61

Nový web, nové začátky, nové nápady, nové inspirace a tradáááááá… NOVÁ DÁRKOVNA! Právě já ji mám na starosti a nesmírně jsem se těšila, až vám budu moci říct, že od září pro vás máme každý týden připravený nový dáreček! 🙂 Jak na to? Stačí psát, sdílet, komentovat a sbírat body, které potom v Dárkovně směníte, aktuálně třeba za kulmu Remington nebo napařovač Philips.
A nezoufejte, pokud na tyhle super věci zatím nedosáhnete – buď si je můžete nově nastavit jako cíl a šetřit na ně body, nebo směňovat za levnější dárečky, které pro vás připravujeme. Ale hlavně – přispívejte a sbírejte bodíky. Už se totiž nemůžu dočkat, až vám budu chystat balíčky! 🙂
To je za mě asi všechno a teď už to, na co se těšíte nejvíce – pravidelná dávka testovaček.
Vaše Irča
Až do 13. září můžete zkusit štěstí v soutěži o 10 balíčků s čistícími prostředky Denkmit, které vám stoprocentně pomohou s poprázdninovým úklidem. Tak hurá do toho! 🙂

Ideální testovačku na začátek babího léta pro vás budeme mít hned v pondělí večer mezi 20. a 21. hodinou. No co je lepšího, než posadit se na lavičku zalitou už skoro podzimním sluncem a číst si skvělou knížku od Grady? 🙂

Pokud jste sama alergička, nebo máte nějakého alergika v rodině, pak jistě oceníte antibakteriální vysavač Raycop RS300. Ten umí prokazatelně zlikvidovat 99,9 % bakterií, virů a plísní a hlavně – zatočí s roztoči!

Nejen majitelé domácích mazlíčků doma využijí Likvidátor pachu Alpík, se kterým máme skvělou osobní zkušenost. Zkuste ho i vy a zapojte se do testování! 🙂

Pro všechny slečny, dívky a paní je určeno testování medového balzámu na rty od Plevy, který udrží rty ve formě i v podzimních plískanicích. Zkuste štěstí příští čtvrtek mezi 17. a 18. hodinou.

O tom, že cvičení může být nejen kvalitní a správné, ale i hravé a zábavné, jsme se přesvědčili při návštěvě moderní dětské tělocvičny Monkey´s Gym. Podívejte se, co vše tam děti cvičí. Naše testerky testovaly se svými dětmi a byly tělocvičnou, jejím vybavením i lektory přímo nadšené. Chcete si ji také vyzkoušet? Soutěžte s námi a získejte slevu na cvičení.

Zapište si do diářů! Dny Marianne se blíží a s nimi i velké nákupy s úžasnými slevami. Získejte třeba slevu 20 % na nákup napařovačů Philips a navíc zajímavý dárek.

Máme pro vás zajímavý TIP! Zkuste na prahu podzimu změnu. Co takhle vyzkoušet vlnité vlasy, které budou v nadcházející sezoně to pravé.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT – STAČÍ KLIKNOUT SEM
Úplná pravidla testování najdete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account