Horoskop na dvaatřicátý týden roku pro vás připravila Dáša Tenczerová.

Charakteristika týdne:

Tento týden počítejte s tím, že spravedlnost bude vítězit. Navíc si splníte, po čem toužíte, což vás posune zase o krok dál. Po pracovní stránce najdete to pravé řešení toho, na čem právě pracujete. Ve vztahu se věci samy vytříbí a nastane tak konec nedorozuměním a trápení.

BERAN

Už jste ze všeho kolem tak vyčerpaná a otrávená, že se čím dál častěji a raději oddáváte snům a plánování toho, co byste si přála. Máte tak plnou hlavu vysněných ideálů, že zapomínáte na realitu. Na to si dejte pozor. V práci svým sněním unikáte od intrik a prostředí, které vám nevyhovuje a ze kterého jste spíš nešťastná. Je to únik ale jen chvilkový, tak to co nejdříve řešte. Co se týká vztahu, jste zamilovaní a máte klapky na očích. Je to příjemné oblouznění, avšak nebude trvat věčně.

BÝK

Jste rozlítostněná a plná strachu a výčitek. V noci vás trápí noční můry. Je to stav plný zoufalství a starostí. Zapátrejte ve své mysli, co vás tak bolí, kde je začátek a pomalu věci rozřešte. Uleví se vám. Po pracovní stránce vás trápí nějaký úkol, díky němuž máte bezesné noci. Nebojte se. Nic není tak strašné, jak se na první pohled zdá. Sama uvidíte, že to vlastně nakonec byla docela prima zkušenost a i dobrá šance do budoucna. Ve vztahu o sobě začínáte pochybovat a vkrádají se starosti a obavy. I tady ale platí, že pochybami se řídit nemůžete. O všem si popovídejte a nakonec uvidíte, že opravdu jen strach je ten, kdo má velké oči.

BLÍŽENCI

Naskytne se vám zkušenost, která bude pro vás mít smysluplný význam. Někdo blízký vám uštědří dobrou radu, tak jí věřte a řiďte se jí. Neprohloupíte. V práci vás šéf obdaří důležitým úkolem, který bude vyžadovat etické smýšlení. Dejte si záležet. Ve vztahu máte všechno v nejlepším pořádku. Jste vyrovnaní a navzájem si důvěřujete. Pokud nejste vdaná, tak v brzké době se na svatbu můžete těšit.

RAK

Konečně jste dostala nebo dostanete možnost a plný souhlas se svobodně rozhodnout podle svého přání a gusta. Vlije to do vašich žil nový elán a radost. V práci jste se svému úkolu tak oddala, že je to téměř jako vaše dítě.  Všechno jste dělala od úplného začátku až do finální podoby. Dala jste do toho celé své srdce a je to znát. K velké spokojenosti vás čeká bohatá odměna. V lásce jste se rozhodla už dál neschovávat, ale dát okolí najevo, jak to mezi vámi je. Není proč se dál bát, tak dejte průchod emocím a citům.

LEV

Ve vzduchu visí důležité novinky. Čekáte zprávu, která pro vás bude mít velký význam. V práci přijde radostná událost dřív, než se nadějete. Tím se vše urychlí ve váš prospěch. Ve vztahu vás oba čeká živé období. Na dovolenou si naplánujete tolik aktivit a adrenalinu, že na to budete ještě dlouho vzpomínat. I partner pro vás má přichystané překvapení, které jen uvítáte.

PANNA

Pro vás je to těžké období. S těžkým srdcem se musíte loučit se vším, na co jste byla zvyklá a co jste měla ráda. Vydáváte se na cestu, kde nevíte, co vás čeká. Bylo to ale vaše rozhodnutí, tak víte, že to byl krok byt bolestivý, nicméně ten nejlepší. V práci jste dala poslední sbohem a vydáváte se na svou vlastní dráhu. Nevíte, co vás čeká, ale v tom vězí právě ta zkušenost, kterou potřebujete. Ve vztahu se dohodnete na jeho ukončení a půjdete si každý po svém. Poznáte, že to bylo jediné možné řešení.

