95

O rubrice Magazín

Náš portál je na českém internetu unikátní tím, že 90% jeho obsahu si tvoříte vy samy. Můžete přispívat svými blogy, diskusemi, hodnocením k testování, posíláte nám recepty, vkládáte své pozvánky do Kalendáře akcí a mnoho dalšího. Magazín se od ostatních rubrik liší v tom, že jeho obsah vám připravuje naše malá redakce. Pokud se zatím nechcete zapojit aktivně, v Magazínu si denně přečtete jeden nový článek.

V pondělí pro vás šéfredaktorka Jana připravuje editorial a v tento den najdete na webu také anketu, v níž odpovídají členky týmu ŽENY s.r.o. V úterý se za vás Jitka nebo teta Eva ptají různých osobností na tři otázky. Ve středu vám Marcela Hrubošová přináší rady za světa financí. K ní se během měsíce přidávají i další odborníci s radami na téma psychologie, sex a fitness. Ve čtvrtek si můžete přečíst nové téma v podrubrikách Motivace nebo Inspirace, v pátek a sobotu pak dotazník se zajímavou ženou nebo mužem. Každou neděli pak pro vás Dáša Tenczerová připravuje horoskop.

Do přípravy Magazínu se sice nemůže aktivně zapojit, nicméně uvítáme jakýkoli váš nápad nebo tip.

Obojí posílejte na jana.leblanc@zenysro.cz

O Janě

Jmenuji se Jana LeBlanc a jak píšu ve svém profilu (zde), prakticky odmalička mě to táhlo do médií. Vystudovala jsem učitelství občanské výchovy a zeměpisu, ale za katedrou jsem kromě praxe nikdy nestála. Hned po škole jsem odvážně napsala do tehdejšího časopisu Juicy, že bych ráda publikovala, poslala na ukázku dva články a šéfredaktorka mě pozvala, že by si se mnou ráda promluvila a nabídla mi spolupráci. Od té doby píšu, moje články najdete kromě tohoto webu také v časopisech Moje psychologie, Dieta, Žena a život, Cosmopolitan, Glanc a dalších.

Jste vdaná, a protože můj manžel je Američan a momentálně pracuje ve Spojených státech, moje texty vznikají většinou za oceánem. Ráda čtu, běhám, zajímá mě psychologie a zkoumání toho, jak si udělat život jednodušší, lepší, radostnější a jak ho prožít tak, abychom na jeho konci nemuseli litovat. Jsem velký fanoušek hokeje, Formule 1, běhání a dalších sportů, hlavně ale všech lidí, kteří mají kuráž žít podle svého, ať už to pro ně znamená cokoliv. Tuším, že pokud jste našla tyto stránky, nejspíš to cítíte podobně a přála bych nám všem, aby se nám to dařilo.

Magazín a celé naše stránky ať jsou vám k tomu dobrým rádcem, pomocníkem, společníkem a ať z jeho čtení máte radost.

Kontakt na mě: 

Jana LeBlanc

E-mail: jana.leblanc@zenysro.cz

 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account