128

Hračkou potěšíte každé dítě a v Pompo si vybere opravdu každý! Zapojte se do naší soutěže a získejte dárek pro svou ratolest.
[*] [*] [*] V období od 1. června do 7. června vyhlašujeme soutěž o tři hračky pro děti – Nejdelší závodní dráhu Hot Wheels, Cestovní postýlku s panenkou a příslušenstvím Baby Capricci a Puzzle Disney Sněhurka a 7 trpaslíků. [*] [*] [*]
POMPO je jednou z největších sítí prodejen hraček v České republice. Nabízíme bohatý sortiment hraček, stavebnic a her pro holky a kluky všech věkových kategorií. V našich obchodech naleznete hračky všech světových a tuzemských značek, jako je LEGO, Mattel, Hasbro, Ravensburger, Merkur, Seva, Dino a mnoha dalších.
POMPO důsledně dbá na vysokou kvalitu všech svých produktů, zdravotní nezávadnost a zároveň širokou nabídku hraček a her ve všech cenových relacích.
Navštivte jednu z našich více než 90 prodejen nebo e-shop a prohlídněte si náš aktuální Letní katalog POMPO.
V POMPO si vybere opravdu každý!
Více se dozvíte ZDE.
A jak se do soutěže zapojit!
V době od 1.6. do 7.6. nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně na soutěžní otázku a bude 40. v pořadí, vyhrává Nejdelší závodní dráhu z řady Hot Wheels. Uživatelka, která bude 100. v pořadí získává Cestovní postýlku s panenkou a příslušenstvím Baby Capricci a uživatelka, která bude 130. v pořádí získává Puzzle Disney Sněhurka a 7 trpaslíků od Ravensburger.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account