120

Anketa s našimi ambasadorkami, tentokrát na téma důležitých životních otázek!

Ptaly jsme se našich ambasadorek, co by chtěly vědět na téma práce nebo život a koho by se zeptaly, kdyby si mohly vybrat úplně kohokoliv.

Hana Stočes ŠmídováRokycany

Chtěla bych vědět, jak mít víc peněz za tu píli, kterou denně mám. Jak prodat vše, co umím – to je otázka na téma práce. A koho bych se zeptala?  Asi Evy Vaškové nebo Heleny Plívové. A jak proplout životem, aby to někdy tolik nebolelo – to by asi byla otázka na babičku.

Lenka ŠevčíkováPodbrdy – Beroun

Zásadně svého srdce, své vnímavosti. Ctím Matku Zemi i Vesmír. A žiju život tak, abych cítila soulad mezi svým vnitřním světem i vnějším. A zároveň byla sama sebou – tvořivá, svobodná, milující a jedinečná žena, která si plní sny.

Lucie BurdováOstrava

Jsem typ spíše střelce. Nejprve jdu do toho a pak až se ptám. Ale co se práce týká, měla bych jednu otázku: Jak dělat dobrý business? A protože si nejsem jistá, komu otázku položit, budu si muset na ni najít odpověď sama. 🙂

Hana Vašíčková, Dubňany – Hodonín

Kdybych se mohla kohokoli zeptat na život, asi by to bylo Boha – otázek bych měla spoustu.

Lenka ČejkováPardubice

Na téma práce a život mám snad ve svých pětapadesáti skoro vše zodpovězeno. Dnes se ráda učím od svých dětí a mladší generace. Pokud někdo nějaké téma navrhne, ráda se přidám.

Míla LodinováŽďár nad Sázavou

Zajímalo by mě, proč opakujeme stále stejné chyby, ať v životě, či v práci a zeptala bych se na to právě někoho, kdo už ten práh překročil. 

Lenka VajsováPraha

Napadá mě pár věcí, ale zároveň taky to, že – jaký si to uděláš, takový to máš, ať v práci nebo životě. Jak být úspěšná v práci i v osobním životě? Jak si více věřit a mít nějaké sebevědomí? Chtěla bych se zúčastnit semináře na téma osobní rozvoj, tam bych možná zjistila, co dělám špatně, i když za ty roky už hodně svých chyb znám.

Máte odpověď pro naše ambasadorky nebo otázku, kterou byste naopak rády položily vy jim? Pište do komentářů!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account