107

Horoskop na sedmatřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden bude přát spravedlivým rozhodnutím. Nemělo by se nikomu dít žádné bezpráví. Dokážete si v každé situaci poradit a dojít k nejlepšímu možnému řešení pro danou věc. Nezapomínejte, že vaše jednání a chování se odráží v přístupu okolí k vám. Buďte proto ke každému spravedlivá.

BERAN

V tomto období se vám vyplatí více přemýšlet o činech, ke kterým se rozhodnete chystat. Vládnete vtipem a slovem, tak to pro vás není problém. V práci budete obhajovat svá rozhodnutí a plány. Nic vás nerozhodí, protože jste jako vždy pilně připravená. Navíc své zkušenosti můžete hravě uplatnit při podnikání, ke kterému se chystáte. Ve vztahu si ještě pořád držíte malý odstup. Nechcete se odhalit celá a aspoň nějaké věci si nechat pro sebe. Stojí za zvážení, jak moc svému partnerovi důvěřujete.

BÝK

Pravděpodobně vás čeká výslech nebo šetření nějaké události, ze které máte strach. Ať chcete, nebo ne, budete muset s pravdou a některými detaily ven. Zaujměte neutrální postoj a hurá do toho. Uleví se vám. V práci se nedokážete hned rozhodnout, které řešení zvolíte. Nevíte si rady a tápete. Hledáte stále vhodná slova, kterými byste celý záměr odprezentovala. Dejte si čas a nebojte se. Jste připravená a se záležitostmi zdárného uvedení na svět vám určitě rád pomůže zkušenější kolega. Ve vztahu jste to vy, kdo ho udržuje při životě. Síly vám pomalu docházejí a s nimi i vaše trpělivost. City začínají být chladnější a sama sobě si lžete. Buďte k sobě oba upřímní a promluvte si, co každý od vztahu očekáváte, ať zbytečně neztrácíte drahocenný čas.

BLÍŽENCI

Budete mít velké štěstí. Potkáte se s osobou, kterou jste už dlouho neviděla. Toto setkání vám vlije do tohoto týdne pohodu a harmonii. V práci se těšte na posilu. Dostanete šanci spojit se se společností, která by vám velmi pomohla v dalších obchodech a jiných aktivitách. To jsou možnosti, které nelze jinak než vítat. Změny budou brzy znát. Ve vztahu vás čekají společná plánování. Vztah máte harmonický, plný lásky, nebo jste se právě usmířili a znovu nalezenou harmonii vítáte.

RAK

Právě nastal ten pravý okamžik, abyste se věnovala něčemu, co máte ráda. Všechno má svůj čas a ani vy jste nezanedbala přípravy a teď můžete sklízet ovoce svého úsilí a námahy. V práci jste dosáhla postavení, kdy už můžete hravě zvládat i složitější úkoly. Prošla jste školením a zkouškami, takže teď vám už zbývá jediné – uvést vaše znalosti do praxe. Ve vztahu přišel vhodný čas k řešení nastalých potíží. Buďte objektivní a spravedlivá. Přeci jen jste na svého partnera čekala nějakou dobu a jste spolu spokojení.

LEV

Ať jste byla rozhodnutá k jakémukoliv činu, najednou se bojovnost vytrácí a vy pociťujete nejistotu a strach. Obavy ale hoďte za hlavu, protože jsou to opravdu jen pocity, přes které se musíte přenést a ukázat světu, co dovedete. Nebojte se ukázat „zuby“ a prosadit si, co je důležité. V práci vás ovládá tréma před významným krokem. Nemějte strach, všechno je jednou poprvé a vy si musíte přivyknout. Na tomto úkolu se hodně naučíte. Ve vztahu tápete v nejistotě. Máte strach, co vás ještě všechno čeká. Tady ale silou nezmůžete nic. Vyjděte první vstříc a vyčkávejte.

