Horoskop na jedenapadesátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Jistě vás potěší, jak bude vypadat tento týden. Bude v něm spousta prostoru pro nastolení harmonie a spravedlnosti, pokud se děje nějaká nepravost. Vše vyřešíte pomocí svého důvtipu a v těžších případech vám vyjde vstříc instituce. Ničeho se proto nebojte. Právo je na vaší straně.

BERAN

Pro vás je toto období vyčerpávající. Někdo, na kom vám záleží, vás zklame. Chování dotyčné osoby je velice bezohledné, a to vás bolí nejvíc. Citově klesáte na samé dno, ze kterého se musíte odrazit k lepším časům. V práci zbystřete, dávejte si záležet a vše si raději několikrát zkontrolujte. Hrozí vám neúspěch a z toho odvozené potíže. U kolegů pomoc nehledejte, spoléhejte se na svůj rozum. Mohli by vás chtít stáhnout dolů, pokud jste někomu nepohodlná. V lásce zažíváte trápení. Partner na vás ohledy nebere, jede si ve svých kolejích a jde za svými cíli. Buďte k sobě upřímná, zhodnoťte situaci i váš dosavadní život a odhodlejte se k řešení, které to celé rozsekne.

BÝK

Vy se tento týden dočkáte spravedlivých kroků. O něco jste usilovala a bránily v tom nějaké okolnosti i osoby. Rozhodla jste se jednat. Předložte vše, co máte, a uspějete. Už bylo na čase, aby spravedlnost vystoupila na povrch a vše se urovnalo. V práci si dejte pozor na myšlenky, které s vaším povoláním nesouvisí. Rozhodilo by vás to a výsledků byste nedosáhla. Zbytečně byste si ohrozila své postavení a hodnocení. Dodržujte termíny a sliby, které jste dala, abyste na sebe nestrhla pozornost úřadů či vedení firmy. Ve vztahu vstupujete do etapy hledání smyslu života a pravdy. Jak to vlastně mezi vámi je? Sedněte si spolu a sepište si všechny klady a zápory, společně to vyhodnoťte a uvidíte, že se dokážete sladit. Základem úspěšného a šťastného života je zdravá komunikace.

BLÍŽENCI

Dejte si pozor na jednání lidí s vámi. Jste natolik zkušená, abyste dokázala rozpoznat upřímnost a faleš. Bude dost lidí, kteří se vás budou snažit oklamat pod rouškou přátelství a upřímnosti. V práci se postupně začne „vybarvovat“ charakter vašich spolupracovníků. Poznáte, že se vaše sny a představy nezakládaly ani trochu na pravdě a cítíte se zklamaná. Vždy věřte tomu, co vidíte, jak funguje, a jaký dlouhodobý dopad to má. Ve vztahu podléháte klamu. Chcete uvěřit, že taková, jakou jste si ji vysnila, je i skutečnost. Realita vás ale tak jako tak vždycky dožene. Stůjte nohama pevně na zemi a nenechte se svést k nerozumným činům. To, co máte a prožíváte, je skutečnost.

RAK

Jste obdařená neskutečným elánem a nábojem. Víte, za čím si jdete a o co vám přesně jde. Cítíte velkou inspiraci a šanci uskutečnit, co máte v plánu. V žilách vám proudí činorodost, jste vnímavá k okolí a šancím, které nenecháte uniknout. Rozhodně poslouchejte svou intuici. V práci jste dostala přímo trumf! Čeká vás období pracovního nasazení, ale i bohatých odměn, které si zasloužíte za tolik dřiny. Vnímejte všechny nápady a inovace, protože tato inspirace ve vás vzbuzuje kreativitu. Ve vztahu se projevuje zvýšená aktivita. Jako by vám někdo vlil do žil novou energii. Prožíváte hojnost na všech úrovních bytí. Důležité je, že se vám daří komunikovat, to je základ.

LEV

Všechno bude nasvědčovat tomu, že je před vámi razantní změna. I kdybyste se snažila sebevíc, tomu, co má přijít, stejně nezabráníte. Staré věci a systémy padnou, a i když budou pro vás některé bolestivé, vede to jen a jen k novým a lepším zítřkům. V práci nastává velká změna, nebo nebezpečný zvrat. Očekávejte výpověď, ale nestresujte se. Tady skončíte, nebo můžete skončit, ale před vámi se objeví práce, která pro vás bude mnohem výhodnější a bude vás i více bavit. Změna každopádně bude k lepšímu, i když teď můžete mít obavy. Ve vztahu dojde k těžkému zásahu, který ho rozbije jako domeček z karet. Nemá cenu dávat do kupy něco, co se jednou vážně narušilo. Už by to pořádně nefungovalo. Trápení nebude trvat dlouho a vy se můžete těšit na vztah, který naplní i vaše nejtajnější sny.

PANNA

Tento týden vás přímo vybízí a zahrnuje možnostmi a příležitostmi, jak zrealizovat svůj projekt nebo jen sen. Jste připravená, klidná a vyrovnaná, tak hurá do akce. V práci jste dosáhla svého štěstí. Máte práci jako zdroj peněz i jako koníček. Máte ji opravdu ráda. Atmosféra je přátelská a pohodová, kolegové vás uznávají. Co víc si přát? Vykročila jste tím správným směrem, tak se této cesty držte. Ve vztahu se vám splnily tužby, které jste měla. Dosáhla jste naplnění a štěstí. Se svým partnerem jste si vytvořila ten pravý domov.

