Kde je konec umakartovým kuchyním s plynovým sporákem a troubou? Ještě dnes si pamatuji, jak jsme malým hadříkem „drhli“ napáleniny po přeteklém hrnci. Pískem a hadříkem v podobě ustřihnutého trička. To je dnes retro. Naše současné kuchyně září barvami, pyšní se sklokeramickými deskami, speciálním, hříšně drahým nádobím, vše v designu, ladí nám i párátka, ale… ten přeteklý hrnec musíme stejně  vydrhnout.
   
 
Jím, vařím, uklízím
Mezi každodenní úklidy patří dozajista úklid naší kuchyně. Ať vaříte velký oběd pro celou rodinu, nebo jen rychlovku k večeři, pokaždé musíte kuchyni vrátit do původního stavu. Nevím, jak vy, ale já když vařím, tak někdy i telefonuji, hraji si s dcerou, čtu emaily… a velmi často neuhlídám brambory, lehce připálím omeletku… moderní žena v běhu věcí a událostí. Ještě, že tohle chápou a vnímají ve firmách jako je Vileda. Ta přichází s mnoha vychytávkami při neoblíbeném úklidu a její pomocníci nám opravdu šetří čas a zjednodušují život.
 
 
Stejně jako PUR active houbička. Říkáte si, co je skvělého na nějaké houbičce. Pozor, ta si zaslouží název super. Perfektně čistí sklokeramické povrchy, teflon a drahé nádobí. Nic nepoškrábe, stačí jen setřít. Kdyby tak měl tuto houbičku můj manžel, když se snažil vyčistit drátěnkou naši designovou rychlovarnou konvici.
Houba nad zlato
My v redakci jsme z ní nadšené a s námi svůj názor sdílí i dalších 56 testerek, mrkněte, jak se jim s houbičkou uklízelo. Závidím testerce Mitince, že houbičku před úklidem objevil i její manžel. „S houbičkou jsme já i manžel naprosto spokojení. Nejen že umyje teflon, na který je primárně určená, ale skvěle bez poškrábání odstraní nečistoty i z plastového nádobí. Dalším plusem pak je, že se skvěle drží díky speciálnímu tvaru, nedrolí se tak brzy jako jiné levné houbičky a nedrží se na ní tolik zbytky jídla. Vyšší cena je adekvátní ke kvalitě.“
Marcellina: „Má tvar, který přesně padne do ruky, její drsný povrch pěkně vyčistil i zaschlé nečistoty, aniž by je poškrábal a hladká strana sklo a keramiku. Tipuju, že bude mít i dlouhou životnost, materiál je oproti levným houbičkám kvalitní. Já jsem velmi spokojena a doporučuji ostatním.“

 
Napište nám i vy, jakou máte zkušenost s pomocníky při úklidu a teď už jen tip na rychlou večeři pro moderní ženy.
Palačinky z vody. Rychlé, jednoduché, levné. Vyzkoušejte!
Večeře do půl hodiny: Rychlé lasagne s rajčaty a bazalkou
Výborný cuketový guláš nejen pro vegetariány
Kuskus se zeleninou – rychlovka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account