Horoskop na osmačtyřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Jaký bude nadcházející týden? Bude se vám, dámy, dařit. Nemějte obavy z nepříjemných událostí, protože když už by se vyskytly, jste natolik silné, že je zvládnete. Budete překypovat odvahou a nápady, takže se nebudete bát pustit se i do starších záležitostí, které čekají na dořešení. Vaše vytrvalost vám přinese odměnu.

BERAN

Nesnažte se každému vyhovět a zavděčit za každou cenu. Dejte také na svoje pocity a emoce. Klidně projevte a vyjádřete svůj nesouhlas. Neomezujte stále sebe. Zkuste pro jednou omezit druhé. V práci se nebojte postavit proti tomu, co vám nevyhovuje. Nemusíte pořád se vším souhlasit a být ta hodná a obětavá. Pomluvy vypusťte z hlavy a naučte se odmítat věci, které pro vás nejsou zrovna výhodné. Ve vztahu právě uzrála vhodná doba k tomu, abyste se naučila říct, s čím vším nesouhlasíte. Umět říci „NE“, je dobrým základem fungujícího vztahu a vyhnete se tak tomu, že s vámi bude protějšek víc a víc manipulovat.

BÝK

Po psychické stránce to bude náročný týden. V jeho průběhu budete muset projevit dostatek sil a nadhled. Stupňující se napětí může vyústit v nepříjemný výstup nebo konflikt. Potíže řešte hned v začátku, nenechejte se zastrašit. V práci narůstá napětí a vznikají první neshody. Příčinou může být rivalita, která se až dosud nijak neprojevovala. Konflikt může být způsoben i potlačovaným hněvem. Snažte se i náznaky neshod řešit hned, jak se objeví. Předejdete problémům. Ve vztahu narůstají neshody, které mohou přejít až v nepříjemnou hádku. Dejte si pozor na přílišný příval energie, díky kterému byste byla jako tajfun a své jednání přepískla.

BLÍŽENCI

Konečně se vám podaří sladit protikladné zkušenosti z minulosti. Probudí se u vás chuť studovat nebo poznávat neznámé věci, prostě ideální čas k seberealizaci. Díky novým vědomostem a zkušenostem budete mít nový pohled na věci a v životě nové možnosti. V práci se vzdělávejte, pokud je k tomu možnost. Jste tvořivá a dokážete se prosadit. Ve svém okolí vzbuzujete pozornost a zájem. Uvnitř vás dřímá umělecký duch, tak ho probuďte. Máte před sebou nové možnosti, které se postupně budou vynořovat. Ve vztahu se vše začíná obracet ve váš prospěch. Snažte se víc prosazovat, nebojte se sdělit partnerovi svůj názor tak, jak ho ve svém srdci cítíte.

RAK

Všechny události a věci kolem vás se v tomto týdnu zpomalí. Nejednejte ukvapeně, ale kráčejte kupředu s rozvahou a opatrně. Jedině tak budete mít možnost vidět ten správný směr, kterým se máte ubírat. V práci se vydáte na cestu k získání moudrosti. Je velmi důležité být v práci sama za sebe a hledat si vlastní cestu. Týmová práce a podřizování se někomu a něčemu pro vás není to pravé. Ve vztahu se cítíte osamělá a opuštěná, protože váš protějšek je naladěný na jinou vlnu. I když teď tápete, pozorně se dívejte a hledejte světlo svého naplnění. Pořád máte při sobě přítele, který vás v těžkých chvílích podrží.

LEV

Tento týden budete pociťovat radost. Budete se cítit plná energie a života. Vaše horlivost a nadšení vám pomůže zdolávat překážky, tak toho využijte k věcem, které jste odkládala. Máte k tomu příhodné období. V práci teď nasaďte veškerou sílu, kterou vládnete. Zdárně zdoláte překážky a dokončíte to, co je pro vás samotnou prospěšné. Vaše síla a elán nakazí druhé. Tak důvěřujte svým schopnostem. Ve vztahu máte vedle sebe partnera, který vás podporuje a motivuje. Učí vás jednat s rozvahou a stanovovat si vyšší cíle a přitom dbá na to, abyste nezabředla do stereotypu. Víte, co chcete, váš vztah je prosycen vášní, porozuměním a odevzdáním. Tato síla vás žene k určenému cíli.

PANNA

Bohužel, tento týden nebudete úplně ve formě. Trápíte se sebetrýznivými myšlenkami. Váš vnitřní dialog ve vás vzbuzuje provinění a prožíváte trápení, které jste si sama navodila. Nezapomínejte ale na to, že nic špatného netrvá věčně a že se to jednoho dne zlomí. Snažte se tomu ale trochu pomoci. V práci jste zažila krutou zkušenost. Tento neúspěch ve vás vyvolává pocit viny a lítost. Obviňujete sama sebe z nedostatků. Procházíte náročným obdobím, ale neztrácejte víru v sebe. Ve vztahu teď nemáte chuť cokoli řešit. Trápíte se a pociťujete vinu nad tím, co se stalo. Nejste teď schopná nic řešit, ale aspoň popřemýšlejte, co se dá změnit, a neztrácejte hlavu.

