Jak dopadly v našem testování novinky – gel na hojení ran a sensitiv roztok na čištění a desinfekci? Tady jsou výsledky.
O produktu:
Vyzkoušejte UNIKÁTNÍ NOVINKU na čistě přírodní bázi. Švýcarské přípravky ActiMaris® se výborně osvědčily k urychlení hojení akutních i chronických ran a zánětlivých procesů na kůži i sliznici. Doporučujeme je na akné, afty, opary, puchýře, záněty ucha, plísňové infekce (kandidózy), odřeniny, spáleniny, pooperační rány a jizvy. ActiMaris® prokázal vysokou účinnost také u závažných, infekčních nebo špatně se hojících ran jako jsou dekubity, bércové, arteriální či diabetické vředy, apod.
ACTIMARIS – 100% Přírodní produkt:
•    Rychle snižuje zánět, bolest a otok
•    Výrazně urychluje hojení ran
•    Šetrně desinfikuje a čistí
•    Vhodný i pro děti
•    K použití také na sliznici a na citlivou či podrážděnou kůži
•    Velmi dobře snášen – bez nežádoucích účinků

ActiMaris® obsahuje aktivní (vysoce-energetický) kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu (pH až 9,8).
Aktivní kyslík – je jedním z nejúčinnějších antimikrobiálních činidel, šetrně čistí a desinfikuje. Navíc dodává ráně potřebný kyslík a energii pro rychlé hojení.
Mořská sůl – obsahuje až 80 minerálů (nejvíce hořčík), které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Díky přítomnosti mořské soli ActiMaris® snižuje otok a bolest.
Ionizovaná zásaditá voda – má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně a tak přenáší vice kyslíku a minerálů. Ionizovaná zásaditá voda má navíc výrazné antioxidační účinky.
Více se dozvíte ZDE.
A jak se vám osvědčily?
Dita
Testování ActiMarisu jsem začala na rukách, které jsem si za poslední měsíce zničila “nepoužíváním rukavic” při úklidu domácnosti. Vyživující krémy na ruce nezabíraly ani při pravidelném používání. Na noc jsem na podrážděná a již silně reagující místa natřela ActiMaris roztok a poté použila gel. Ruce se do rána o poznání zlepšily. Proces jsem další noci opakovala a výsledky jsou znát. Gel mi taktéž velmi pomohl na sebrané místo v obličeji. Zanícení stáhl a vysušil. Reakce je od jiných přípravků opravdu velmi rychlá. Doporučuji!
bekycek
Jsem ráda, že jsem mohla otestovat Actimaris. Moc mi pomohl vyléčit poranění na ruce. Manžel ostříhal na naší zahradě angrešty a já jsem je chtěla zlikvidovat ve štěpkovači, pochopitelně jako vždy jsem pracovala bez rukavic. Jedna větvička se ve štěpkovači zasekla a jak jsem ji chtěla uvolnit, poranila jsem si o trny ruku. Ránu jsem hned ošetřila desinfekčním roztokem a potom potřela gelem. Ránu jsem gelem potírala každý den a dnes už mám ruku pěkně zahojenou. Za sebe Actimaris doporučuji do domácí lékárničky.
jenny
Testovala jsem s rodinou poctivě celý týden, abych opravdu mohla ohodnotit výsledky, a musím napsat, že účinnější léčbu akné, oparů či odřenin jsem zatím neviděla. Manželovi zmizel opar do tří dnů po mazání Actimaris gelem, jinými gely to trvá tak 2 týdny. Dětem a sobě jsem nanášela Actimaris gel na akné a po týdnu většina akné zmizela a zůstalo jen pár malých pupínků. Syn se poranil při tělocviku a měl hodně sedřená záda, tak jsem mu dávala obklady z Actimaris Sensitiv roztoku a na noc ještě mazala Actimaris gelem – stačilo pouhých 5 dní a po odřenině skoro žádné památky. To je vážně úžasný. Od teď už bude mít Actimaris místo v naší domácnosti napořád. Hned jak ho spotřebujeme, objednávám nové balení, za ty finance to stojí, protože dokáže opravdu rychle léčit a co je důležité, že s tímto roztokem a gelem vám nezůstanou ošklivé jizvy po zranění, které by jinak zůstaly.
IvuškaBeruška
Děkuji za možnost testování. Actimaris jsem použila na opar, na který mi doposud nic jiného než Herpesin nepomohl. Nejdřív jsem ho potřela Actimaris Sensitiv roztokem na výplach a desinfekci ran a následně potřela Actimaris gelem na hojení ran. Tento postup jsem během dne opakovala a za 2 dny po oparu ani památky. Také jsem využila roztok a gel na pupínky v obličeji a krásně je to vybělilo a poté zmizely. Já rozhodně doporučuji a určitě koupím další balení!
adelaidefromprague
Jelikož trpím na afty a i na opary v nose, na testování jsem se těšila. I když opar zrovna díkybohu nemám, aft na sebe nedal dlouho čekat a udělal se na vnitřní straně spodního rtu. Tak jsem ho potírala gelem a za dva dny už byl téměř zahojený a nebolel. Roztok jsem použila na čištění řezné rány, kterou jsem si udělala v kuchyni při krájení. Díky obsažené soli se rána krásně stáhla a nebolí. Oba přípravky určitě v své domácnosti využiju na maximum, mám malé dítě, a o různé odřeniny nemáme nouzi.
Petra7
Na výrobky jsem se moc těšila. Vzhledem k tomu, že trpím na akné a momentálně mám čerstvě několik jizev od operací, takže jsem začala mazat a jizvy se pomalu stahují a vybělují, což je úžasné! Mazala jsem je před tím sádlem a nic. Akné taky pomalu mizí. Výrobek doporučím všem, je opravdu úžasný! Plus i krásně voní, ta mořská sůl, mmmm. 🙂 Dávam 1*.
leila01
Gel i roztok je super. Reagoval na akné a do dvou tří dnů se pupínky viditelně zhojily. Začervenání, které mě poslední dobou trápilo, se taky o dost zlepšilo. Syn trpí na afty a taky se mu začínají hojit, i když mu trochu vadí, že gel trochu štípe a taky trochu zavání jakoby po Savu, ale to asi k tomu patří. Takže za mě určitě ano. Koupím ho až mi dojde určitě.
kamelie15
Gelík teď opravdu využiji, poněvadž jsem právě vysadila HA a akné si užiju hojně. Gel si nanáším na noc a ráno mám pupínek krásně stáhlý, zmizne mi začervenání a opravdu nastane rychlý proces hojení. Gel jsem také nanášela na opar a to samé – hned ráno byl vidět rozdíl, opravdu urychluje hojení. 🙂 Voda sensitive je také velice příjemná a přispívá k hojení vyčištěním rány před nanesením gelu.
A negativa?
Dita
Jediné, co mi při používání ActiMaris gelu nebylo příjemné, byla jeho intenzivní “vůně”, při které se mi hned vybavil silně přechlórovaný bazén či “vůně” Sava, které opravdu nemám ráda. “Testovací vřídek” se mi udělal v blízkosti nosu, o to více jsem vše cítila. Je to však jen drobnost v porovnání účinnosti gelu i roztoku.
Kompletní hodnocení najdete zde.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account