121

Znáte klasické automobilové situace. Dochází nafta, dítě má hlad, dorážíme domů za tmy. Běžné, ale právě když to nejméně čekáme a nejsme připravené, vždy se něco pokazí. Benzínka daleko (německé dálnice jsou toho důkazem), není signál, s blížící se zimou zapadlé v závějích, stojíme v koloně, máme hlad a žízeň a o píchlé pneumatice či jiném automobilovém karambolu nemluvím.
Kolonu na dálnici považuje za krizovou situaci jen málokdo, ale pokud v ní uvízneme na několik hodin v mrazu či sněhové vánici s poloprázdnou nádrží, bez teplého oblečení, bez jídla a pití, může tato situace být hodně nepříjemná. Ale teď už se nemusíme obávat. Konečně je tu „KPZ- krabička první a poslední záchrany“ ve formě nouzového balíčku na cesty DriverS-kit. Hurá!

11 předmětů záchrany
Řešením je nouzový balíček na cesty DriverS-kit, který obsahuje 11 užitečných předmětů, které posádce vozidla v krizové situaci můžou přijít vhod. Obsah DriverS-kitu nám pomůže přečkat v autě ty nejhorší chvíle.

    Vysokoenergetické cereální tyčinky a několik speciálních balení vod utiší hlad a zaženou žízeň. Člověk, který je hladový či žíznivý reaguje v krizových situacích mnohem hůře. Vždyť to znáte, máme-li hlad, jsou z nás hotové saně.  
    Izotermická folie, která zamezuje tepelné ztrátě a prochladnutí. Pomocí ní můžete zahřát sebe nebo svou automobilovou posádku. Fólie je také odolná vůči vodě, což je velmi praktické, můžete se pod ní schovat, kdekoliv a kdykoliv.
    Body warmer, zdroj tepla vyrobený z přírodních nehořlavých materiálů. Zachránit nás může zejména pokud s autem uvízneme v zimě bez možnosti vytápění – například pokud auto nestartuje nebo nám došlo palivo. Hřeje více než šest hodin a je vhodný i do extrémních podmínek. Tak to se hodí!
    No a co jistě využijeme, myslím si velmi často, jsou pracovní rukavice, pláštěnka, píšťalka, hygienické roušky, vlhčené ubrousky a ruční LED svítilna s dynamem, které po každé minutě otáčení kličkou zajistí čtyři až pět minut světla. Jak stvořené pro situace, kdy musíme otevřít zašpiněnou kapotu auta a dolévat a kontrolovat vše možné. Co jistě oceníme, zejména s přicházející zimou, startovací kabely. Tolik zázračná pomůcka. Díky!

Podtrženo sečteno, vše je uloženo v hermeticky uzavřeném odolném sáčku, takže ho můžeme opakovaně otvírat a krásně se vejde do kufru auta nebo pod sedadlo. Vše na jednom místě a při ruce. Ať pojedeme na pracovní cestu, dovolenou nebo na lyže, s DriverS-kitem máme jistotu, že v případě nečekaných událostí si zvládneme poradit sami.
Skvělý vánoční dárek pro muže
Myslím, že letošní dárek mám jasný –  krásné šperky a tuhle sadu. Anebo by to mohl být skvělý dárek pro naše muže. Všechny víme, jak je náročné vybírat mužům dárky. Zas parfém? Masáž? Další 150. kravatu? Ponožky? Adrenalinový zážitek? Proč by to mělo skončit u košile a thajské masáže. Zkusme to jinak. Každý muž touží ochránit svou rodinu, zajistit jí bezpečí, a když se mu to daří, cítí se dobře. S balíčkem DriverS- kit, vždy bude pánem situace, a uvidíte, až všechny tyto „ hračky“ prozkoumá a hrdě vám vysvětlí jejich použití, bude nadšený. Muži mají rádi praktické dárky, a když se týkají jejich dvou miláčků vás a auta, není co řešit.
Vše o tomto výborném pomocníkovi naleznete na www.s-kit.cz. Cenou budete velmi mile překvapené.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account