Horoskop na šestý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

V tomto týdnu počítejte se zkouškami, které prověří, zda jsou vaše cíle a touhy opravdové a stojíte si za nimi. Nové poznatky a pocity vám mohou pomoci přivést vás zpět k rozumu. Pomocí nového poznání dokážete zaujmout k věcem správné stanovisko.

BERAN

Raději odpočívejte a rozmýšlejte. Tento týden na rozhodování a řešení není zrovna příznivý. Na složitější záležitosti byste nemusela mít dostatek sil a zmohlo by vás to. Proto netlačte na pilu a nežeňte věci do krajností. V práci by vám nemusela vyjít energie na nové projekty a úkoly. Můžete se cítit vyčerpaná, utlumená. Spíše než bez výsledků začínat znovu a znovu, zkuste si na sebe udělat čas a všechno si přeorganizovat. Uvidíte, že přijdete na lepší řešení. Ve vztahu na vás může doléhat bezradnost a pocit, že se nemůžete hnout z místa a nic před vámi není, na co byste se zase mohla těšit. Neztrácejte hlavu. Vypněte, odpočiňte si, udělejte si večer ve dvou, bez rušivých elementů a vrátí se vám znovu pevná zem pod nohama.

BÝK

Můžete se těšit na velmi energický týden. Budete vyžadovat spoustu pozornosti. Jste tvořivá a cítíte potřebu to sdělit co největšímu počtu lidí. Jen si dejte pozor, ať nejste spíš jako velitelka. V práci jste obdařena intuicí vycítit, kdy je třeba bojovat a kdy vyčkávat. Dokážete vést kolektiv a prosadit se. Dobrou organizací obohacujete nejen sebe, ale i ostatní, a to vám přináší úspěchy do další činnosti. Ve vztahu jste temperament. Doslova jako ďábel. Ráda přebíráte vedoucí postavení a o všem rozhodujete sama. Vůči partnerovi jste ale pozorná a toužíte po jeho pozornosti. Dejte si ale pozor a včas odhadněte své hranice.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu budete citlivá a chápavá. Snadno se přizpůsobíte potřebám druhých, aniž by vás to nějak omezovalo. Stejně tak jako trpělivá budete i nadmíru chápavá. Jen pozor, abyste rozlišila, kdo pomoc potřebuje doopravdy a kdo by vaší laskavosti zneužíval. V práci jste spokojená. Berete ji jako své poslání, což se odráží na vašich výsledcích a na chování k okolí. Každému ochotně pomůžete a poradíte. Za to budete oceněna. Ve vztahu jste milující žena, která o svého muže dbá ve všech směrech. Vytvářet rodinné zázemí je pro vás radost a poslání.

RAK

Čeká vás týden naplněný radostí a pohodou. To se příznivě odrazí na vaší náladě. Spousta záležitostí se vám povede a to i ty, které se dlouho nemohly hnout z místa. Také tento čas strávíte s rodinou a lidmi vám blízkými. V práci pocítíte radost z dobře vykonaného díla. Vše se vám podaří. Kolegové se k vám budou chovat s přátelskou srdečností. Ve vztahu máte před sebou období spokojenosti. Cítíte se oba dobře po všech stránkách. Vaše láska je hluboká a vztah se naplnil. Můžete očekávat radostnou událost.

LEV

Prožijete týden plný citů a romantiky. Můžete toho využít a očekávat láskyplnou náklonnost svého okolí. Cítíte se energicky, zamilovaně, plná života. Máte skvělou náladu, tak proč toho nevyužít? Vychutnejte si přítomnou pohodu. V práci před sebou máte skvělé výsledky. Stoupá vám sebevědomí a důvěra vašich spolupracovníků. Využijte proto všeho, co se ve váš prospěch nabízí. Ve vztahu můžete být spokojená a klidná. Čeká na vás čas zamilovanosti. Máte svého prince na bílém koni. Co víc si přát?

PANNA

Můžete se těšit na hezký týden. V kruhu rodiny a přátel prožíváte krásné chvíle. Na váš účet můžete čekat přísun peněz, na které čekáte. V práci na vás čeká jistota a dostanete odměnu za vykonanou práci. Počítejte s dobře uzavřeným obchodem. Vaše tvořivost dojde ocenění, o něž se podělíte s ostatními. Ve vztahu si uvědomíte, nebo se utvrdíte, že největší poklad je váš milý. Že ta opravdová jistota, kterou máte, je vaše spokojená rodina. To je vaše stabilita a jistota.

