112

Co znamenají peníze pro naše ambasadorky a kolik jich potřebují ke spokojenosti?

Hana Stočes ŠmídováRokycany

Peníze jsou pro mě nutná položka pro život. Nemusím utrácet horentní sumy, ale chci mít možnost i mimořádných výdajů, jako třeba nové boty na tělocvik pro syna, který mě na tuto skutečnost upozornil nečekaně a neplánovaně. Nebo na rozbité auto. Myslím, že příjem kolem čtyřiceti tisíc měsíčně je tak akorát, aby se dalo něco ušetřit, sem tam si něco pěkného koupit, mít na dárky pro rodinu a nebát se, že přijde nějaká pohroma.

Lenka Ševčíková, Podbrdy – Beroun

Co pro mne znamenají? Vyjadřují velikost a hloubku lásky, sebehodnoty a krásu energie jako takové. A vyjadřují je nekompromisně – čísly. Mám penízky ráda a chci je. Jak o ně nemít strach? Mně pomohlo i pomáhá vidět v nich to, co mi vyjadřují. Osobně to mám zařízené tak, že mám dva stálé příjmy, které mi dohromady dávají průměrný plat, tudíž nemám důvod se o ně bát. A na dalších příjmech pracuji, respektive začínám, což můžete vidět na mém webu www.centrumlesa.cz.

Jana Velinská, Praha

Peníze jsou v dnešní době bohužel jeden ze základních kamenů šťastného života, i když samozřejmě – vše si za ne nekoupíte. Každopádně ráda bych jich měla dostatek pro spokojenost rodiny, pro poskytnutí všeho nutného pro mé děti a pro to, aby měly lepší život v dospělosti.

Petra ZemkováPraha

Co pro mě znamenají peníze?  Peníze přicházejí tak často a tolik, kolik zrovna potřebuji. Není to tak, že jich mám nadbytek, ale vždy, když je potřebuji, tak je mám. Bohužel nic není zadarmo, takže vždycky je budeme potřebovat a budou pro nás hodně znamenat. A kolik bych jich potřebovala, abych o ně navždy přestala mít obavy? Už jsem o své obavy přišla, přestože nemám bezedné konto.

Lenka VajsováPraha

Co pro mě znamenají peníze? Je to asi klišé, ale svobodu. A kolik bych potřebovala, abych neměla obavy? Teď bych potřebovala hodně, později zase dost na to, abych nemusela každý měsíc řešit, zda vydělám dost na složenky.

Irena HolčákováPraha

Pokud má člověk dostatek peněz pro svou potřebu a případné občasné výdaje na víc, jistě se cítí svobodnější a víc v pohodě. A kolik bych jich potřebovala, abych o ně přestala mít obavy? Přesné číslo nevím, ale každá koruna navíc se hodí.

Renata Kašparová, Chrudim

Peníze jsou pro mě tok energie. Nic víc, nic míň. Ano, jsou potřeba, ale od jisté doby – vlastně od doby, co jsem založila Pracovnu ŽENY s.r.o. – je vnímám úplně jinak, než když jsem chodila do klasického zaměstnání. Nevím, kde se to zlomilo, ale nyní mi jde o radost a štěstí z toho, co dělám, a peníze jsou na posledním místě. A pozor, potřebuji je jako všichni, ale čím méně o nich přemýšlím, tím častěji vždycky odněkud přijdou. Kolik bych jich potřebovala? Ne nadarmo se říká, že s jídlem roste chuť. Nemám žádné konkrétní číslo.

[*] Co si myslíte o penězích?

[*] Jaký vliv mají podle vás na pocit štěstí a kolik byste jich potřebovala pro život?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account