Horoskop na devátý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden si dejte pozor, ať nedáte spíš než na realitu na věci, které se vám zdají hezké, lákavé, poutavé. Mohlo by vám to uškodit. Raději vezměte rozum do hrsti a jednejte střízlivě. To, co máte, je skutečné a pravé.

BERAN

Čeká vás velmi akční a napínavý týden plný zvratů a nečekaných překážek. Jste ale dost silná a nabitá vášní. To vám pomůže dostat se z těžkých situací a přesně tam, kam chcete. Ovládněte svůj strach s humorem a dostatkem nadsázky. Tím si vše zjednodušíte. V práci se nepouštějte do věcí, které se sice zdají na první pohled nevinné, ale mohly by vás stáhnout na dno. Sice jste na své práci závislá a peníze potřebujete, pečlivě však zvažte své kroky. Ve vztahu propadáte vášni a smyslnosti. Nedokážete se ovládnout a touha a chtíč vás má ve své moci. Necháte se partnerem ovládat. Jste na něm citově i finančně závislá.

BÝK

Gratuluji, štěstí vám bude přát víc než kdy jindy. Máte velkou šanci získat, co chcete. Ať už je to dobrá práce či přijetí na školu snů. Všude na vás čeká příznivá odezva. Proto toho využijte. Nebojte se postavit nepříjemným situacím a řešit je. Okolí vám je nakloněno a vše s úspěchem zvládnete. V práci jste neodmyslitelnou součástí kolektivu. Daří se vám v obchodě i v podnikání. Druzí s vámi s radostí jednají. Navíc dokážete najít řešení i v obtížných situacích, takže další plus pro vás. Ve vztahu cítíte, že jste opravdu milována. Partner vás upřednostňuje před přáteli i sportem. V jeho životě jste na prvním místě. Dokážete spolu o všem mluvit, tak si to hýčkejte a udržujte.

BLÍŽENCI

Jste snadno zranitelná. Ráda byste se pohnula kupředu, ale nemůžete. Všechno stanulo na mrtvém bodě. Můžete se dočkat odmítání nebo všechno začne váznout. Buďte trpělivá, nevěšte hlavu. Určitě bude příznivější období a lepší příležitosti. V práci jste najednou omezená. Vše nové, co navrhujete, je zamítáno. I přes to všechno se snažte nepodléhat pasivitě. Buď se obrňte trpělivostí a smiřte se se situací, nebo se z toho snažte vymanit. Ve vztahu zjišťujete, že jste najednou na mrtvém bodě. Vztah je nepružný a strnulý. Ráda byste nějakou změnu, ale nedokážete se odhodlat. Paralyzují vás nevyřešené problémy, tak se o nich snažte mluvit, než abyste toho později litovala, že jste to neudělala.

RAK

Tentokrát se soustřeďte na získávání vědomostí. Budete mít také příležitost prokázat svou zručnost. Hlavně buďte trpělivá. Všechno dobře dopadne a přinese vám prospěch na delší dobu. Tento týden je týdnem nových příležitostí, tak neváhejte a využijte všeho, co vám osud přinese a bude to pro vás mít nějaký užitek. V práci na vás čekají nové příležitosti a dlouhodobý rozvoj. Budete mít šanci prokázat své dovednosti nebo nastudované znalosti. Ve vztahu máte velké plus. Dostáváte šanci ukázat partnerovi, že za to opravdu stojíte. Ve vztahu jste si postupně utvořili stereotyp, místo abyste ho dále rozvíjeli. Nyní se ale snažíte chopit iniciativy a vnést nový a svěží vánek do vašeho života.

LEV

Tentokrát se opět budete cítit jako dítě a uděláte si bezstarostný týden. Nebojte se udělat si radost a tak trochu si i hrát. Prostě si tohle období vychutnejte, starosti hoďte za hlavu a vychutnejte si to. V práci si nedělejte starosti. Máte spoustu nápadů a čekají na vás nové příležitosti. Pokud máte tvůrčí inspiraci, nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Ve vztahu jste opět plná radosti a milostného škádlení. Projevujte bez obav svou radost a nadšení. Potěšte partnera a ukažte mu, že máte smysl pro humor a že si i tady dokážete hrát. Uvolněte se a dejte průchod své fantazii. Užívejte si.

PANNA

Právem se vás zmocňuje pocit spokojenosti. Odpočívejte a vychutnejte si, co jste získala. Buď se jedná o materiální, nebo duševní bohatství. Dopřejte si zasloužený oddech a zajděte si někam, kde z toho budete mít opravu radost. V práci si vytváříte stabilní zázemí.  Dokážete vydělat velké peníze. Obchodně jste totiž nepřekonatelná, pracovitá a spolehlivá. Celkem ráda rozmnožujete svůj majetek, ale charakteru se to nedotýká. Ve vztahu máte štěstí na muže. Dokáže se postarat jak o vás, tak o rodinu. Má rád zázemí, je spolehlivý a vás za vaši péči štědře odměňuje. Pro něj jste královna a vy to víte.

