Horoskop na osmý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden pro vás bude úspěšný. Dokážete v něm dotáhnout do konce to, na čem jste pracovala už delší čas. Také se vám snáz splní věci, po kterých toužíte. Díky šťastným událostem a zdarům budete mít větší chuť do života. Vaše radost a elán zapůsobí i na okolí. Nebojte se svou spokojenost dávat najevo a oslavte své úspěchy s přáteli.

BERAN

Právě nastala vhodná doba na to, abyste začala pracovat na nových věcech. Vzdejte se starých svazků, které vás jen vyčerpávaly a vrhněte se do náruče nových příležitostí. V práci dáte přednost týmové spolupráci. Ta vás může posunout výš. Máte vůdčí schopnosti a je tak velká pravděpodobnost, že budete povýšená a budete moci dokázat, co ve vás je. V lásce jste našla naplnění svého života, a tak je nejvyšší čas překonat zábrany, které ještě máte a vrhnout se do toho naplno. Nemáte co zkazit. Naopak. Budete velmi mile překvapená.

BÝK

Počítejte s tím, že přijde něco nečekaného. Znamením tohoto týdne je rychlost, tak počítejte se smrští událostí. Vy sama rychle a bezodkladně vyřešíte to, co chcete. Jednejte pružně a dostanete se k vytouženému cíli. V práci vás zastihnou novinky, které vás potěší. Spoléhejte se na rozlet vaší kreativity a z ničeho nemějte strach. Před vámi se vynoří projekt, na který konečně nastal ten správný čas. Je to pro vás příležitost, tak se jí chopte. V lásce se všechno zrychlí. Těšte se na zprávu od partnera, která vás potěší. Rýsuje se vám velmi romantický zážitek.

BLÍŽENCI

Vplouváte do radostného týdne. Vy sama se cítíte plná energie, a proto všeho využijte. Zvlášť v záležitostech, jejichž řešení dlouho odkládáte. Vaše nadšení vám pomůže překonat možné překážky. V práci nasaďte veškerou sílu, kterou máte. Dobře zvládnete to, co je pro vás prospěšné. Vaše tvořivost nakazí i ostatní. Důvěřuje svým schopnostem a nebojte se. Ve vztahu si stanovujete vyšší cíle, abyste nezabředli do stereotypu. Víte, co chcete a váš vztah se zaplní vášní. Vzájemně si rozumíte, jste jeden druhému odevzdaní. Tahle partnerská síla vás žene k jednomu společnému cíli.

RAK

Budete bezkonkurenčně nejlepší v oblasti komunikace. Ta vám tentokrát přinese úspěch. Těšte se na změny, které vás vytrhnou z dlouhotrvajících pout. V práci vynikáte svým myšlením, rychlostí s jakou pracujete, a ctižádostí. Pokud se vám něco nepovede, nevěšte hlavu. Dokážete rychle vymyslet náhradní řešení, které vše napraví. Práce je pro vás hra, kde si ráda určujete svá pravidla. Ve vztahu si ráda řídíte vše sama.  Víte, co chcete a rozhodně si nenecháte nic líbit. Svého muže přitahujete právě svou vtipností a chytrostí.

LEV

Tentokrát budete natolik silná, že se pustíte do řešení nepříjemných věcí. Dál už je odkládat nechcete, protože víte, že samy se rozhodně nevyřeší. Využijte své odvahy a pusťte se do boje se starými problémy. V práci se o své místo bát nemusíte. Vaše vytrvalost a kázeň vám zaručuje stálost a pevné profesní postavení. Ve vztahu z vás vyzařuje jistota a sebevědomí. Máte sklony být vedoucí osobou, tak jen pozor, ať to nepřeženete. Jinak je vztah stabilní a žádné změny vás neohrožují.

PANNA

Využijte svého dobrého postavení. Jste ve skvělé formě. Vtipem jen překypujete a jste až moc vynalézavá. Rozhodně vám nic neujde. V práci si dokážete udržet nadhled a máte vytříbené myšlení. Všichni se můžou spolehnout na váš kritický úsudek a schopnost rychle reagovat. Ve vztahu partnera okouzlujete šarmem a vtipem. Sice ne vždy si rozumíte, ale protože máte ráda změny, tak si vždy najdete jiné téma a nudit se tak nikdy nebudete.

