214

Jak dopadlo testování dynamicko-směrového polštáře, který má odstranit bolesti zad, krku a páteře? Dozvíte se v článku.
O produktu:
Dynamicko-směrový polštář Dynasit Life je základním modelem řady Dynasit, který poskytuje plnohodnotnou funkčnost vycházející z principu dynamického sezení.
Dynasit Life je konstruován tak, aby směroval svalové napětí dynamického sezení do hloubkových zádových svalů. Odstraňuje bolesti zad, krku a páteře, posiluje zádové, sedací, hýžďové a břišní svalstvo, aktivuje krevní oběh a lymfatický systém a tím podporuje mozkovou činnost a zvyšuje spalování kalorií během sezení.
Více se dozvíte ZDE
A jak se vám polštář osvědčil?
Marta K.
Velmi děkuji za možnost testovat dynamicko-směrový polštář Dynasit Life. Celý den sedím u počítače a přitom se snažím cvičit na polštářku dle instrukcí a je to velmi příjemné. Zda mě poté přestanou bolet i záda uvidím až po delším testování. Velmi pozitivně také hodnotím jeho grafické zpracování.
Ylič
Mockrát děkuji za možnost testování. Ze začátku jsem testovala raději podle návodu, a musím říct, že jsem ráda, opravdu se postupně dostavoval slibovaný efekt, a to až tak, že jsem pocítila i svaly, o kterých jsem snad ani pořádně nevěděla, že mám. Výsledek – uvolněná záda, a konečně sedím, jak se správně sedět má. Polštář pošlu dále mamce, které se též při sedavém zaměstnání a problémy se zády moc hodí. Polštář má veselý motiv, a sezení je díky “balancování” hned zábavnější, doporučuji. 🙂
Haniyyah
S polštářem jsem moc spokojená. Nejdříve jsem ho měla víc jak týden doma a používala jsem ho jen po chvilkách odpoledne, abych si zvykla. Teď ho mám 4 dny v práci a sedím na něm i několik hodin v kuse a opravdu začínám cítit zádové svaly a kupodivu zabírá i krční páteř. Účinky na bolesti zad asi půjdou posoudit až při dlouhodobém používání, ale zatím super!
Margery
Obdržela jsem velmi hezký polštář se zvířátky. Dcerka z něho nemohla spustit oči, tak moc se jí líbil. Součástí balení je uživatelský manuál spolu s užitečnými cviky pro zdravé sezení. Polštář se nafukuje velice snadno, rychle a bez námahy. Moc se mi líbí jeho snadná údržba. Snažila jsem se na něm pravidelně sedávat každý den a výsledky se pomalu dostavují. Polštář mě přinutil sedět rovněji a díky pohodlí, které celkově poskytuje, mě pravidelné cvičení začalo bavit. Jsem s ním spokojená, děkuji za tohoto užitečného pomocníka.
Lenka_z_Prahy
Polštář Dynasit Life mi přišel v dětské barevné verzi se zvířátky. Podle návodu jsem polštář nafoukla jen mírně a seděla na něm vždy pár minut několikrát denně. Polštář mě nutí sedět rovně! Jinak to ani nejde, nohy musí být mírně rozkročené a záda rovná. Po chvilce sezení jsou cítit dolní zádové svaly, o kterých člověk ani neví. Ze začátku možná trochu nezvyklé sezení, ale když polštář odložím, tak mi chybí “pohyblivé sezení”.
Marta2
Po rozbalení jsem byla trošku skeptická k účinku. Ale musím tedy vše přehodnotit. Sedím cca 3 hodiny denně v kuse u PC, když celá rodina spí a já musím udělat svou práci. Hned po prvním dni jsem cítila změnu. Sice mi to přišlo, že mne záda bolí více než kdy jindy, ale pak mi došlo, že to se ozvaly ty svaly, co mají být pevné a díky špatnému sezení jsou ochablé. Po týdnu používání nejsem tak unavená jako jsem bývala a cítím, že záda se zpevňují a polštář opravdu plní, co slibuje. Sezení je na něm velmi pohodlné a díky použitému materiálu i příjemné. Určitě doporučuji.
adelaidefromprague
Polštářek mi udělal velkou radost. Mám dlouhodobé bolesti zad, tak doufám, že při jeho pravidelném používání bolesti poleví. Po prostudování návodu jsem se vrhla na testování, vyzkoušela jsem cviky, které jsou popsané v přiloženém návodu a pomalu navykám zádové svalstvo na nového pomocníka od bolesti. J Polštářek mě nutí sedět rovně, nehrbit se, a mít nohy v pravém úhlu a nekřížit je, jak je mým špatným zvykem. Přečetla jsem si recenze od dalších uživatelů a doufám, že i mně pomůže od bolestí. Pěkný design se zvířátky je milý bonus.
marcellina
Před pár lety jsem měla úraz páteře, zlomený obratel a následky zlomeniny se ozývají dodnes, takže jsem byla na toto testování velmi zvědavá. Nejprve jsem nastudovala návod, nafoukla polštářek dle instrukcí a pro začátek jsem zkoušela sedět jen 5 minut, aby si záda zvykala. Sezení je příjemné, nutí mě držet rovná záda a nehrbit se, v návodu je i seznam cviků, které poctivě zkouším a doufám, že přijde i zpevnění zádového svalstva. Polštářek přišel ve veselém zvířátkovém designu, který určitě ocení i děti.
Olga1
Zkusím zhodnotit výrobek z hlediska rehabilitačního. Polštář vypadá moc pěkně. Můžete si ho nafouknout dle potřeby. Méně nafouklý je víc stabilní. Právě na něm sedím a procvičuju pánevní oblast. Zcela jistě je vhodný na posilování zádových a břišních svalů – jak přímých, tak šikmých. Dále si díky němu protáhnete svaly celého těla – i ty, o kterých nevíte. Sezení na polštáři má vliv i na pánevní svaly. Zde bych doporučila určitě po porodu a při problémech s močovou trubicí, kde by mohl pomoci posílit nenásilně i svěrače. Díky nucení ke správnému sedu se vám uvolní i mezižeberní svaly a hrudní prostor, to vede ke správnému dýchání a jeho prohloubení. Materiál zdá se být pevný, došel s krásným potiskem zvířátek.
A negativa?
Ylič
Snad jediné, co bych zde zvážila, je cena polštáře, přijde mi ve srovnání s jinými pomůckami celkem vysoká. Nejsem si jistá, zda by mne právě cena neodradila od koupi, a zda bych nedala přednost něčemu jinému. Ale to je na zvážení každého.
Olga1
Snad jediné negativum, které se dá s polštářem spojit, je jeho vyšší cena. Je tedy na zvážení každého jedince, zda chce do zlepšení svého zdraví investovat vyšší částku, nebo si vystačí s jinými rehabilitačními pomůckami.
Kompletní hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account