98

Přestože je jednou z nejlépe placených a nejbohatších britských hereček.

Přestože je jednou z nejlépe placených a nejbohatších britských hereček, žije Keira Knightley velmi skromně. Podle účetních si nechává ze svého fondu vyplácet na útratu pouhých třicet tisíc liber ročně – asi 910 tisíc korun. Měsíčně tak v drahém Londýně vystačí herečka v přepočtu s pětasedmdesáti tisíci korun.

„Keira si nechala vyplatit dvacet tisíc liber (asi 607 tisíc korun) a k tomu plat jedenáct tisíc liber (asi 334 tisíc korun). Největší výdaje mimo to jsou za ochranku, která ji stála jednačtyřicet tisíc liber (asi 1,24 milionu korun) a utratila k tomu něco málo víc. Za cesty zhruba čtyři tisíce liber (asi 121 tisíc korun)… A loni údajně neutratila nic za oblečení a make-up,“ tvrdí zdroje z účetní společnosti Kck Boo Ltd.

Oblečení a líčidla nemusí Knightley nakupovat především proto, že stovky firem netouží po ničem jiném, aby vyzkoušela jejich zboží zadarmo. Tedy výměnou za to, že jim používáním bude dělat reklamu.

Keira neutrácela ani za svatbu, kterou měla na počátku května na jihu Francie. Přišla ve starých šatech, s lučními květinami a na hostinu pozvala jen padesát nejbližších přátel.

Zdroj: famous.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account