107

Pro milovníky divadel jsme připravily soutěž o deset voucherů na představení dle vlastního výběru. Podívejte se, jak je můžete získat!

[*] [*] [*] V období od 11. do 16. února vyhlašujeme soutěž o 10 voucherů na představení divadelní společnosti Prague Shakespeare Company dle vlastního výběru. [*] [*] [*]

Chcete vidět Shakespearovy hry v originále, tedy v anglickém jazyce? V divadle Kolowrat v Praze máte možnost navštívit představení divadelní společnosti Prague Shakespeare Company, jenž zde má od září 2014 svoji domovskou scénu. Jednotlivé hry jsou hrány převážně v angličtině a jsou opatřeny českými titulky. Můžete tak vyzkoušet svoji angličtinu.

Od 20. února se můžete těšit na opravdu unikátní kousek. Umělecký režisér společnosti Prague Shakespeare Company, Guy Roberts, nechal nastudovat jednu z her Venus in Fur – Venuše v kožichu v češtině. Tato nejsvůdnější, nejzábavnější a kriticky nejúspěšnější anglickojazyčná inscenace ve střední Evropě bude mít českou premiéru dvacátého února. V divadle Kolowrat se v hlavních rolích objeví Jana Pidrmanová a Václav Vašák.”

Více se dozvíte ZDE.

 

A jak se do soutěže zapojit!

V době od 11.2. do 16.2. nám odpovězte na soutěžní otázku.

Vyhrává každá 10. správná odpověď. Výherkyní bude pět a každá dostane dva vouchery.

 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account