144

Revoluční vlasový skřipec testovalo padesát z vás, jak jste byly s jeho používáním spokojené?
Skřipec Linziclip doporučuje 93% žen.
O produktu:
Linziclip je revoluční vlasový skřipec, kde jsou šikovně vyřešené veškeré nedostatky klasického původního skřipce. Nikde nekoukají žádné drátky ani pérka, vnitřní mechanismus zůstává oku dokonale skrytý zaoblenou zdobenou plochou, díky které je Linziclip nejen pomocníkem při tvorbě účesu, ale i dokonalým šperkem a módním doplňkem. Tento jednoduchý nápad přinesl jeho dvěma autorkám Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker nečekaný úspěch. Nová kolekce Linziclipů pamatovala na oblíbené dekory – puntíky a letní květy. Pro konzervativně založené ženy je pak připravena jednobarevná či metalická varianta zdobení.
Splnil vlasový skřipec Linziclip vaše očekávání?
Z mnoha variant designu i velikostí skřipce Linziclip byly ženy doslova nadšené. Mohly vyzkoušet mnoho nových účesů, které dlouho vydržely, vlasy ze skřipce nepadaly a dobře držely. Skřipce navíc působily velmi dekorativně a byly samy o sobě výraznou ozdobou. Uplatnění našly u žen s hustými i jemnými vlasy.
„Provedení skřipce je velmi praktické a pěkné, na dlouhé a husté vlasy ideální. Skřipec je velmi přitažlivý, každý si ho všimne a manipulace s ním je jednoduchá,“ píše Sovinka, která ocenila i širokou škálu barev, ze které si vybere každá žena. „Líbí se mi, že není vidět pružina, ale že skřipec dělá parádu celou svojí plochou. Vlasy drží dobře, nikde neunikají a nekloužou,“ doplňuje Molga.
„Spona Linziclip je skvělá, perfektně drží i v mých docela jemných vlasech. Je pevná a dobře se dává do vlasů, které z ní žádnou stranou nevypadávají,“ oceňuje také Sonninek. „Malé černé linziclipy s bílými puntíky vypadají luxusně a mohu si je dovolit nosit i já, dříve narozená. Krásně drží i řídké jemné vlasy,“ potvrzuje Elča.
„MIDI černý skřipec je super, dá se používat místo gumičky do culíků, což s normálními skřipci nejde. Můžete udělat i mnoho jiných účesů,“ chválí Addis, která vyzdvihuje i spojení praktického designu s krásným doplňkem do vlasů. „Se skřipcem střední velikosti MIDI jsem velice spokojená. Nosím ho téměř každý den, po vlasech neklouže a pěkně drží,“ přidává se Sami.
Skřipec MIDI pro husté a středně husté vlasy s modro-zeleným motivem vyzkoušela Běžkyně: „Kvalitní hladké provedení, pevné pérko, které je naprosto skryté. Skřipec krásně drží, hezky vypadá a dá se nosit naprosto kamkoliv. Je to luxusní nepostradatelný pomocník.“
Všestranné využití ocenila i Seboosis: „Libí se mi vzhled i propracovanost. Díky tomu ho lze využít jak na doma, tak i ve společnosti, do práce i na ples. Rychlá manipulace mi ohromně vyhovuje, neboť nerada trávím hodiny před zrcadlem. Mám moc husté vlasy, takže ho lze využívat jen na některé typy účesů,“ upozorňuje na malé omezení. Stejnou zkušenost má i AlinkaMarali: „Mám husté dlouhé vlasy, skřipec nepojme všechny,ale nevadí. Je to naprosto skvělý skřipec, který dobře drží na vlasech. U hustých vlasů se dá použít na tzv. falešný culík nebo drdol upevnit zespodu,“ navrhuje další možnosti využití.
„Určitě je důležité vybrat si velikost skřipce podle účesu, který chceme vytvořit,“ doporučuje Koko. „Můj účes teď dostal nový rozměr. Jsem velmi spokojená, protože i jako ozdoba na hlavě vypadá perfektně a já se cítím dobře,“ uzavírá Terka.
Všechna hodnocení najdete ZDE.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account