157

Maminky s dětmi testovaly školní batoh Phineas & Ferb. Jak byly spokojené?
Školní batoh Phineas & Ferb doporučuje 94 % žen.
O produktu:
Pro malé školáky, kteří mají rádi oblíbené animované hrdiny, je určena licenční řada školních potřeb společnosti PRESCO GROUP s motivy postav Phineas & Ferb. Základem je školní batoh v rozměru 33 x 42 x 21 cm s nastavitelnými polstrovanými popruhy a anatomicky polstrovanými zády s aluminiovou konstrukcí. Batohy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s důrazem na zpracování a jsou opatřené reflexními prvky pro zajištění bezpečnosti při pobytu venku. Mají mnoho praktických kapes a přihrádek a jsou vhodné pro žáky prvního stupně základních škol. Výrobky jsou certifikované Institutem pro testování a certifikace ve Zlíně a splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a bezpečnost.
 
Jak školákům batohy vyhovovaly?
Batoh testovaly maminky se svými dětmi čtrnáct dní na výletech a procházkách, později i ve škole s učebnicemi. Motivy animovaných postaviček se dětem líbily, maminky ocenily lehkost a skladnost batohu, nastavitelné popruhy, pevné dno s nožičkami, reflexní prvky, kvalitní zipy a snadnou manipulaci.
„Cením si velmi nízké váhy. Také syn to postřehl ve srovnání s jiným s batohem, který jsme zakoupili,“ porovnává výhodu batohu Bohhana, které se líbí také možnost využít vnitřního zipu, svléknout potah batohu a jednoduše jej vyprat. „Aktovka je pak zase jako nová,“ vyzdvihuje i tuto přednost.
„Masivní úchyty i zipy vypadají velmi dobře a i těm nejmenším dětem se lehko otevírají a zavírají. Batoh celkem disponuje dvěma postranními místy na lahev, dvěma většími a dvěma menšími kapsami. Pohodlně tak lze oddělit svačinu, přezůvky, učení nebo třeba pláštěnku na aktovku,“ popisuje dále své zkušenosti  Bohhana. „Vrchní překrytí batohu je fajn, ale je dost neforemné, synovi vadilo při vyndávání věcí. Kapsy jsou asi dostačující, jen postrádám nějakou malou “tajnou” uvnitř,“ píše Aluska.
Ženy velmi oceňovaly zpevněnou spodní stranu a nožičky, na kterých batoh bezpečně stojí a neumaže se. „Batůžek je svým provedením spíše pro kluky, ale přesto si ho naše dcera velmi oblíbila. Je kvalitní, má tuhá záda a široké, měkké popruhy. Největším pozitivem je jeho pevné dno. Když batoh postavíte na zem, tak se nepřevrátí ani neušpiní,“ vyzdvihuje vypracování batohu Marta. Jediné, co by prý vytkla, je velikost bočních kapes. „Na větší lahev s pitím jsou trošku malé,“ upozorňuje.
Podle Lištičky je batoh bez chyb: „Dobře se nosí na zádech. Záda jsou krásně pevná, popruhy netlačí ani se nezařezávají. Nejvíce se mi líbí, že když batoh položíte na zem, zůstane stát.  Dcera si ho nesla hned první den do školy a je nadšená,“ dodává Lištička. Batohu nemá co vytknout ani MilenaK: „Jeho provedení je velmi precizní, pevná záda i popruhy absolutně netlačí, skvělá je i spodní část, když batoh odkládáte na zem, hned se nepošpiní. Oddělené kapsy na sešity i desky jsou fajn. Syn je velmi nadšený i z motivu,“ dodává. „Design je úžasný, reflexní prvky dostačující. Bezva pevné kapsy na pití, pevný spodek batohu, záda a možnost nastavení popruhu,“ vyjmenovává převažující pozitiva Aluska.
 
Všechna hodnocení najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account