Horoskop na třiapadesátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Ačkoliv je většinu času zataženo, v tomto týdnu pro vás bude svítit sluníčko. Vše, co jste si naplánovala, se podaří a svými výkony a elánem jste dobrou inspirací pro ostatní. Svou dobrou náladou a úsměvy rozdáváte ostatním kus slunce z vás, tak se usmívejte. S úsměvem i těžké věci zvládnete snáz. Přeji krásné svátky a příjemný začátek nového roku.

BERAN

Překypujete pracovitostí a činorodostí, tvořivá síla vás pohltila. Jste schopná za krátký čas stihnout neuvěřitelné množství věcí. V práci zaujímáte pozici šéfky nebo přímo majitelky. Čeká vás hojnost nápadů a jiných pracovních příležitostí, které bez potíží poznáte. Za to pak přijde pěkná finanční odměna. Ve vztahu jste pevně po boku svého partnera a společně utváříte harmonický celek a fungující rodinu. Jste spokojený a stabilní pár.

BÝK

Tentokrát se ničeho nebojte. Máte ze zkušeností dobré základy, a tak dokážete ledaco zvládnout a dotáhnout záležitosti do konce. Díky tomuto postupu a svědomitosti máte co sklízet. V práci jste vytrvalá, svědomitá a pilná. I když dostanete na starost těžký úkol, nikdy to nevzdáte a splníte ho. Díky tomu jste se vypracovala v kvalitní pracovnici, a proto můžete počítat s kvalitním honorářem. Ve vztahu jste společně vybudovali pomocí důvěry a vzájemného uznání pevný základ a jen tak něco s vámi neotřese. Díky téhle svědomité péči o svůj domácí krb můžete sklízet bohatou úrodu.

BLÍŽENCI

Nějak se vám vytratila ze života dobrá nálada. Něco vás rozhodilo a jste rozmrzelá. Kvůli tomu se vám ani nic nedaří. Zkuste se uklidnit, do ničeho se nepouštějte a vyčkejte na příznivější dobu. Bude líp. V práci vás to pomalu přestává bavit. Začala jste si spoustu věcí vztahovat na sebe, a tak je atmosféra poněkud vypjatá. Využijte možnost dovolené a aspoň na pár dní si oddychněte. Uvidíte, že se pak na všechno budete dívat s nadhledem. Ve vztahu si připadáte ukřivděná a zdá se vám, že vám partner dělá naschvály. Berete si to všechno moc osobně, trucujete, místo toho, abyste se snažila problémy řešit a postavila se jim čelem. Nenechávejte se ovlivňovat okolím! Raději se stáhněte do soukromí, do klidu a všechno to se sebou proberte.

RAK

Určitě si v tomto čase uděláte radost, nebo někdo udělá radost vám. Nastal týden splněných přání, o které jste už delší dobu usilovala. Na okolí působíte rozkošně, sluší vám to. Záříte a působíte vyrovnaně, uvolněně. V práci máte radost, povedlo se vám propojit práci a zábavu v jedno. Vaše plány, jejichž uskutečnění jste se věnovala delší dobu, se konečně plní. Jen neusněte na vavřínech. Ve vztahu jste na vrcholu. Svého partnera přitahujete. Splňují se vám vaše přání a představy. Občas zabřednete do vzpomínek a pociťujete nostalgii. Ale nebojte se. Šťastné vzpomínky jsou jen zpříjemněním pro budoucnost vztahu.

LEV

Soustřeďte se na získávání nových vědomostí. Prokážete svou zručnost a trpělivost. Když budete opravdu pečlivá, vše dobře dopadne a přinese vám to jen dlouhodobý prospěch. Rozvíjejte se. Je pro to příznivá doba. V práci jsou před vámi nové možnosti. Dlouhodobé vzdělávání vám proto znatelně pomůže, což sama záhy poznáte jak na rychlosti postupu, tak na finanční stránce. Ve vztahu jste dostala novou příležitost, a tak je potřeba ukázat partnerovi, že opravdu stojíte za to. Ten stereotyp, který u vás vládl, zahoďte a vyměňte ho za nové nápady a jiný rozvoj, který vás napadne a bude to pro vás oba příjemný. Máte před sebou dlouhou životní cestu. Rozhoně nic nekončí.

PANNA

Čeká vás náročný týden. Budete muset projevit dostatek sil a patřičný nadhled. Stupňující se napětí může vyústit až v nepříjemnou hádku. Raději všechno řešte hned za tepla. Vyhnete se nepříjemnému napětí a omezíte stres. V práci narůstá nepříjemná atmosféra a vznikají první třenice. Na vině je soupeření a rivalita mezi zaměstnanci. Málokdo poslechne hlas svého rozumu, a tak je potřeba se připravit na těžkosti, které jsou způsobené i potlačovaným hněvem. Ve vztahu jste si nechala potíže přerůst přes hlavu, a tak vám hrozí hádka. Přebytek energie ale raději v tomto čase využijte k něčemu jinému. Přeci jen teď je škoda kazit si krásné sváteční období. Bojovnou náladu uspěte a promluvte si.