VÁHY

I když nemusí být každý den vše zalité sluncem, pro vás od rána do večera svítí sluníčko a nenecháte ho ničím zastínit. Vše, na co sáhnete, se podaří. Pro ostatní jste příklad a inspirace. Váš úsměv může někoho vytáhnout ze špatné nálady, tak se nezapomínejte usmívat. V práci budete tento týden raději pracovat v týmu. Je potřeba pomoci ostatním, aby se vše za včas stihlo. Vaším velkým darem je motivovat ostatní a tímto způsobem můžete uskutečňovat své vize. Ve vztahu u vás je vše, jak má být. Vyzařuje z vás láska a pohoda. Váš domov je šťastným a bezpečným útočištěm od všední šedi. Je teď také příznivá doba k založení rodiny.

ŠTÍR

Tentokrát se ani nesnažte každému se zavděčit. S klidným svědomím vyjádřete svůj nesouhlas a svůj názor a postoj. Dělejte jen to, co je pro vás výhodné a co vám přinese uspokojení. Nezapomínejte: neomezujte sebe, omezte ostatní. V práci se nebojte postavit proti návrhu, který vám nevyhovuje. Vašim životním posláním není za každou cenu s každým souhlasit. Proto se netrapte pomluvami. Na životní cestě je pořád dobré mít na paměti, že budete odmítat a ignorovat lidi a nabídky, které pro vás nejsou žádným přínosem. Ve vztahu se naučte říkat ne. Nebuďte pořád ta poslušná, jen aby byl klid. Naučte se říkat „ne“, „to nechci“, „to nebudu“ atd. Nebojte se říct partnerovi, že zašel v některých věcech příliš daleko a že tohle se vám nelíbí a tolerovat to nechcete.

STŘELEC

Pro vás bude lépe, když se stáhnete na chvíli do ústraní. Dejte si čas a rozhodně nic neuspěchejte. Vše si důkladně promyslete, a když by se vám snažila poradit zkušenější osoba, nebraňte se tomu. V práci se vydáváte na cestu k získání moudrosti. Je důležité i tady si jít svou cestou a neohlížet se pořád na ostatní. Hledejte, co je pro vás to pravé. Týmová práce to ale není. Ve vztahu se cítíte být opuštěná a trápíte se. Hledejte nějaký záchytný bod. Něco, co vás naplňuje. Světlo naděje. Rozhlédněte se kolem sebe. Kromě partnera máte i přítele, který vám v těžkostech pomůže a poradí. Nebojte se, nejste sama.

KOZOROH

Můžete se setkat s nápady a projekty, které vás velice potěší, protože skrývají nemalý potenciál. Těšte se na dobrodružství, které nové příležitosti přinesou. V práci přichází doba nových a dobrých nápadů, nabídek, či setkání, které vás naplní duševně a i po materiální stránce. Výhledově se rýsuje nový projekt se slibnými vyhlídkami, které vzbudí vaše nadšení. Ve vztahu jste plná vzrušení a v předtuše dobrodružství. Čeká vás něco, co jste ani tak nečekala, ale potěší vás to.

VODNÁŘ

Tento týden se věci rozpohybují. Nastanou příjemné změny nebo poznáte něco nového. Okusíte, jak chutná úspěch. Před vámi je cesta. Motivujete ostatní, překypujete nápady a s elánem je proměňujete v úspěch. V práci je důležité, abyste měla svůj cíl, ke kterému s úspěchem směřujete. Jděte si vytrvale za svým a nenechte se nikým omezovat. Je to pravá cesta k vítězství a zisku. Ve vztahu se vše dává do pohybu. Máte před sebou příznivé změny, nové začátky a šťastný vývoj ve vašem vztahu.

RYBY

Tentokrát nemáte chuť se do ničeho pouštět. Jakékoli snažení vám přijde zbytečné hned od začátku. Trápí vás neupřímnost, se kterou se setkáváte ve svém okolí. V práci se vám hlavou honí spousta protichůdných myšlenek. Proto se nedokážete rozhodnout. Ať se snažíte sebevíc, nikam to nevede, proto se vás zmocňují pocity marnosti. Kam se podíváte, všude narážíte na faleš. Ve vztahu na vás padají myšlenky a pocity, že je vše marné a nemá to cenu. Mezi vámi se usadila přetvářka a faleš. Pozor ale, vy sama občas také nejednáte na rovinu. Vše se teď akorát obrací proti vám. Máte strach, abyste neuvázla v pasti.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account