162

😀 V období od 1. září do 13. září vyhlašujeme soutěž o deset balíčků výrobků dm značky Denkmit v hodnotě 300 Kč. :-D*heart*

 
Denmit je s námi již čtvrtstoletí!
Společnost dm v letošním roce s oslavami nekončí. V září oslaví narozeniny další člen rodiny dm značek Denkmit, kterému je letos již 25 let. Oblíbená dm značka Denkmit si rychle našla své zákazníky všech věkových kategorií, protože nabízí vysoce kvalitní produkty za rozumnou cenu.
Komplexní produktová paleta orientovaná na potřeby zákazníků počínaje prostředky na praní, mytí nádobí přes čističe až po osvěžovače vzduchu se průběžně vyvíjí a přináší tak stále inovativní výrobky. Pokud je to možné, používá Denkmit ve svých výrobcích látku Bitrex. Její velmi hořká chuť zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi.
Kromě toho má většina výrobků na obalu symbol čtyřlístku, který zaručuje ohleduplnost přípravku k životnímu prostředí.
Chcete slavit s námi? Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z 10 balíčků s výrobky dm značky Denkmit vytvořené speciálně pro 25. výročí.

Více se dozvíte ZDE.
A jak se do soutěže zapojit!
V době od 1. 9. do 13. 9. nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně na soutěžní otázku a bude vždy 30. v pořadí, získává balíček výrobků dm značky Denkmit v hodnotě 300 Kč.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account