VÁHY

Tento týden se nikam nežeňte a nejednejte zbrkle. Jedině trpělivost vás vyvede z neúspěchu a zajistí vám zdar vašeho jednání. Své záležitosti si ale raději naplánujte na delší časové období. V práci vsaďte na trpělivost a pečlivost. Nic nejde teď. Vše má svůj čas a dobu zrání. Pokud vytrváte, dočkáte se úspěchu. Ve vztahu buďte k partnerovi trpělivá. Váš vztah potřebuje nějaký čas na to, aby překonal všechny překážky, které se vám dostaly do cesty. Vy ale spolu najdete nejlepší způsob, jak na to. Když tomu dáte potřebný čas a přiměřené úsilí, budete sklízet bohatou úrodu.

ŠTÍR

V tomto týdnu se objeví záležitost, která pro vás bude velkým krokem do neznáma. Nemůžete se tomu vyhnout. Nenechte se ovlivnit zmatkem, který kolem vás je. Bude to velké dobrodružství, ze kterého však budete mít radost jako malé dítě. V práci se před vámi objevuje nová příležitost. Může se jednat o novou pracovní zkušenost, nebo obor, který jste dosud nedělala. Dejte si pozor na lehkovážnost! V oblasti partnerského života je tady náznak možného nového vztahu. Ten stávající vás příliš svazuje a spěje ke konci. Už vám ani jednomu nic nepřináší. Vyskytnou se nepředpokládané podněty, se kterými teď můžete aspoň přibližně počítat.

STŘELEC

Ve vašem okolí se mohou objevit dramatické události. Nebojte se tento týden zbavit všeho, co už nefunguje, nebo je zastaralé. Bez obav jednejte. Uvidíte, že se vám takovým zásadním krokem jen uleví. V práci čekejte zásadní změnu, nebo nějaký zvrat. Zbavte se všeho nedůležitého, falešného, nebo toho, co je už dávno překonané. Ve vašich silách je nahradit staré něčím novým. Každá změna s sebou nese určité obavy, ty ale v tomto případě opravdu nejsou na místě.  Ve vztahu dojde k těžkému zásahu, kterým se zbortí to, co jste dosud budovali. Nesnažte se lepit to zase dohromady. S časovým odstupem zjistíte, že jste jednala nejlíp, jak jste mohla.

KOZOROH

Tento týden vám přímo nabízí realizaci vašich tajných přání a snů. Budete mít moře příležitostí. V duši máte klid, a tak vám vše půjde podle představ. Ke zmatkům nebude důvod. V práci dosahujete naplnění a máte pocit, že čas, který tomu věnujete, je opravdu smysluplný. Svou práci máte opravdu ráda. Na pracovišti panují dobré vztahy a kdykoli můžete počítat s pomocí a naopak. Jdete po dobré cestě. Ve vztahu jdete oba ruku v ruce s harmonií. Vaše srdce jsou naplněna láskou, splněnými přání a tužbami. Spolu jste si vytvořili šťastný domov pro dva a jste dost silní a milující na to, abyste vytvořili stejně spokojenou rodinu.

VODNÁŘ

Zbytečně se stresujete a tím, že si nevěříte, vše komplikujete. Úzkost vám bere sílu, kterou za normálních okolností máte. Zeptejte se sama sebe, co vás tak děsí, čeho se bojíte a pak se svou úzkostí zatočte. Nevzdávejte se a bojujte. V práci pro vás není příliš jednoduché se prosadit. Zapracujte na sobě, dodejte si odvahu a nepodceňujte své schopnosti. Zbytečného váhání byste později mohla litovat. Ve vztahu se blokujete a nedokážete se projevit. Tím, že si nevěříte, se váš vztah brzdí. Nebojte se prosadit. Tento týden vám přináší potřebou odvahu a povzbudí vás k potřebným činům.

RYBY

Čeká na vás vskutku ďábelský týden. Nic nevychází. Ale na to, jak to všechno vypadá zle, to nakonec všechno po čertech dobře dopadne. Beze strachu se všemu čelem postavte a nevzdávejte to. V práci se nepouštějte do obchodu, i když vše vypadá obyčejně. Může se za tím skrývat nějaký fígl, podvod a vy byste se s tím později zbytečně trápila. Na svém zaměstnání jste závislá a děláte si starost o peníze. Ve vztahu propadáte vášni a smyslnosti. Nedokážete být stálá. Požitek z vášně je pořád silnější než láska. Necháváte se ovlivňovat partnerem, na kterém jste citově i finančně závislá.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account