174

Ženy a vlasy. Téma, na které dojde při každé ženské diskuzi. Je jedno, jestli nad kočárky při procházce parkem, nebo na kávě s kamarádkou, já to zažívám i při běhání, kdy ufuněné rozebíráme, jak ty naše vlasy zkrotit, zkrátka vlasy, stejně jako chlapy a děti, probereme vždy. Rady a tipy do sebe vsákneme rychlostí blesku a hurá je pak doma vyzkoušet. Buď je rovnáme, nebo vlníme. Jedna chce to a druhá ono. A nejlépe každý den jinak. A hlavně ať to drží. Ve slunci, větru i mrazu.
Jistě si velmi živě vybavujete dobu, kdy jste stála u zrcadla s kulmou v ruce a dělala neodolatelné vlny. Spálené ucho či čelo bylo součástí „pro krásu se musí trpět“. Dnes s tou kulmou stojím zas, ale díky novinkám a pokroku v technice už trpím já, mé čelo, uši, a hlavně vlasy méně nebo vůbec. Kulma je součástí naší ženské výbavy, schovaná vedle fénu, čeká na svou příležitost, a že těch je. Najít ale tu správnou?
Já jsem dala na doporučení kamarádek blogerek a zkusila novou kulmu od Remingtonu PROtect. Vlny jsou BOŽSKÉ a MÓÓC lesklé. Po hlubším prostudování obalu jsem se dočetla, že je napuštěna keratinovým, arganovým a makadamovým olejem, což zaručuje ještě větší péči a k tomu úžasný lesk. Výborně. Nic mě netahá a ani vlásku neubude.  A vzhledem k tomu, že má dcera vždy nutně potřebuje nejvíce pozornosti, když já „vlním“, tak ani poté, co zapomenu kulmu po chvilce sundat, nezahalí mou hlavu dým ze spálených vlasů. Děkuji nové technologii Hydracare, která se stará o to, aby se nám vlasy nepálily. Své staré kulmě po mamce dělám čestné místo v zadní části skříně. Zbavovat se? Ne! Kolikrát už mi zachránila vzhled při nenadálé akci, ale dávám prostor novinkám.
Moc se mi kulmu vracet nechtělo, ale štěstí je, že ji máme i my ŽENY s.r.o. v Dárkovně. Můžete se podívat a stejně jako já sbírat body, aby byla moje. No, možná to nevydržím a budu ji chtít hned. Čeká mě svatba mého bratra, jedna oslava narozenin, první den školky mé dcery… a já chci být krásná. My všechny chceme být krásné, že?
P. S. Moje mamka zas rovná a rovná, takže by to chtělo super žehličku. Mrknu na ten Remington. Mají. Dárek je na světě.
No a holky blogerky mají soutěž, podívejte se a můžete propadnout vlnkománii.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account