VÁHY

Máte potřebu trvat si na svém rozhodnutí. Hledáte tak svou vlastní úroveň osobní moci. Najednou věříte, že dokážete říct a udělat věci, kterých jste se bála. Dejte si pozor na přílišné sebevědomí a aroganci. V práci dáte průchod svým myšlenkám a také dáte najevo svůj záměr. Tím, že jednáte tvůrčím způsobem, se výrazně lišíte od ostatních a otevírají se vám nové perspektivy. Ve vztahu cítíte neupřímnost a ochládání citů. Začněte jednat.

ŠTÍR

Jste zajištěná, bohatá a úspěšná žena. Nemusíte se obávat nějakých potíží. Dokážete pomáhat a uváženě nakládat s tím, co máte, ve prospěch ostatních, kteří to potřebují. V práci se vám daří, na co sáhnete. Cítíte, že jste v této úrovni dosáhla naplnění. Ve vztahu je stabilita. Jste spokojení, rodinné štěstí je u vás cítit a tak k vám rádi známí a přátelé jezdí „dobíjet baterky“.

STŘELEC

Mějte oči do široka otevřené, abyste pochopila pravdu a uvědomila si, co můžete získat. At už zkoumáte vlastní podvědomí nebo posílení duchovní orientace, neodmítejte nikdy nic, co se vám naskytne. V práci máte velké šance následovat své určení a nalézt tak profesní uplatnění ve svém oboru. V lásce si položte jednu zásadní otázku. Máte opravdu jasno ve svých citech? Možná také nastal čas víc se otevřít a přimknout se pevněji k partnerovi. Jiný dar, který na vás možná čeká, je milostná náklonnost jiného člověka. Věřte vlastní intuici a hlubším pocitům, které vás povedou, až budete postavena před nutnost volby.

KOZOROH

Trápí vás starosti. Cítíte se opuštěná a smutníte, možná až příliš, nad ztrátou něčeho, čemu jste přikládala význam. Tady se vyhněte přílišnému zkoumání, proč se co seběhlo právě takhle, ať se netrápíte ještě víc. Raději se ze situace poučte a jděte dál. V práci prožíváte pochmurné období, jste zklamaná. Dejte tomu trochu času, ono se vše vysvětlí. Ve vztahu řešíte milostné trampoty. Trávíte dost času o samotě, což není moc dobrá volba. Partner si to může vykládat všelijak a vztah se může ocitnout v ohrožení.

VODNÁŘ

Nemyslete si, že jste jediný člověk na světě, který má nějakou bolest, je z něčeho obviňován a nikdo ho nemiluje. I když vám váš život teď připadá nezajímavý, otevřete oči, abyste se rozhlédla, co všechno vám nabízí. Jakmile se dovedete soustředit na vlastní cíle, vrátí se vám i dobrá nálada. Pokud se do toho tedy pustíte. Nikdo jiný to za vás neudělá. V práci jste natolik rozhněvaná a zklamaná z povýšeného chování ostatních, že jste upadla do natolik obranného postavení, že ani nedokážete zvážit význam nabídek nebo návrhů jiných lidí.  Ve vztahu jste se rozhodla trucovat. Je tím pádem u vás dusno, které byste neměla nechávat bez povšimnutí delší dobu. Ničemu nepomůžete a může to vážně ohrozit váš vztah.

RYBY

Odmítáte vlastní pocity, předstíráte nezájem, vyhýbáte se pravdě o svých emocích a odmítáte je vnímat. V práci jste roztěkaná a o všem máte pochyby. To, co se potřebujete naučit, je zbořit hradby strachu a nebát se pravdy. Ve vztahu vás mučí nedůvěra a věčné pochyby. Nezapírejte své city. To, že v nitru strádáte, musíte projevit. Takhle mučíte sebe, ale i partnera, protože ten netuší, co se ve vás odehrává.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account