VÁHY

Neměla byste se radovat nad prvním úspěchem, jenž se dostaví. Vše vždy dotáhněte až do úplného konce. Jinak byste nemusela uspět. Střídá se u vás horečnatá aktivita a apatie. Tímhle tempem budete brzy unavená. Najděte si řád a neměňte ho. V práci budete mít sklon přistupovat k úkolům nezodpovědně a nebude se vám chtít dotáhnout věci do konce. Přestaňte to brát na lehkou váhu a stanovte si nějaká pravidla. Bez nich to nejde. Uvidíte, jak si udržíte výsledky a nebudete s nimi kolísat. Ve vztahu jste občas jednou dole, jednou nahoře. Náhlé změny jsou u vás častou záležitostí. Nastavte si pravidla hry. Všechno totiž potřebuje svůj řád.

ŠTÍR

Máte před sebou složitý týden, ve kterém budete muset projevit dostatek sil a nadhled. Stoupající napětí může snadno vyústit v ošklivou hádku. Konflikty hlavně řešte včas, ať případné nedorozumění vyřešíte hned v zárodku. Vyhnete se tak spoustě nepříjemností. V práci to začíná vřít. Stoupá napětí a vznikají první potíže. Málokdo bude naslouchat, co mu velí rozum. Je třeba připravit se na nesnadné období. Na vině může být i potlačovaný hněv, tak mějte na paměti, že je lepší řešit vše hned začerstva. Ušetříte si nervy. Ve vztahu máte neshody, které by mohly vygradovat hádkou. Pozor na tu energetickou smršť! Ten nával emocí vás může lehce strhnout a vy si budete připadat jako na bitevním poli. Včas si promluvte.

STŘELEC

Vynikáte spoustou dobrých nápadů. Dobře se s vámi povídá. Využijte toho k vyřešení záležitostí, které se dlouho nikam nehnuly. V práci čekejte nabídku na nové místo. Také můžete dostat nabídku pracovat na úplně nové věci. Máte úspěchy díky komunikaci, tak toho využijte. Umíte si vybrat to, co je pro váš rozvoj nejlepší a co potřebujete doopravdy. Ve vztahu se zmírňuje neklid a roztržitost. Vstupuje k vám souznění a dobrá komunikace. Vplouváte do harmonické části, tak si to užívejte.

KOZOROH

Ať už budete dělat cokoli, budete to dělat s radostí. Nastává týden splněných přání. Díky tomu budete zářit a vaší spokojenost pocítí i okolí. V práci pociťujete radost z toho, co děláte. Pojala jste práci jako koníček a hru, což vám přináší skvělé výsledky. Víte totiž, že to, co se dělá s láskou, přinese užitek a radost všem. Ve vztahu jste pro partnera vším a on pro vás také. Na delší dobu se u vás usídlilo štěstí, láska, harmonie a klid. Užijte si toto období plnými doušky.

VODNÁŘ

Počítejte s tím, že ať začnete cokoli dělat, pokaždé vás něco zdrží, nebo se to jinak protáhne. Nic s tím ale nenaděláte. Soustřeďte se na zvládnutí těchto záležitostí a nestresujte se. Však ono bude líp. V práci jste na mrtvém bodě. Dlouho jste nedostala žádný nový úkol ani žádnou zajímavější práci. Jste tak na mrtvém bodě. Ale nezoufejte! Třeba právě stojíte před cílem, ani o tom nevíte. Ve vztahu se všechno zdržuje a nechce se to pohnout z místa. Komunikace vázne. Třeba jen prožíváte psychické vyčerpání, které vás zbavilo chuti cokoli dělat a změnit. Dopřejte si klid a situace se jistě zlepší.

RYBY

Odpoutejte se od nepodstatných věcí. Ačkoliv to pro vás nebude nejjednodušší, opusťte, co vám už nic nedává nebo vás naopak ještě stahuje dolů. Mučíte se sebetrýznivými myšlenkami, což vás akorát ničí. V práci jste zažila nebo zažíváte nějakou krutost. Tento neúspěch ve vás vyvolává pocity viny a selhání. Situace je pro vás těžká a nepříjemná. Nastal čas se odpoutat. Ve vztahu pociťujete smutek. Pociťujete vinu a nedokážete se smířit s tím, že byste spolu nebyli. Pokud se vztah nepodaří zachránit, nebuďte příliš smutná. Časem to uvidíte jinak a ze starých chyb se poučíte.   

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account