84

Chcete mít život bez finančních problémů? Udělejte si test a Marcela Hrubošová vám poradí, jak na to.
Už skoro rok vám prostřednictvím tohoto webu radím, jak řídit své finance, jak s nimi hospodařit nebo jak je rozmnožovat. Neustále mi pokládáte další a další otázky, na základě kterých jsem si na svých seminářích, besedách, workshopech, ale i díky ŽENÁM s.r.o. uvědomila, jak často se setkávám s tím, že my ženy máme nesprávně nastaven úhled pohledu a vnímání peněz.
JAKÝ JE VÁŠ VZTAH K PENĚZŮM?
Abyste zjistila, jaký je váš skutečný vztah k penězům, zkuste si udělat tento jednoduchý test. Stačí zamyslet se nad třemi otázkami. Pokud si na ně poctivě odpovíte, získáte pohled na to, co k penězům skutečně cítíte.
Co cítíte, když se řekne slovo PENÍZE?
Co cítíte, když se peněz fyzicky dotýkáte?
Jak často sama sebe penězi odměníte, nebo si pro sebe z darovaných peněz něco koupíte?
Stačí psát si heslovitě slova, která vás při vyslovení otázky napadají, a získáte  jednoduchý pohled, jak to máte v životě s penězi.
Pokud se ve vašich odpovědích často objevují slova strach, obavy, nedostatek, moc, závislost, chamtivost, nutnost, jsou špinavé (bakterie) a podobně, pak je stavíte na piedestál a mají pro vás mnohem větší důležitost, než si zaslouží. Abychom s nimi mohly dál pracovat, je velmi důležité podívat se, PROČ ve vás peníze vyvolávají právě takové pocity. Co je toho příčinou?
Jestliže jsou odpovědí slova: radost, přátelství, nezávislost, možnosti, svoboda, blahobyt, hojnost a podobně, pak GRATULUJI, protože jejich řízení, spravování a rozmnožování je už jen otázkou technické dovednosti, které vás velmi ráda naučím.
Pokud vás zajímá, jak s tímto výsledkem můžete pracovat dál, prosím, zašlete mi své odpovědi na mail marcela@financeproradost.cz nebo se podělte o své odpovědi v komentářích pod tímto článkem. V dalším článku vám na základě toho poskytnu rady a doporučení, jak se nastavit finance, abyste ve svém životě byly finančně naplněny.
Marcelu Hrubošová založila a vede projekt Finance pro radost. Více informací najdete zde.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account