128

Když jsem přemýšlela o tom, co vám  “O nás jen tak” napíšu, napadlo mě vám přiblížit naše běžné dny v redakci a v Pracovnách. Kromě toho, že pro vás tvoříme web ŽENY s.r.o, tak také  řešíme úplně obyčejné věci. Jsme ženy, takže pro nás velmi, velmi důležité věci. Muže, jídlo, módu, kosmetiku, naše zájmy, ty řešíme dost.
Jedna zajímavá debata se zrodila během prvních prosluněných, zářijových dní.
„Holky, prosím vás, nemáte někdo náplasti? Klasika, mam nové boty…“ pronáší svým klidným hlasem naše obchodnice každým coulem, Věrka.  Jako správná žena nořím své ruce do kabelky a hledám. „Jasně, vydrž, mrknu do kabelky.“ Hledám, rochám, přehazuji, půl kabelky už mám na stole … „Jo, tady.“ Mé kabelkové hledání pozoruje Evík: „Jo, já mé kabelce říkám „černá díra. Nikdy nic nemůžu najít.“ A debata je na světě. Kabelkové téma, kdo jakou má, která vydrží, kolik věcí s sebou nosíme… „To mě napadá. Někde jsem četla, že průměrná žena  má v kabelce 37 věcí.“ vzpomínám na nedávný výzkum psaný kdesi. V tu ránu máme všechny kabelky na stole a počítáme.
A jak to dopadlo? Podívejte se, alespoň něco jsme vám vyfotily. Divíte se, tak málo věcí? Uvádím na pravou míru. Ty náhradní silonkové ponožky, nabíječky, pytlíky na psí…, rozdrcené sušenky, ulomené tužky, jednu bárbínu, naše ženské intimnosti, všechny pilníky, kleštičky… to by se do objektivu asi nevešlo. Naše kabelky, naše pětikilové životy.
 
Evča eventka
V mé kabelce nesmí chybět sluneční brýle, které tahám každý den, ať je jakkoliv! 🙂 Taky se neobejdu bez bločku na poznámky a krému na ruce od Manufaktury. Pro štěstí mám pořád u sebe modrý kamínek, už několik let.

 
Kristýna pisatelka
Neobejdu se bez nejmenšího diáře Moleskine, do kterého si píšu všechny schůzky, nápady a inspirativní setkání. Vždycky mám u sebe malého Buddhu pro štěstí, kterého mi koupil můj přítel na bleším trhu v Paříži.

 
Věrka obchodnice
V mé kabelce je v současnosti nejdůležitější skládací metr. Proč? Rozhodla jsem se koupit si nový byt a na prohlídkách se bez něj neobejdu! 🙂 Taky u sebe neustále nosím šitíčko, protože to by u sebe měla mít každá dáma.

 
Péťa magazínka
Moje kabelka, můj život – práce, rodina, koníčky, vše tahám neustále s sebou. Počet věcí 50 a pak už jsem nepočítala. Bez čeho se určitě neobejdu: klíče od auta, diář, cédéčko s hudbou, a jak vidíte rtěnky, rtěnky, rtěnky.

 A jak to máte se svou kabelkou vy? Zkuste si spočítat, kolik pokladů obsahuje vaše kabelka? Vejdete se do průměru 37 věcí? Napište nám do komentářů.  Fotky vítány, můžete mi poslat na email 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account