130

Pro vřelé a kamarádské ženy narozené ve dnech 21.6. – 23.7.

Element: voda
Barva: modrozelená, modrá, stříbrná
Světová strana: západ
Denní doba: večer
Archanděl: Gabriel
Pozitivní rysy: vnímavé, empatické, citlivé
Negativní rysy: domýšlivé, náladové, nerozhodné
Ženám narozeným ve znamení Raka vládne Měsíc, který těmto dámám dává zvláštní, výrazné citové založení. Díky tomu jsou však také zdrženlivé a nesmělé. Rozumové pochody, smýšlení a dokonce i chování je často závislé na tom, jak se tyto ženy cítí. Velmi dají na vlastní emoce a pocity. Do života si rády vybírají muže, kteří jsou jim skutečnou oporou a pokud ve svém horoskopu nemají jiný, vyloženě dominantní prvek, často ke své spokojenosti potřebují lidi, kteří je povedou. Ženy ve znamení Raka jsou v podstatě nejkomplikovanější znamení a je velice potřeba, aby se už v brzkém věku naučily o svých pocitech hovořit.

Račice rády pomáhají, ale také se velmi rády nechávají opečovávat. Obojí však obvykle vede k závislosti na druhých. Navíc ženy tohoto znamení dostávají v dětství i v dospělosti rány v podobě ztráty někoho z rodiny, či z nejbližších přátel, aby se naučily být silné a vnitřně si vytvořily větší ochranu a obranu. Tyto ženy milují svůj domov, manžela, děti, jistoty. Jsou to skvělé milující matky a manželky. Ovšem pozor si musí dávat v partnerských vztazích – často jsou vláčeny svými vlastními romantickými představami o mužích a pak jim dělá problém být věrná. Nikoli proto, že by chtěly podvádět, ale proto, že chtějí dosáhnout na své sny. Často se pak opakují bolestné zkušenosti a ony se motají v bludném kruhu.

Ženy narozené ve znamení Raka bývají umělecky založené a mnohé z nich své niterné pocity a nálady dokáží vyjádřit malováním, psaním i zpěvem. Jsou obdařené šarmem, intuicí, empatickým chováním a vřelostí. Často se o nich tvrdí, že jsou ovlivnitelné a přitom ony samy často ovlivňují své okolí k lepšímu. Podněcují, motivují a dávají radost do života. Druzí vědí, že se na vás mohou spolehnout a vyzpovídat se vám. Svou tendenci jim příliš radit se snažte kontrolovat. 
Ačkoli jsou tyto ženy snílci a mají v sobě mnoho kreativity, nenechte se zmást. Umí dobře zacházet s financemi a jejich život směřuje podle toho, kde mají jistotu a zázemí. Vědí, jak si udržet životní úroveň a pokud jde o majetek, vykazují velký smysl pro realitu. Dokáží se prosadit a zajistit tak sobě i okolí útulný domov. Pokud se náhodou ocitnou v pozici, kdy se dá těžko bojovat prosazením se, pak využijí toho, že se dokáží do ostatních vcítit a začnou s nimi manipulovat. Nejen v pracovních a partnerských vztazích dosahuje svého cíle tak, že se sebe udělá oběť a trpitelku.

Tyto ženy by měly pracovat na své náladovosti a tendenci být kousavě kritické. Také stavění se stále do pozice “té milé” vám nepomůže. Okolí si na to pak zvykne a z prvotního roztomilého dojmu zbude otrávenost z hranosti. Často ve vás dominantnější znamení vidí herečku. Jste spíše introvertní a nemáte potřebu konfliktů, což je vaše velké plus a dělá to z vás zajímavé a vyhledávané lidi. Zapracujte tedy na některých svých stránkách a život vám půjde jako po drátkách. Muži vnitřně cítí, že vy jste ty pravé k založení rodiny a postarání se o děti. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account