Horoskop na šestačtyřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden pro vás bude zásadní. Dojdete uspokojení, které jste už dlouho hledala a potřebovala. Přesně to je pro vás poklad, který jste hledala. Může se to týkat jakékoli oblasti vašeho života. Proto se nepodávejte pesimismu. V tomhle týdnu prožijete úlevu po dlouhém soužení, které máte konečně za sebou. Těšte se a neváhejte jít svému osudu naproti.

BERAN

Ničeho se nebojte. Před problémy a jinými těžkostmi neutíkáte a to, co začnete, dokončíte. V tomto týdnu budete sklízet plody svého úsilí, a že je na co se těšit! Vaše tvrdá dřina a píle přinesou bohatou úrodu. V práci jste vytrvalá, svědomitá a pilná. Máte na starosti téměř všechno, ale bravurně to zvládáte. Vypracovala jste se na velmi slušnou úroveň a můžete čekat pěknou odměnu. Ve vztahu jste si vybudovali silný a kvalitní základ, který je pro partnerský život velmi důležitý. Díky němu sklízíte spravedlivou úrodu v podobě kvalitního partnerského života plného důvěry, lásky, porozumění a vzájemného uznání.

BÝK

Nenechte se omámit prvním vydařeným úkolem, ale dotáhněte ho opravdu až do posledního detailu. Jinak hrozí, že vám štěstí unikne. Vyhněte se stavům, kdy budete jeden den pracovat naplno a další den budete chytat lelky. Zanesete si do každodenního života řád a smysl. V práci máte tendence úkoly odbývat. Berete své poslání na lehkou váhu, což vám může snadno srazit vaz. Rozvrhněte si pracovní záležitosti tak, abyste si vnesla do života pořádek, a uvidíte, že vaše výsledky se ustálí a začne se vám dařit. Ve vztahu vám to začíná kolísat. Jednou nahoře, pak zase dole. Změny začínají být časté. Snažte se je ustálit a potom omezit, abyste nezůstala jednoho dne s prázdnýma rukama.

BLÍŽENCI

Buďte tentokrát co nejvíc nenápadná. Vyhnete se tak případnému zesměšnění, ke kterému se může schylovat ve vašem okolí. Vyhýbejte se jakémukoli spojenectví, protože od druhých vás čeká jen bezohlednost. V práci se vztahy trošku vyostřují a vy zjistíte, že kolegové jdou přes „mrtvoly“ a že je zajímá jen jejich úspěch. Nikomu tedy nevěřte a spolehněte se na svůj zdravý rozum a úsudek. Snadno byste vinou druhých mohla přijít i o práci. Váš vztah prochází změnou. Cítíte se teď víc ohrožená a zranitelná. S partnerem se hádáte skoro denně, přičemž vy už se nedokážete ani bránit. Situace se ale koncem týdnem překvapivě vyřeší sama.

RAK

Tento týden si uděláte radost. Je to totiž týden splněných snů a přání. Na své okolí budete působit spokojeně. Budete vyloženě zářit a sálat dobrou náladou. Není vyloučené, že se v tomto období potkáte s mužem, kterého jste dlouho neviděla, nebo přímo se svou dávnou láskou. V práci vás tentokrát bude upřímně bavit a těšit všechno, co děláte. Vaše plány, jejichž uskutečnění jste se věnovala dlouhou dobu, se konečně plní. Je si dejte pozor, abyste neusnula na vavřínech. Ve vztahu jste pro partnera přímo k sežrání. Tak moc ho budete k sobě přitahovat. Splní se vaše tajná přání a představy. Můžete zabřednout do vzpomínek a pocítit nostalgii. Šťastné vzpomínky jsou klíčem k vaší budoucnosti.

LEV

Tento týden si patřičně užijete. Budete si připadat jako byste zase byla dítětem. Budete mít téměř bezstarostný týden. Udělejte si tedy radost, uvolněte si, hrajte si, kupte si to, co jste vždycky chtěla. V práci máte plodné období plné výborných nápadů a čekají vás úplně nové příležitosti. Pokud máte tvůrčí inspiraci, nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Může totiž přinést lukrativní nabídku, nebo může být zdrojem příjemného toku peněz na váš účet. Váš partnerský život je tentokrát plný radostného škádlení, překvapení a vzrušení. Nezapomínejte si hrát a svůj milostný život okořenit pár novými zážitky. Potěšte svého milého. Ukažte mu, že máte smysl pro humor a vaše fantazie není omezená hranicemi. Uvolněte se a užívejte si, hrajte si. Jen pozor na jednu maličkost. Partnerské hry musí být příjemné vám oběma.

PANNA

Tento týden rozhodně není váš nejlepší. Nejste jednoduše ve formě. Mučíte se sebetrýznivými myšlenkami. Váš dialog mezi vámi a vaším nitrem vzbuzuje provinění a zažíváte tak trápení, které si sama způsobujete. Vzpomeňte však na jedno pravidlo: totiž že za každým mrakem, byť je sebevětší, opět vykoukne sluníčko. V práci zažijete krutou zkušenost. Vyvolá to ve vás pocit viny a lítosti nad špatně vykonanou prací. Procházíte špatným obdobím, ale neztrácejte hlavu a hlavně víru v sebe sama. Ve vztahu uvnitř svého srdce prožíváte pocit viny. Nejspíš máte za sebou špatné zkušenosti, nebo bolestivý rozchod. V tomto rozpoložení nejste schopna nic řešit a ani navázat nový vztah. Uvnitř sebe ale najdete znovu sílu a schopnost řešit a jednat.

