Co dnes uvařím? A kdy to uklidím? Dvě otázky, které se v hlavě každé ženy objeví minimálně jednou za den a s blížícími se svátky se obě otázky stávají obsedantní, neustále se opakují a jsou čím dál tím víc naléhavější. A zejména ta druhá. Jídlo je ještě požitek, ale úklid… Také jako my toužíte po zázračném přístroji, který uklidí za vás? Naštěstí mnoho firem na to myslí taky.
Jak často uklízet? Denně, týdně, měsíčně…
Tím, že je velmi snadné, plně funkční a pohodlné, obsluhovat uklízecí stroje, není smýčení domácnosti noční můrou, ale spíše hrou s několika hráči. Drobný úklid tedy provádíte každý den, čož by tak mělo být. Pro úklid podlahy odborníci doporučují pravidelnost, neboť tou zamezíme působení škodlivých vlivů. Stačí vzít jen smeták nebo použít robotický vysavač a zbavit podlahu prachu a nečistot ze spár. Jednou týdně bychom pak podlahu měly ošetřit „namokro“, tedy hadrem navlhčeným v chemickém přípravku. Jednou týdně je pak ideální i úklid koupelny a prachu. Tím, že probíhá úklid častěji, nedochází k silnějším nečistotám. Ovšem úklid trouby a spár, to je oříšek.

Parní čistič  BISSEL Steam Shot
Pomocníků v úklidu přibývá a jejich ceny nejsou nejmenší, proto je ideální, slyšíte-li na vlastní uši o funcích a schopnostech přístroje. Z popisu se sice dozvíte, co vše umí, ale je tomu opravdu tak? Nemá nějaké mouchy? Vlastní zkušenost je nejlepší doporučení, a proto dáváme možnost vám všem vyzkoušet na vlastní kůži a svou reálnou zkušeností obohatit ostatní a pomoci v rozhodnutí. Tentokrát deset z vás vyzkoušelo parní čistič BISSELL Steam Shot, parní čištění bez chemikálií pouze pomocí kohoutkové vody a síly páry v ručním stroji, který odstraňuje bakterie po celém domě. Vše dokáže pomocí 9 nástavců, které vyčistí kuchyň, gril, koupelny, spáry a okna. Ideální pro úklid drobných dekorativních předmětů, jejichž úklid hadříkem je zdlouhaví. Stean Shot není těžký, váží 1,5 kg a vydrží 15 min čištění. Díky dlouhému 4,8 m kabelu zvládnete hravě vyčistit vše. Jak přístroj funguje, můžete vidět na videu. Takového pomocníka před Vánoci maximálně oceníte. A co zkušenosti našich testerek? Všechna hodnocení se dozvíte ZDE.

Robbix:”Produkt je výborným pomocníkem v domácnost,i ale především v domácnosti s dětmi. Čistili jsme troubu, pracovní desku, ale hlavně dětskám hračky a super, určitě doporučujeme. Kabel je dostatečně dlouhý a neomezuje. U nás si pomocník své místo našel a doporučujeme.”
monikahol:”Bohužel si s větší špínou neporadil, troubu nevyčistil, na oknech šmouhy. Také mě zklamal návod, ve kterém nenajdete ani na co který nástavec použít.”
    
 
Redmilk:”Na čistič jsem se velmi těšila, ihned po rozbalení mě příjemně překvapila dlouhá šňůra a mnoho nástavců. Hned jsem ho musela vyzkoušet, na oknech z venku dobře uvolnil nános špíny a prachu, mastnota na obkladech za varnou deskou šla taky pěkně dolu. Ale nejvíce jsem spokojená, jak krásně vyčistí spáry a bez námahy. Čekala jsem od něj víc, ale určitě bude pro mě dobrým pomocníkem, hlavně na ty spáry. Chybí mi, že v návodu není uvedeno, na co se který nástavec používá, čištění okenních skel mě zklamalo, na to jsou mnohem lepší přístroje. Troubu se mi vůbec nepodařilo vyčistit. Nevím, zda něco dělám špatně, nebo to opravdu nejde.”
Chystáte se na velký předvánoční úklid a chybí vám pomocníci, se kterými by to bylo raz dva? Jeden praktický dárek si kupte s předstihem. Inspirovat se můžete
Tipy, jak mít opravdu čistou podlahu. Rovnou k poválení
Likvidátory pachu Alpík zafungovaly. Užijte si vůni místo zápachu
Moderní žena, moderní kuchyně… to chce rychlý a dokonalý úklid. Máme tip!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account