121

Zvažujete, že svému dítěti pořídíte jeho první odrážedlo? A co ho vyhrát v naší soutěži. Zapojte se a zkuste štěstí!

[*] [*] [*] V období od 5. března do 12. března vyhlašujeme soutěž o jedno odrážedlo FirstBIKE v zelené barvě. [*] [*] [*]

První kolo? FirstBIKE!

Pokud chcete, aby vaše dítě jezdilo rádo na kole, dobře zvažte, jaký stroj mu pořídíte jako první. FirstBIKE je špičkové odrážedlo, na kterém se už dvouletý capart naučí držet rovnováhu a bez námahy zvládne dlouhé trasy. A postranní kolečka nebude nikdy potřebovat.

FirstBIKE malému cyklistovi vydrží až do 5 let a vy jej pak snadno prodáte. Výrobce totiž poskytuje celoživotní záruku na rám a vidlici, pětiletou záruku na ostatní komponenty.  

Toto odrážedlo sklízí v Evropě i USA jednu cenu za druhou – pro svou bezpečnost, funkčnost a charakteristický design. Posuďte sami: má pevný a přitom pružný rám, který absorbuje nerovnosti terénu, a tak šetří dětskou páteř; schovanou bubnovou brzdu zadního kola (ne ostrou čelisťovou); sedlo, ze kterého děti při jízdě nesjíždějí; nastavitelné kdykoli a kdekoli bez nářadí (nejnižší poloha sedla je jen 30,5 cm); řídítka, co se nikdy nepřetočí a pomáhají malým dětem držet směr; špičkové nafukovací pneumatiky; váží pouhých 3,9 kg; nenajdete na něm jedinou ostrou hranu nebo vystupující šroub…

U nás se může FirstBIKE pochlubit nadstandardním atestem Bezpečné hračky a oceněním Česká kvalita. V roce 2010 zvítězil v testu odrážedel spotřebitelského časopisu dTest. V sousedním Polsku získal v roce 2014 prestižní ocenění Hračka roku.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Můžete se také podívat na video.

 

A jak se do soutěže zapojit!

V době od 5.3. do 12.3. nám odpovězte na soutěžní otázku.

Vyhrává padesátá správná odpověď.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account