143

Hledáte nový směr, pomoc, inspiraci? Přidejte se k podnikavým ženám! 😀
Jste zkušená a podnikavá “harcovnice”? Nebo naopak s podnikáním nemáte vůbec žádné zkušenosti, ale potřebovala či chtěla byste si něco přivydělat? Nebo máte svůj podnikatelský záměr, ale jste na všechno sama? Máme pro vás tip! Společně s AMSP ČR a Raiffeisenbank jsme v roce 2014 spustili projekt PODNIKAVÁ ŽENA na podporu malých podnikatelek a všech žen, které o podnikání sní.
Nenaplňuje Vás Vaše současná práce a hledáte nový směr? Nebo jste práci ztratila a hledáte inspiraci, kudy kam? Podívejte se, co všechno umí a nabízejí české ženy! Děláte Vy něco jinak? Máte PRODUKT nebo SLUŽBU, jež byste mohla ostatním ženám nabídnout? Třeba pečete výborné koláče nebo vaříte fantastické domácí sirupy a můžete tak vytrhnout trn z paty těm ženám, které pečení nebaví nebo jen prostě nestíhají. Možná šijete na své děti (nebo na panenky) báječné oblečky a jiné ženy by si je u Vás rády objednaly. Co takhle angličtina, matematika, fyzika a další předměty, se kterými byste mohla pomoci s doučováním? A nebo máte v hlavě vlastní parádní podnikatelský plán, ale chybí Vám odvaha a zkušenosti?
Především nevěřte tomu, že něco nejde a že je pozdě začít! My ženy umíme leccos a mnohdy nás třeba ani nenapadne, že by to někdo jiný mohl potřebovat, ba dokonce ocenit. Ex unitate vires! V jednotě je síla! A nikdy nevíte, co všechno se může stát Vaším zdrojem příjmů.
Kromě portálu www.zenysro.cz, kde se můžete inspirovat se můžete přidat na www.podnikavazena.cz registrací zdarma mezi podnikavé ženy a získávat tak pravidelné informace a nebo se i sama aktivně zapojit sdílením svých zkušeností a názorů.
Pokud naopak již dlouhodobě nabízíte a snažíte se ve větším prodávat Vaše PRODUKTY či SLUŽBY – vložte svůj inzerát a dejte o sobě vědět. Pravidelně zprostředkováváme práci a zakázky těm nejšikovnějším z Vás, které zaujmou naše partnery. 
A nebo jste již zkušená a odhodlaná podnikat ve větším? Přidejte se k nám! Rozšiřte naše řady v regionu – převezměte náš koncept jako franchising, postavte ve spolupráci s námi Pracovnu ŽENY s.r.o. u Vás a pořádejte akce pod naší záštitou, s naší podporou, databází a know-how.
Více na www.podnikavazena.cz a nebo nás konaktujte a něco vymyslíme 🙂
Eva a Kristýna, které se pravidelné o podporu podnikavých žen starají

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account