KLUK V AKCI jak má být a navíc džentlmen! A s kladívkem to umí. 🙂 A koho podporuje? No přece NÁS!

Ondřej Slanina podporuje ŽENY s.r.o. Symbolicky do toho praštil na Chateau St. Havel, kde kraluje místní vyhlášené restauraci. Proč? „Mám rád ženy, které jsou akční a nesedí doma. Vidím, že potenciál tam je a líbí se mi, že všem těm, co o něco usilují nebo mají chuť se do něčeho pustit, ŽENY s.r.o. podávají pomocnou ruku,“ řekl Ondřej s kladívkem v ruce. Příběhy žen, kterým už ŽENY s.r.o. pomohly nebo právě pomáhají, za to opravdu stojí. Symbolicky tak Ondřej kladívkem praštil do jednoho z hrnců, ve kterém připravuje své vyhlášené kulinářské pochoutky.  

Není tajemstvím, že Ondřej rád pomůže tam, kde je třeba. Nejvíce se věnuje dětem v dětských domovech, kde obvykle připravuje zážitkovou zábavu. Stejně tak rád ale sponzoroval třeba tele tradičního českého plemene v Toulcově dvoře, kterému hrozil ne zrovna pěkný osud. Podpora projektů, co mají smysl, ho prostě baví a tak se s kladívkem pořádně rozmáchl. Fialové kladívko  symbolizující projekt ŽENY s.r.o. udeřilo a před Chateau St. Havel zazněl úder jako zvon. 🙂

Jako první do toho praštila autorka projektu ŽENY s.r.o. na podporu podnikavých žen, Eva Čejková Vašková.  Ta se kladívka symbolicky chopila na podzim letošního roku a rozjela tak kampaň TOGETHER WE CAN, která má za cíl pomoci dalším ženám na startu. A stejně tak ženám v tíživých životních situacích. Skutečné příběhy těch, kterým ŽENY s.r.o. už pomohly a stále pomáhají, jsou ZDE. Jsou plné emocí, místy je tedy vhodným doplňkem kapesník a nebojte se dát průchod zjitřeným smyslům. 

Prostě do toho praštěte s námi! Hodí se každá stokoruna. Reálně pomáhá a příště to můžete být třeba vy nebo vaše kamarádka, které můžeme s podnikáním pomoci. Děkujeme!“ vyzývá Eva, která denně pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a pořádně to rozjet.

Daří se. Asi proto, že to má smysl.

Pojďte ho do toho dát také! [*] [*] [*] [*] [*]

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account