VÁHY

Komplikujete si sled událostí tím, že si nevěříte a stresujete se. Vaše úzkostlivost vám bere sílu a energii. Počítejte s tím, že všechno vždycky nemůže jít hladce. Možná že je na čase zeptat se sama sebe, čeho se to tolik bojíte a příčiny strachu postupně odstraňovat. Hlavně to nevzdávejte. V práci pro vás není jednoduché se prosadit. Pracujte na sobě, dodejte si odvahu, zvedněte si sebevědomí, udělejte si klidně něčím radost. To všechno – i maličkosti, na vás bude znát. Když budete zbytečně váhat, budete toho později litovat. Věřte si. Jste silná osobnost. Ve vztahu se zbytečně bojíte, to vás blokuje a máte strach se projevit. Tím, že si nevěříte, váš vztah vázne. Nebojte se ozvat se s návrhem, nebo vyjádřit nesouhlas. Víc se prosazujte a i partner si vás bude více vážit a vztah se posílí.

ŠTÍR

Nabýváte dojmu, že se nic nedaří podle plánu. Nebo naopak až podezřele ďábelsky vše vychází – na to, jak to před tím vypadalo beznadějně. Ničeho se nebojte. Všemu, co vám přijde do cesty, se postavte čelem a řešte to. Bojujte za svou věc. V práci jste na svém zaměstnání závislá a máte starost o peníze. Dejte si pozor, abyste se díky finanční nouzi nenechala svést k nějakému podvodnému jednání! Ve vztahu vás řídí vášeň a smyslnost. Úplně tomu propadáte. Svého partnera máte jako jistotu dalších financí a jistotu, že se k vám někdo vrací. Věrnost vám dělá potíže. Důležitější je ještě pořád rozkoš než láska. Možná je na čase se nad sebou zamyslet.

STŘELEC

Chcete a potřebujete se hnout kupředu, ale tentokrát všechno visí na mrtvém bodě. Něco vás blokuje, nebo spíše někdo. Buďte trpělivá a vyčkávejte. Však ona příležitost přijde. V práci jste omezována. Moc možností tam nemáte, a proto propadáte pasivitě. Buď se obrňte trpělivostí a smiřte se s tím, jak to je, nebo se snažte vymanit se ze starého vzorce a vykročit vstříc novým věcem. Ve vztahu toužíte po změně a nejste schopná se k ní odhodlat. Vztah vám postupně sžírá stereotyp a nevyřešené problémy. Stává se z vás trpná oběť.

KOZOROH

Tento týden vám dají větší starosti sbohem a vy se konečně můžete cítit zase jako malá holčička. Bez starostí, šťastná. Udělejte si radost, dovádějte, uvolněte se, dopřejte si něco, co jste si už dlouho přála a jen tak si užívejte radost a bezstarostnost. V práci si nedělejte starosti. Máte období plné nápadů a čekají na vás příležitosti, které vašemu životu mohou dát jiný rozměr. Pokud máte tvůrčí inspiraci a náladu, pak si ji rozhodně nenechejte proklouznout. Ve vztahu máte o vzrušení, překvapení a škádlení postaráno. Nezapomínejte si hrát, to váš vztah okořeňuje a dodává mu náboj. Překvapte partnera a dejte své fantazii volný průchod. Uvolněte se a užívejte si.

VODNÁŘ

Zmocní se vás pocit spokojenosti a můžete se oddávat odpočinku a vychutnávat si, co jste získala. Ať už jde o materiální nebo duchovní bohatství. Dopřejte si zasloužený oddech a užijte si volný čas podle svých představ. V práci jste schopná propracovávat se dopředu a vytvářet si stabilní zázemí. Dokážete vydělat velké peníze. Obchodně jste zdatná, v tom vás málokdo předčí. Ráda rozmnožujete svůj majetek. Ve vztahu máte muže, který pro váš život zajišťuje pevné základy, citové i materiální. Oba máte rádi péči a zázemí, jeden na druhého se můžete spolehnout a vzájemně se odměňujete. Máte ideální vztah, harmonický, bohatě vám kvete a na jeho stejně bohatou úrodu se můžete, taky díky vám, jenom těšit.

RYBY

Jste velice obětavá. Ke všemu přistupujete s velkou zodpovědností. Práci nenecháváte nikdy rozdělanou, ale lpíte na jejím dokončení. Vyznačujete se velkou pečlivostí a díky tomu jste se dopracovala tam, kde jste. Dejte si pozor na situace, které by pro vás byly emočně náročné. Tam byste mohla selhat. Udržujte si nadhled a s ostatními jednejte citlivě. Ve vztahu jste narazila na muže, který rád pomáhá utlačovaným. Je romanticky založený a je vynikající milenec. Jeho magické přitažlivosti se nedá odolat. Pokud milujete, jste citlivá, zasněná, jemná, ale také dokážete být citová manipulátorka. Jste zkrátka vodní znamení – živel.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account