106

Znáte to, dlouhodobé vztahy jsou fajn, ale… Ať chceme nebo nechceme, po X letech soužití zpravidla zabředneme do jednotvárnosti a to i v oblasti sexuálního života. Neustálý kolotoč z práce domů, postarat se o děti, řešit ty stejné každodenní starosti. Oba jsme z toho unavení a znudění. Jeden druhého už sotva něčím překvapíme, protože se známe velmi dobře a víme, co můžeme očekávat. Není to sice pravidlem, ale je to častým jevem. Co tedy s tím, abychom znovu náš vztah oživili? Pár typů bych pro vás měla. Musíte však počítat s tím, že ne každý muž je uvítá.
 
Dejte si rande
Může to znít hloupě, ale věřte mi, že něco do sebe to má. Proč byste nemohli zavzpomínat, kde jste se poprvé setkali a jeden ke druhému vzplanuli. Připomenutí vám pomůže, znovu se zamilovat do svého partnera, manžela a nastartovat tak city vašeho prvního vzplanutí. Zajděte na romantickou večeři nebo si jen udělejte příjemný večer.
Vyčleňte si čas jen pro sebe
Nedostatek času je největší nepřítel vztahů. Jakmile na sebe žena nemá dostatek času, odrazí se to nutně i na jejím zevnějšku. Vyčleňte si pro sebe takovou část dne, abyste se mohla v klidu nalíčit a pěkně obléci. Jde o to, aby po vás partner začal opět toužit. Toho docílíte jedině vyvoláním pocitu, že jste atraktivní pro celý svět a ne pouze pro svého miláčka. Trocha zdravé žárlivosti nezaškodí. Samozřejmě nezapomeňte doladit úsměvem. Sexy oblečená a nalíčená žena, která se mračí nebude atraktivní nikdy, pro nikoho.
Zpestřete si sexuální život
Navrhněte partnerovi neobvyklé místo. Milování v posteli je příjemné a pohodlné, ale jsou i místa, která umocní sexuální prožitek. Například při jízdě výtahem stiskněte nečekaně tlačítko „STOP“ (nedoporučuji u výtahů, které okamžitě spustí alarm 🙂 ). Pak popusťte uzdu fantazii a vrhněte se na partnera s vášní. Pocit, že vás může kdykoli někdo nachytat, zvyšuje vzrušení a celkové procítění samotného aktu.
Samozřejmě můžete vyzkoušet i jiná různá místa. Například rozkvetlou letní louku (pokud nejste alergičtí), zkušební kabinky v nákupním centru atd. Fantazii se meze nekladou. Pokud jste stydlivější pomoci mohou sexuální hry či pomůcky. Při hrách si rozdělte konkrétní role a snažte se do nich maximálně vžít. Z vlastní zkušenosti však vím, že se to často neobjede bez záchvatů smíchu. A potom, že sex není sranda. Základem je mluvit spolu otevřeně a nestydět se za své fantazie. Nebojte se být trochu zvrhlé, muži to mají rádi.
Většina mužů však nejvíce ocení, když navrhnete společné shlédnutí porno filmu. Erotický film na muže raději ani nezkoušejte, muž potřebuje vidět detaily, fantazie mu nepostačí. Když přidáte komentáře typu: „Tak tohle vypadá zajímavě, to bych zkusila…“ nebo naopak: „To vypadá nepříjemně, to raději ne…“, dáte tak muži návod, kam až jste ochotna v experimentování zajít a zbytečně ho tak nevystavíte riziku odmítnutí či nechuti během milování. 

Takže milé dámy, nebojte se experimentovat. Buďte kreativní a plňte si své touhy a představy. Stud musí jít stranou. Nastartování stagnujícího vztahu je na vás, protože muži nejsou tak všímaví a raději to řeší jinde, než by něco doma měnili. Přeji vám mnoho úspěchů.

 

Miška optimistka

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account