VÁHY

Tento týden prožijete v dynamičnosti a temperamentu. Vyžadujete pozornost. Překypujete tvořivostí a máte tak trochu tendence velet svému okolí. Přebíráte aktivitu a libujete si v tvoření. Budete slavit úspěch. V práci se dokážete hravě prosadit. Práci si dobře zorganizujete a obohatíte tím nejen sebe, ale i své okolí. Intuitivně cítíte, kdy je třeba vyčkávat a kdy je potřeba zabojovat. Dokázala byste vést kolektiv. Ve vztahu se projevujete velmi vášnivě a temperamentně. Ráda přebíráte vedoucí úlohu a rozhodujete o všem sama. K partnerovi jste pozorná a i od něj pozornost vyžadujete.

ŠTÍR

Tento týden není vhodný k rozhodování. Cítíte se vyšťavená, bez energie a síly. Můžete pociťovat i nejistotu. Zmáhají vás pracovní i partnerské povinnosti. Hlavně netlačte na pilu, snažte se nic závažného neřešit a věřte, že bude líp. V práci by se vám nemuselo dařit jako dřív. Začínáte znovu a znovu a výsledky se nechtějí dostavit. Energie se vám nedostává a práce vám začíná pomalu přerůstat přes hlavu. Přesto vás neopouští ctižádostivost, tak nezoufejte. Odpočiňte si a načerpejte ztracenou energii, vše se v dobré obrátí. Ve vztahu se cítíte sklíčená a doléhá na vás beznaděj. Pomalu si začínáte myslet, že se už nedokážete pohnout z místa a nic pěkného vás už nečeká. Nemáte už dostatek sil a pomalu ztrácíte pevnou půdu pod nohama.

STŘELEC

Tentokrát se obrňte proti nepříjemnostem. Někdo vůči vám může projevit své výhrady. Napětí uvolníte tím, když se postavíte všemu hned zpříma. Jedině tak obnovíte ztracenou rovnováhu. Určitě se nebojte dát okolí najevo, kam až můžou zajít a co už si rozhodně nenecháte líbit. V práci se stáváte objektem kritiky ze strany nadřízených. Na vaše bedra se snášejí výtky a může na vás čekat řada nešťastných náhod. Nebojte se vše hned na začátku vyjasnit. Řešte vše hned. Není s čím otálet! Ve vztahu může dojít k hádkám, protože spolu nedokážete efektivně komunikovat. Možná, že si vy nedokážete odpustit zbytečnou kritiku. Ve vztahu jste ta razantnější a vytyčujete partnerovi hranice. Nebojte se mluvit o svých pocitech. Co vás svazuje, omezuje a tíží. Vyjasněte si navzájem, co chcete ve svém vztahu změnit. Uvidíte, jak vám to pomůže.

KOZOROH

Dosáhnete pokroku a dostanete ocenění za své činy. Budujete pevné základy do budoucna, tak se nebojte být si jistá svým úspěchem. Určitě vás tento týden někdo pochválí. A když ne, pochvalte se sama. Zasloužíte si to. V práci vás chválí. Na svou odbornost se můžete spolehnout. Patříte k dobře hodnoceným pracovníkům. Jste opravdu profesionál. Vaše práce vám přináší naplnění a jistotu. Ve vztahu vás partner oceňuje. Jste plná sebejistoty, optimismu, přitahujete druhé a dostává se vám uznání. Na nedostatek pozornosti opačného pohlaví si rozhodně nemůžete stěžovat.

VODNÁŘ

Tentokrát budete mít štěstí. Můžete potkat dávno „ztraceného“ přítele nebo vzplanete láskou. Neváhejte ani chvíli a – jak se říká – vyrazte do víru velkoměsta. Otevřete své srdce a těšte se na setkání. V práci si rozhodně nemůžete stěžovat na spolupráci s ostatními. Je vhodné období ke šťastnému spojení pracovních partnerů a nemine vás ani štědrá výpomoc přítele. Těšte se i na nečekané pracovní setkání, které vás velmi obohatí. Ve vztahu jste oba plni lásky. Jste zamilovaní a vládne mezi vámi mír a harmonie. Vyjadřujete si vzájemné sympatie a užíváte si.

RYBY

Cítíte se šťastná. Konečně jste uzavřela jednu životní etapu. Dosáhla jste poznání a jste plná dojmů. Radujte se, že máte vše za sebou a těšte se na nové příležitosti. Na pocity marnosti rozhodně nedejte. Konečně najdete řešení a dokončíte, co je třeba. V práci jste dosáhla svého cíle. Cítíte, že se uvnitř vás odehrává nepatrná změna. Konečně nastala doba, kdy můžete vše uzavřít a završit, abyste mohla začít znovu a třeba i v jiném oboru. Ve vztahu vše kolem vás vidíte čistě a bez přeludů. Jde mezi vámi o šťastné završení vašeho vztahu.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account