92

Nemáte čas? V Česku je novinka, která vám pomůže zhubnout, aniž byste cvičení obětovala půlku života.

Nebaví vás cvičit ve fitness centru a doma se nepřinutíte za nic na světě? Vyzkoušejte novinku v českých fitness centrech. Cvičení inspirované kosmonauty vám vytvaruje tělo za necelou půlhodinu. A navíc s sebou na lekci nemusíte vláčet tašku s oblečením a sportovní obuví.

Trochu jako ve filmovém světě si budete připadat při cvičení metodou elektro svalové stimulace. Metoda pochází z ruského vesmírného výzkumu, kde se původně využívala při rehabilitaci kosmonautů. Teď díky ní můžete rapidně vylepšit postavu, a to už za dvacet minut.

Poté, co si obléknete funkční prádlo, vám trenér pomůže do speciálního obleku sestávajícího z vesty, pásků na ruce, nohy a většího pásu na hýždě. V něm jsou elektrody, které do vás pouští proud. Trénink pak provádíte společně s instruktorem za pomoci jednoduchých cviků. V závislosti na vašem aktuálním stavu, kondici a požadovaném výsledku, se nastaví taková síla impulsů, která je bezpečná, takže není čeho se bát.

Při EMS metodě dochází k dráždění nervových buněk ve svalech. Metoda působí na vnější i hluboko uložené svaly současně, takže procvičíte i ty svalové skupiny, o kterých ani nevíte, že je máte. Kromě zpevnění svalstva je metoda skvělá i pro všechny, kdo marně bojují s celulitidou nebo hledají její účinnou prevenci. Lekci si můžete rezervovat on-line na www.speedgym.cz. S sebou si nemusíte brát vůbec nic, vše potřebné dostanete na místě od trenéra.

Minimálně za vyzkoušení to stojí, nemyslíte?

A pokud do toho půjdete, nezapomeňte nám o své zkušenosti napsat blog.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account