Horoskop na sedmý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Tento týden vám do života přinese možné dramatické události. Pokud máte dostatek sil, zbavte se všeho, co vás zraňuje, nebo už dávno neplní svou funkci. Uvidíte, jak se potom váš pohled na svět zlepší a i vnitřně pookřejete.

BERAN

Těšte se na krásný týden, který prožijete bez problémů. V kruhu rodiny pociťujete klid a bezpečí, tak si té pohody užívejte plnými doušky. Je před vámi výplatní doba, ale i mimoto vám na účtu může přistát překvapivá částka. V práci máte své jistoty a dostanete bohatou odměnu za vykonanou práci. Vaše dřina se dočkala spravedlivého ocenění. Ve vztahu vás vaše soužití obohacuje. Vztah je pro vás jistota a naplnění života. Máte před sebou období silných citů.

BÝK

I v nepříznivých situacích se dokážete na svět dívat vesele, a tak s dobrou náladou rozdáváte radost i ostatním. S takovým rozpoložením dokážete zvládnout i nepříjemné situace. Hlavně tak dokážete odzbrojit i člověka, který by se býval hádal. V práci tentokrát vsadíte na práci v kolektivu. Jste zkušená pracovnice, tak není vyloučený ani postup na vedoucí pozici, kde budete moci uskutečňovat své nápady a vize. Ve vztahu vám vše funguje na jedničku. Už víte, že jste oba dosáhli naplnění a je tedy nejlepší čas posunout se dál.

BLÍŽENCI

Čeká vás týden naplněný radostí. Máte výbornou náladu, vše se vám daří, hlavně záležitosti, které se už dlouho nikam neposunuly. Týden strávíte převážně se svými blízkými, se kterými je vám nejlépe a máte je ráda. V práci pocítíte upřímnou radost nad dokončenou prací a její výsledek vás příjemně potěší. Na své pozici jste spokojená, daří se vám a kolegové jsou přátelští. Ve vztahu vás čeká spokojenost. Cítíte se dobře po všech stránkách. S partnerem prožíváte velice spokojené období a hlubokou lásku a souznění.

RAK

Nastal týden, v němž vynikne vaše tvořivost. Budete středem pozornosti. Druzí se vám rádi podřídí a budou naslouchat. Využijte toho ve svůj prospěch. Neukvapujte se a snažte se držet správné míry. V práci se prokážete jako dobrý vůdce. Úspěšně, podle své intuice, kolektiv řídíte. Dosáhnete přirozeného respektu a autority. Pro svou impulzivní tvořivost jste oblíbená u spolupracovníků i obchodních partnerů. Ve vztahu jste temperamentní, ráda máte vztah pod kontrolou a rodině s citem vládnete, rozvíjíte ji a ochraňujete. To je vaše poslání. Od partnera čekáte odevzdanost a věrnost.

LEV

Tentokrát se před vás staví dvě možnosti a vy musíte jednu z nich zvolit. Spolehněte se na své komunikační schopnosti a ničeho se nebojte. Jednejte otevřeně a znovu naleznete vnitřní rovnováhu. V práci dokážete spojit dva protiklady v kvalitní celek. Rozhodně vám nechybí schopnost otevřeně komunikovat s lidmi. Do cesty vám vplouvá dobrý společník. Buďte tedy pružná a upřímná. Ve vztahu váháte, na jakou stranu se dát. Volíte mezi dvěma muži s různou povahou. Vyberte pečlivě. Váš současný vztah se buď prohloubí, nebo skončí.

PANNA

Nechce se vám pouštět se do nějakých akcí. Jakákoliv záležitost nebo pokus o akci, se vám zdají zbytečné hned od začátku. Trápíte se neupřímností, kterou cítíte ze svého okolí. V práci se vám hlavou honí spousta protichůdných myšlenek. Nedokážete se proto rozhodnout. Ať se snažíte sebevíc, vaše práce k ničemu nevede a vás se tak zmocňuje pocit marnosti. Ve vztahu vám vše připadá marné, panuje u vás lež a přetvářka a máte strach, že uvíznete v pasti. Vy sama ale jednejte upřímně a na rovinu.

