Celkově mohu určitě doporučit.
molga
Ke svému prvnímu testování jsem dostala modrá sluchátka Yubuds Inspire 100 a jsem z nich opravdu nadšená. Dají se použít nejen při běhání, ale i při jízdě na kole. Sluchátka mají měkkou část, která se vkládá do uší. Ta se díky tomu dobře přizpůsobí uchu a nemůže vypadnout. Taky jsem ocenila, že i při poslouchání hudby jsou dobře slyšet okolní zvuky, takže poslech není nebezpečný jako u některých jiných sluchátek. Za sebe doporučuji a budu je dál používat při chvílích odpočinku.
ivca543
Sluchátka jsem měla možnost vyzkoušet pouze jednou, víckrát jsem se k běhání bohužel za tak krátkou dobu testování nedostala. Sluchátka jsou z příjemného měkkého materiálu, který se přizpůsobí, dobře drží v uších a nevypadává. Kabel je dostatečně dlouhý a nehrozí, že bych si je při nějakém prudším pohybu vytáhla z mp3ky. Částečně jsou slyšet zvuky okolí, což je obrovská výhoda při běhání i jízdě na kole. Mám malé uši a i když jsou sluchátka určena speciálně pro mě, myslím, že bych ty “špunty” snesla ještě menší. Trošku mě po delším nošení tlačily, ale žádná tragédie a sluchátka bych určitě doporučila dál.
4vladku
Dostala jsem k otestování krásná fialová sluchátka Inspire 100, čímž se mi splnilo mé tajné přání ohledně barvy. Sluchátka velmi dobře sedí v uších, nevypadávají, díky měkkým koncovkám netlačí. Kabely mají dostatečnou délku. Při poslechu hudby jsou jemně slyšet i okolní zvuky, což zvyšuje osobní bezpečnost. Celkově je hodnotím kladně a můžu je doporučit na sportovní aktivity.
savana
Sluchátka dorazila až toto pondělí, tj. před 4 dny, a tak je moje zkušenost s nimi ještě poměrně krátká a čerstvá. Sluchátka mají povedený obal cílený na ženy, pro které jsou primárně určeny. Dorazily mi v krásné bleděmodré barvě. Již na první pohled působí velmi kvalitně, jejich zpracování je bez chybičky. Délka kabelu více než dostačující. Zvuk poměrně věrný, basy méně výrazné, ale to je u tohoto typu sluchátek celkem běžné, šum minimální. I když jsou koncovky sluchátek speciálně tvarovány a určeny pro ženské uši, tzn. jsou menší, pociťovala jsem při delším nošení tlak uvnitř ucha, který nebyl úplně příjemný. Speciálně tvarované koncovky lze sejmout, ale tím sluchátka ztrácí jednu ze svých předností a tou je, že nevypadávají z uší. Opravdu jsem zaznamenala, že sluchátka umožňují vedle reprodukované hudby “slyšet” i okolní zvuky, což je například na cyklostezce velmi výhodné a zvyšuje to osobní bezpečnost. Odolnost proti potu jsem vzhledem ke krátké době, kdy mám sluchátka k dispozici, nemohla ještě vyhodnotit. Celkový dojem je pozitivní a sluchátka mohu všem aktivním ženám jen doporučit.
aasun
Sluchátka jsem velmi stylová a příjemná. Dlouhé kabely, v uších drží určitě nejlépe ze všech sluchátek a nejsou v uších cítit. Mohu dělat jakýkoliv pohyb. Příjemná jarní pastelová barva je oživením běžeckého outfitu. Zvuky okolí jsou jemně slyšet a přitom stejně tak puštěná hudba. Ani manipulace s kabely nemá vliv na kvalitu reprodukované hudby.
A negativa?
Žádná jste nenašly.
Kompletní hodnocení najdete zde.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account