82

Elegantní design, lepší podání barev díky obrazovce TRILUMINOS

Letošní vlajková loď společnosti Sony, BRAVIA W9, má všechny předpoklady k tomu, aby se stala královnou segmentu televizí. Elegantní design, lepší podání barev díky obrazovce TRILUMINOS Display, NFC, One-touch mirroring, WiFi, nebo online půjčovna filmů. To je jen krátký seznam funkcí, kterými disponuje BRAVIA W9.

Když se spojí design a technologie
Design a technologie. Tato dvě slova přesně vystihují televizor Sony BRAVIA KDL-W905A.
Propracovaný minimalistický design Sense of Quartz kombinuje dokonale rovnou plochu a okraje z broušeného skla s vysoce kvalitními materiály. Vše je doplněno chromovaným stojanem ve tvaru kruhu, na kterém můžete televizi pootočit. Atmosféru umocňuje jemné osvětlení Intelligent Core, které mění barvu podle přehrávaného obsahu. Toto podsvícení vyvolává pocit, jako by v útrobách televizoru pulzoval život. BRAVIA W9 se může pyšnit i množstvím funkcí, které zpříjemňují její používání. Wi-Fi rozhraní je samozřejmost. Po zapojení do domácí sítě tak můžete zobrazit jakýkoliv obsah z externího zařízení. Pomocí NFC technologie rychle spárujete televizor s libovolným kompatibilním zařízením. Stačí jen jeden dotyk a TV můžete ovládat z tabletu či chytrého telefonu. Nepotřebujete ani dálkové ovládání. Díky funkci zrcadlení „One-touch mirroring“ můžete obsah z tabletu nebo smartphonu zobrazit přímo na velké obrazovce. Fotky, videa, hudbu, hry, ale i aplikace uvidíte na televizi, a nemusíte přitom zápasit se žádným složitým nastavováním.

Komfort sledování zvyšuje i aplikace TV SideView, podporující zařízení s Androidem a iOS. Můžete prohlížet TV programy, nahrávat obsah nebo zjistit více informací o pořadu, který právě sledujete. Díky Sony Entertainment Network získáte přístup k nejnovějším filmům, milionům hudebních skladeb a online službám jako YouTube, Twitter, Skype či Facebook. Televize je kompatibilní s online půjčovnou TOP FUN, takže veškeré filmové novinky budete mít doslova na dosah ruky.

Obraz až na prvním místě
Obraz televize Sony BRAVIA W9 vás učaruje. Výkonný obrazový procesor X-Reality Pro zvýrazní i nejjemnější detaily. Zároveň se stará o vylepšení videí s nižší kvalitou. Plynulý obraz při rychlých scénách obstarává technologie Motionflow XR800, díky které budou i ty nejakčnější scény z filmů a videoher čisté a nerozmazané. Integrovaná technologie Quantum Dot ve spolupráci s obrazovou technologií TRILUMINOS od Sony vylepšuje podání barev. Technologie TRILUMINOS zobrazuje výrazně širší škálu barev, vytváří hlubší a přirozenější barevné tóny, a to včetně obtížně reprodukovatelných odstínů červené, zelené a modré. Obrazové funkce doplňuje podsvícení Dynamic Edge LED, které podle potřeby ztlumí nebo zesvětlí jednotlivé části obrazovky, zvýší ostrost a kontrast, a poskytne maximální vizuální zážitek. Inovace se nevyhnula ani reproduktorům Long Duct. Zvukovod reproduktorů je šikovně zapracovaný do kompaktní jednotky. Ta je ukrytá v zadní části televize, přičemž zvukovod dosahuje délky 1,2 metry. Tyto parametry umožňují dokonalou reprodukci nízkých, středních a vysokých tónů. Při sledování dobrodružných a akčních scén vás zvuk doslova vtáhne do děje.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account