69

Je jedno, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima, život je plný zážitků. Ale přijde mi, že léto je na ně tak trochu bohatší. Odpočinek od práce, spousta setkání, dlouhé noce… I redakce se na chvíli vylidnila a šly jsme vstříc novým zážitkům. Na které nezapomeneme? Pojďte s námi zavzpomínat.
 
Janča držitelka kasy | ŽENA s.r.o.
Všude je tma a nic nevidím. Žádný horor, milé ženy, ale Neviditelná výstava, kterou jsme absolvovali s celou rodinou. Jdete a nevíte kam, slyšíte zvuky a zkoušíte zjistit, co je to. Vaše ruce jsou nejvěrnějšími pomocníky. Ještě teď si vybavuji ten zvláštní pocit. Máte průvodce, ale stejně je to jen na vás. Zní to jako klišé, ale život lidí, kteří nevidí, je hoden obdivu. Kdo nezažil, nepozná.

 
Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.
Asi najväčší zážitok bol môj prvý let lietadlom na dovolenku. Mala som trochu stres ale našťastie všetko dobre dopadlo. Bola to úplne nová skúsenosť pretože v minulosti som už letela lietadlom ale vyskočila som z neho 🙂 Našťastie s padákom – a to vám poviem bol to najkrajší pocit na svete, len tak si letieť vo vzduchu a pod nohami nič, pred vami len nádherný západ slnka a hory… A potom som pevne pristála na zemi.

 
EVA | první ŽENA s.r.o.
Pro mě to bylo pár adrenalinů, které jsem si po mnoha letech dovolila, i když to bude možná znít banálně, tak … hrála jsem na honičku, začala jsem zase tančit, vykašlala jsem se na pózy a pořádně se odvázala, a to i po týdenní táborové dovolené v pondělí ráno v 7 na focení u Petra Sera 🙂

 
Irča | ŽENA s.r.o.
94 km. Číslo, které si budu pamatovat asi navždy. Já jemná blond dívka, která kolo už hodně, hodně dlouho neviděla a asi neuvidím, jsem překonala samu sebe. Maďarsko, moji rodiče, všude krásné dlouhé vinice, které mi asi dodávaly síly ve formě brzké tekuté odměny,všichni byli u mého úspěchu. Za jeden den 94 km.
P.S. Jak jsem fungovala druhý den, vám ale neprozradím.

Petra magazínka| ŽENA s.r.o.
Pro mě zážitek spojení žen, síly, kuráže a boření osobních hranic. Jen tak nad latté a dortíkem jsme se s dobrými kamarádkami hecly ( samozřejmě na ponoukání chlapa), že zkusíme triatlon – běh, plavání a kolo. Netrénované, moc šancí jsme si nedávaly. Mezi kojením, nočními směnami a mateřskými povinnostmi jsme postavily štafetu,… A byly jsme na bedně, úplně nejvýš. Obrovská euforie, síla přátelství a velká podpora – zážitek, na který fakt nezapomenu.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account