VÁHY

Nastává doba k řešení všech nepříjemností. Vyjasníte si situace a vzduch se vyčistí jako mávnutím kouzelného proutku. Máte talent k rychlému učení, tak se vzdělávejte, rozvíjejte se. Nacházíte díky tomu vnitřní klid a pohodu. Přitahuje vás umění, tak neváhejte a ponořte se do toho. Když ne teď, tak kdy? V práci se ráda přiučíte něčemu jinému, jste tvořivá a dokážete se prosadit. Vzbuzujete pozornost svého okolí, protože dokážete spojit neslučitelné. Dřímá ve vás umělecké nadání, které velmi příznivě ovlivňuje vaše jednání a díky tomu získáváte uznání a možná i novou pracovní šanci. Ve vztahu se seberealizujete. Věci se uvádějí postupně na pravou míru, zmírňují se a otáčejí ve váš prospěch. Klidně se snažte více prosazovat a nebát se říct svůj vlastní pohled.

ŠTÍR

Bude lepší, když se budete věnovat aspoň chvíli sama sobě. Dejte si v rozhodování čas. Mohla byste udělat ukvapený závěr a pak toho litovat. V práci je důležité, abyste byla sama sebou a hledala vlastní cestu. Práce v kolektivu není zrovna to pravé, co hledáte a co vám vyhovuje. Každopádně je tu v brzké době školení nebo práce mimo domov. Ve vztahu máte pocit opuštěnosti a trápí vás to. Hledáte světlo na konci tunelu. Něco, co vás skutečně naplní. Nebojte se, uklidněte se a ještě jednou se rozhlédněte kolem sebe. Vždyť vy svého věrného přítele, který vždy bude při vás, máte stále po boku.

STŘELEC

Dámy střelkyně budou mít trochu složitější období. Máte před sebou složitější události, k nimž ve vašem okolí dojde. Máte ale šanci se tímto způsobem zbavit všeho nefunkčního a zastaralého. Nemějte strach. Tímto zvratem se vám jen uleví. V práci je před vámi zvrat nebo nějaká náhlá změna, se kterou jste nepočítala.  Zbavte se všeho falešného, nebo nepodstatného. Ve vašich silách je nahradit to věcmi novými, přestože každá změna ve vás vyvolává obavy a pocity nejistoty. Ve vztahu prožíváte nelehkou situaci. Je ve fázi rozpadu, nefunguje a zbytečně se budete jen dál trápit. I když to teď bude těžké, časem vám dojde, že chybu jste rozhodně neudělala. Zasloužíte si kvalitní vztah a milujícího muže.

KOZOROH

Tento týden vám přímo nabízí realizaci vašich tajných snů a přání. Je to týden šancí a příležitostí, tak si je nenechte ujít. Budete cítit příjemné naplnění a uspokojení. V práci jste šťastná, máte pocit příjemně a užitečně stráveného času. Skutečně vás to naplňuje a je to na vás vidět. Na pracovišti panuje skvělá atmosféra. Je vidět, že jste vykročila správným směrem. Ve vztahu je všechno v nejlepším pořádku. Tímto mužem jste si splnila jeden velký sen. Nalezla jste pravou lásku.

VODNÁŘ

Zbytečně se stresujete, nevěříte si a tím si život zbytečně komplikujete. Úzkostlivost vám bere sílu. Počítejte s tím, že ne všechno jde v životě jako po másle. Zeptejte se sama sebe, čeho se bojíte, co vás svazuje a snažte se to řešit. Nevzdávejte to a bojujte. V práci pro vás není jednoduché se prosazovat. Zapracujte na sobě, dodejte si odvahu a hlavně se nepodceňujte. Zbytečného váhání a nerozhodnosti byste později nepochybně litovala. Věřte si. Máte na to! Ve vztahu se zbytečně blokujete. Máte strach se projevit a na tom váš vztah vázne. Nebojte se prosadit se. Začínáte být v nezáviděníhodné situaci. Kvůli tomu se vás zmocňuje únava a stres. Ale máte kolem sebe přátelé a svého přítele/muže, kteří vás podrží.

RYBY

Cítíte se šťastně. Zdárně jste uzavřela nějakou kapitolu ve svém životě. Dosáhla jste nějakého poznání a jste plná zážitků. Došla jste do kýženého cíle. Už vás nic nemůže rozhodit. V práci jste u konce svého projektu a cítíte, že se děje nepatrná změna. Konečně můžete všechno uzavřít, abyste mohla začít znovu a třeba v jiném oboru. Ve vaší kariéře došlo k posunu. Váš vztah vidíte čistě, bez přeludů a iluzí. Jedná se o šťastné završení, nebo nový partnerský vztah. Možná se chystáte uzavřít sňatek. Proč ne? Všechny podmínky, které jste si dala, jste oba splnili.

 Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account