PANNA

Buďte tento týden dostatečně trpělivá. Všechno potřebuje svůj čas. Nic neuspěcháte. Naopak. Ještě byste si uškodila. Uvidíte, že s dostatkem času a péče se kýžený výsledek dostaví. V práci vás čeká zkouška odolnosti vašich nervů. Snažíte se opravdu hodně a poctivě a výsledky jsou vidět pomalu. Nezoufejte, pokračujte. Tato pečlivá činnost bude jen pro vaše dobro. Ve vztahu se vše vyvíjí správným směrem. Je to velmi vhodné období k plánování těhotenství.

VÁHY

Budete mít tu čest a radost uvítat u vás vzácnou návštěvu. V tomto týdnu se u vás usadí radost a štěstí. Těšte se z těchto setkání, protože se nemusíte zase dlouho vidět. V práci jste se rozhodla být upřímná a otevřená, což je velmi vítaný krok v profesním životě. Můžete čekat nové kontakty a šance. Ve vztahu buďte jeden druhému otevřeni. Budete tak víc v bezpečí a budete vědět, že vás nic nepřekvapí.

ŠTÍR

Jako osobnost jste hodně pokročila. Tím, že jste na sobě hodně zapracovala, vstoupila jste tak na úrodnou půdu, ve které se bude dařit všemu, co zasejete. V práci jste dostala tvůrčí úkol, na kterém máte zcela volnou ruku a můžete ukázat, co dovedete. Máte dar pozorovat a naslouchat, a tak budete mít o úspěch postaráno. Ve vztahu vám všechno ožilo a celkově jste i vy rozkvetla. Určitě se těšíte, a to buď z nového vztahu, nebo budoucího přírůstku do rodiny.

STŘELEC

Potřebujete už dlouhou dobu změnu, po které volá každá vaše buňka. Chcete ráznou změnu a zbořit stará zajetá pravila, kterými jste se řídila a nevyhovovaly vám. Po zničení a odstranění nežádoucích vlivů uvítáte nové věci s otevřenou náručí. Začínáte od začátku a lépe. V práci necháte explodovat své emoce a konečně se projevíte, jak jste si už dlouho slibovala. Dáte, nebo dostanete padáka, ale můžete začít jinde, kde budete spokojená. Je to to nejlepší možné řešení. Ve vztahu jste řekla dost. To, co pro vašeho partnera už byla samozřejmost, vás už ničilo. Jako jedinou možnou variantu pro vás jste zvolila rozchod. Chcete začít znovu a s někým jiným.

KOZOROH

Po dlouhé a únavné cestě jste dospěla k závěru. Skončila jedna etapa vašeho života, se kterou jste spokojená a můžete vkročit do nové. V práci jste si to dobře načasovala. Umíte být ve správnou dobu na správném místě. Nebude žádný úkol, který nezvládnete. Dokážete zaujmout vždy správné stanovisko. O vás rozhodně firma přijít nechce. Ve vztahu už jste u cíle. Vládne u vás štěstí a soulad. Ze spokojeného vztahu vstoupíte do manželství a chystáte se založit rodinu.

VODNÁŘ

Tento týden bude opravdu spravedlivý. Po dlouhé době zvítězí dobro nad zlem a právo nad křivdou. Je to velice osvobozující pocit, se kterým týden zvládne bez problémů. V práci najdete řešení záležitosti, kterou jste projednávala a byla vám svěřená. Je to hodnotný přínos, který na sebe strhne další úspěchy. Ve vztahu jste po delším zkoumání našla v partnerovi to, co jste hledala a potřebovala. Pocítíte konečně úlevu a klid. Vyrazte si spolu někam o samotě a svěřte se se svým štěstím. Uvidíte, že ho to potěší.

RYBY

Budete se potýkat s věcmi, které budou zkoušet vaší trpělivost a charakter. Tentokrát budete čelit svádění k závislostem, zvlášť jestli jste přestala právě kouřit, nebo omezujete alkohol na minimum. V práci se setkáte s podvodem a neférovým jednáním. Může se stát, že se vás někdo bude snažit i uplatit, ale ani těmto svodům nepodlehněte. Byla byste vězněm sama ve svém nitru. Ve vztahu se rýsuje zápletka s další osobou. Dejte si pozor na to, abyste se nestala závislou právě na tom pocitu, že je to lákavé a jiné.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account