VÁHY

Tentokrát nikam nespěchejte a nejednejte zbrkle. Jen s trpělivostí se vyhnete neúspěchu a budete mít zajištěný zdar vašeho počínání. Raději si své záležitosti rozplánujte na delší časové období. V práci platí, že trpělivost přináší růže, tak se tím nezapomeňte řídit. Nic totiž nejde hned teď. Váš záměr potřebuje vykrystalizovat a netrpělivost by znamenala neúspěch. Ve vztahu buďte k partnerovi trpělivá. Váš vztah potřebuje delší dobu, než překoná všechny překážky a vy najdete nejlepší řešení. Je to doba zrání. A tu musíte chtě nechtě dodržet, pokud chcete sklízet sladké plody.

ŠTÍR

Tentokrát budete víc než obvykle hýřit dobrými nápady a vynikat bystrostí. Dobře se vám jedná s ostatními, proto toho využijte a řešte záležitosti, které se dlouho nehnuly z místa. V práci čekejte nové pracovní příležitosti, projekty nebo úspěch. Jste chytrá a iniciativní. Jste úspěšná díky své komunikaci, tak na ni spoléhejte a využívejte toho. Dokážete si vybrat to, co je pro váš další vývoj to nejlepší. Ve vztahu se zmírňují neklid a roztržitost. V partnerství nastává jednota, souznění a dokonce i komunikace mezi vámi se zlepšuje. Vplouváte do nového, šťastného období.

STŘELEC

Tento týden pro vás bude naplňující. Cítíte se plná energie a života, tak toho využijte pro řešení věcí, které odkládáte. Vaše horlivost a nadšení vám pomohou zdolat nástrahy. V práci nasaďte veškerou sílu, kterou vládnete. Překážky zvládnete úspěšně a dokončíte to, co je pro vás důležité a co vám přinese užitek. Vaše vnitřní síla, odhodlání a pracovitost nakazí druhé. Věřte si. Máte v tomto směru vzácné schopnosti. Ve vztahu jste narazila na partnera, který vás učí jednat s rozvahou a stanovit si vyšší cíle, ale nezabřednout přitom do stejných kolejí. Víte, co chcete, a váš vztah naplní vášeň. Prožíváte díky svému partnerovi porozumění a odevzdání.

KOZOROH

Dbejte na to, abyste tentokrát každému měřila stejně. Pokud vás zastihl problém z minulosti, který jste nevyřešila, je na něj vhodná doba právě teď. Zbavte se zbytečností a uspořádejte si věci tak, jak mají být. V práci se vyvarujte rušivých myšlenek. Mohly by vás rozkolísat a narušit vaši rovnováhu. Dejte si do pořádku vaši finanční a právní stránku. Zvlášť tehdy, pokud jste ji dosud zanedbávala. Dodržujte, co jste slíbila a řiďte se zákony. Jedině tak dosáhnete vnitřního klidu a vyrovnanosti. Ve vztahu to, co do něj vkládáte, dostáváte zase nazpět. Vstoupili jste do období vyjednávání a hledání pravdy. Spravedlnost vás neomylně vede na cestu usmíření, ale možná vám přinese i bolestnou pravdu. Nezapomeňte, že když dořešíte nepříjemné věci, vznikne tak prostor pro ozdravující rovnováhu.

VODNÁŘ

V tomto týdnu si dobře rozmyslete své činy, jinak budete zklamaná. Pozor také na intriky a faleš. Na věci se dívejte reálně a raději se držte při zemi. Není všechno zlato, co se třpytí! V práci vás můžou zlákat na sliby, které se od skutečnosti dost liší. Vaše dojmy se tak nezakládají na realitě a byla byste zklamaná. Věřte jen tomu, co skutečně uvidíte a co máte. Ve vztahu podlehnete klamu. Stavíte si vzdušné zámky, sníte a tvoříte věci v myšlenkách.  Raději ale stůjte nohama pevně na zemi a nedejte se svést k nerozumným činům, kterých potom budete litovat.

RYBY

Od tohoto týdne nečekejte raději nic extra. Ať nejste zklamaná. Citově klesáte na dno, protože až do teď jste narážela jen na bezohlednost. Kvůli něčemu, nebo někomu se trápíte. Nezapomínejte, že slzy a pláč dovedou očistit tělo a duši od napětí, které je škodlivé, pokud přetrvává delší dobu. V práci si dejte pozor na neúspěch. Všechno na vás padá, vaše výsledky neodpovídají vašim představám a vy se trápíte. Od nikoho pomoc nečekejte. Spoléhejte jen sama na sebe.  Ve vztahu trpíte partnerovou bezcitností, nebo prožíváte nešťastnou lásku. Buďte k sobě upřímná a berte současné trápení jen jako zkušenost. Ono to dobré na vás opravdu ještě čeká.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account