VÁHY

Atmosféra kolem vás se vám jeví jako plná přetvářky a cítíte se v ohrožení. Snažte se být nad věcí a nebuďte vztahovačná. Máte bojovnou náladu, tak pamatujte, že než něco vyslovíte, napočítejte raději do deseti. V práci panují chladné a špatné vztahy. Můžete se setkat se lstivými úklady v obchodě či záludností spolupracovníka. Není vyloučené ani to, že budete muset bojovat za své vlastní prosazení. Ve vztahu vám bylo ublíženo a vy se stále bráníte, ačkoliv už pro to není důvod. Jste vztahovačná a hádavá. Váš partner ale může pod zábavnou tváří skrývat ještě jednu, tak pozor na zákeřnost.

ŠTÍR

Tento týden bude plný temperamentu a dynamičnosti. Vyžadujete speciální pozornost, jste tvořivá a velíte svému okolí. Těšíte se z pozornosti, což vás dokáže vybičovat k lepším výkonům. Jste úspěšná a činorodá. V práci se dovedete prosadit, vše si zorganizovat a obohatit tak sebe i ostatní. Jste předurčena vést kolektiv. Intuitivně vycítíte, kdy je třeba bojovat a kdy vyčkat. Ve vztahu se projevujete temperamentně a vášnivě. Ráda přebíráte vedoucí úlohu a o všem rozhodujete sama. K partnerovi jste milá, něžná a pozorná. Ale totéž si představujete i vy od něho.

STŘELEC

Tento týden není dobrý na rozhodování. Prožíváte útlum a máte nedostatek sil. Cítíte se nejistá. Pracovní povinnosti vás vyčerpávají. Není dobré hnát věci do krajností. Raději nic vážného neřešte a sbírejte sílu na další dny. V práci vám to nejde tak, jak jste si představovala. Cítíte se utlumená. Začínáte pořád od začátku a výsledek se nechce dostavit. Nemáte ani dostatek energie, abyste se pustila do nových projektů. Práce vám přerůstá přes hlavu, přesto vás neopouští ctižádostivost. Ve vztahu cítíte tíseň a doléhá na vás bezradnost. Zmocňuje se vás pocit, že se nemůžete hnout z místa a už na vás nic příjemného nečeká. Nemáte dostatek sil a ztrácíte pevnou půdu pod nohama. Nemějte ale strach, je to přechodný stav a lepší zítřky přijdou.

KOZOROH

Tentokrát vynikáte bystrostí a jste plná dobrých nápadů. Výborně se vám komunikuje s ostatními, proto toho využijte a řešte záležitosti, které se dlouho nehnuly z místa. V práci očekávejte pracovní příležitost, projekty či úspěchy. Jste chytrá a iniciativní. Úspěšná jste jen díky komunikaci, tak na to nezapomínejte a využívejte toho. Ve vztahu se u vás zmírňuje roztržitost a neklid. Do vašeho společného života vplouvá rovnováha, souznění a dobrá komunikace. Ta totiž nikdy nesmí chybět. Bez ní to fungovat nebude.

VODNÁŘ

Tento týden si udělejte radost. Nastal čas naplnění vašich přání, o něž jste už delší dobu usilovala. V práci pociťujete radost a naplnění. Našla jste si totiž práci, která je zároveň váš koníček. Vaše plány, jejichž uskutečnění jste se věnovala delší dobu, se konečně plní. Pozor ale, ať neusnete na vavřínech. Ve vztahu jste oba plni rozkoše. Partnera přitahujete a splňují se vaše přání a představy. Občas zabřednete do vzpomínek, což nevadí. Protože šťastné vzpomínky rodí šťastnou budoucnost.

RYBY

Počítejte se zdržením, a to na jakékoli úrovni. S tím ale nic nenaděláte, tak to přijměte jako nutnou součást běhu událostí. Soustřeďte se na zvládnutí úkolů a nestresujte se. Však ono zase bude líp. V práci nepřicházejí žádné nové nabídky ani změny. Váš postup je na mrtvém bodě. Možná ale stojíte právě před cílem, tak překonejte své pochyby a myslete pozitivně. Ve vztahu se všechno zdržuje a nechce se pohnout z místa. Komunikace ve vašem vztahu vázne. Ve svých postojích jste zatvrzelá a nepřístupná. Možná prožíváte fyzické, psychické či emocionální vyčerpání, které způsobuje nepříjemnosti. Udělejte si oba volno a vyjeďte na pár dní mimo domov. Uvidíte, jak vám to prospěje.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account