Horoskop na devatenáctý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Připravte se na konec určité etapy, v níž se zrovna nacházíte, a na počátek úplně nové éry. Plňte si své plány, protože vám bude štěstí přát. Otevírají se před vámi nové možnosti a také na vás čeká slibná odměna a úspěch. Nepromarněte svou šanci a každé příležitosti se chopte.

BERAN

Máte tendence každému pomáhat. Jako kamarádka jste k nezaplacení. Dejte si pozor, abyste na sebe starostí těch druhých nebrala až příliš. Sama sobě dejte prostor pro citovou regeneraci. V práci jste ochotná a obětavá. Kolektiv si vás váží a nedá na vás dopustit. Vaše pečlivost a obětavost dojde k ocenění. Ve vztahu jste symbolem lásky. Pečujete o svého drahého vskutku královsky. Svým přístupem si budujete pevný a kvalitní vztah, který vám upřímně každý závidí.

BÝK

Do vašeho života postupně vklouzne klid a mír. Věci se dávají do pořádku a vy si můžete konečně oddechnout. Dělejte si radost maličkostmi, prostě se věnujte věcem, které vás obohacují. Uvidíte, jak budete i pro okolí vypadat šťastně. V práci začínáte budit zájem svého okolí. Dokážete totiž propojit protiklady, a tak dáváte najevo své schopnosti. Máte v sobě umělecké nadání, tak ho využijte. Příznivě ovlivní vaše jednání a díky tomu se vám dostane uznání. Ve vztahu se nezapomínejte seberealizovat. Víc se prosazujte a naučte se říkat svá přání a potřeby. Dělejte to, co cítíte.

BLÍŽENCI

Dejte si v tomto týdnu pozor na bojovnou atmosféru a zákeřnost. Poznáte také chladnou vypočítavost svého okolí. Vy však této atmosféře nesmíte podlehnout! Naopak si zachovejte chladnou hlavu a po dobrém vše vysvětlujte. V práci budete muset sama za sebe bojovat. Setkáte se se lstí a zákeřností ze strany spolupracovníků. Buďte ostražitá a věřte, že se situace zase zlepší. Ve vztahu jste hádavá a zbytečně vztahovačná. Jste připravena se bránit, i když zatím není proč. Dejte si pozor na zákeřnost. Pod masou zábavy se může skrývat druhá tvář.

RAK

Rozhodně nikam nespěchejte a nejednejte zbrkle. Jen s trpělivostí překonáte počáteční neúspěch a zajistíte si zdar v tom, co děláte. Vše, co potřebujete udělat, si rozplánujte do delšího časového úseku. V práci bude trpělivosti zapotřebí dost. Nic nejde hned teď. Váš projekt potřebuje uzrát. Uvidíte sama, co dalšího k dobru s tím přijde. Ve vztahu buďte k partnerovi trpělivá. Vztah potřebuje čas, aby překonal všechny potíže a vy spolu našli nejlepší možné řešení.

LEV

Štěstí je vrtkavá záležitost. Sama víte, že jednou jste dole, pak zase nahoře. Úspěch, neúspěch, tak je to stále dokola. Proto buďte stále ve střehu, protože tento běh se nikdy nezastaví. Za stálý pohyb, hledání a snažení vás tento týden odmění tvořivostí a štěstím. V práci se před vámi vynoří nové, netušené možnosti. Utvářejí se nové a příhodné okolnosti ve váš prospěch. Ve vztahu vás čeká štěstí. Tahle láska je totiž osudová. Nastoupila jste životní etapu, kde okamžitě odhadnete pravou příležitost a své naplnění.

PANNA

Vašemu rozvoji bude přát štěstí. Soustřeďte se na získávání nových vědomostí, které zúročíte. Buďte pečlivá a trpělivá, protože vám to přinese dlouhodobý prospěch. Rozvíjejte se a mějte oči dokořán. Je tu týden nových příležitostí. V práci dostanete nové možnosti, abyste ukázala své dovednosti a nastudované znalosti. Situace ve vaší profesi bude mít dlouhodobější rozvoj. Ve vztahu dostáváte novou příležitost, abyste dokázala partnerovi, že vy jste skutečně tou pravou. Vytvořili jste si stereotyp, místo abyste ho rozvíjeli. Je před vámi dost práce.

VÁHY

Můžete počítat se změnami, které půjdou do hloubky a vyřeší se tím více věcí na jednou. Tato proměna vás obohatí o nové poznání. Nezapomeňte řešit události hned. Věřte, že se vám o to dřív uleví. V práci dotáhnete do zdárného konce záležitosti, na kterých jste pracovala. Pokud z práce odcházíte, nevěšte hlavu a těšte se na nové začátky. Je to sice nepříjemná změna, ale patří to k tvůrčímu životu. Ve vztahu všechny staré věci spějí ke konci. Je to dlouhodobá změna, se kterou nic neuděláte a která je spojena s nevyhnutelným trápením a bolestí. Lpíte na starých vazbách a tím je celá situace bolestivější.

ŠTÍR

Musíte zvládat spoustu věcí najednou, ale naštěstí víte, co v které situaci dělat. Máte před sebou jasný cíl, ke kterému se blížíte jako vítěz. Těší vás, že to všechno takhle zvládáte. Rozhodně vás to ale neobtěžuje. V práci je pro vás směrodatný cíl, ke kterému směřujete. Jděte si vytrvale za svým. Je to totiž cesta k vítězství a zisku. Povýšení není vyloučeno. Ve vztahu se věci konečně daly do pohybu. Čekají vás příjemné změny, nové začátky a šťastný vývoj. Máte před sebou dlouhou cestu.

STŘELEC

Dojde k uvolnění napjaté situace, což vnese do vašeho života opět klid. Zbytek týdne prožijete tedy v pohodě. Uleví se vám, ale dejte si pozor, aby nešlo jen o dočasný smír. Buďte ve střehu. V práci vás po době neúspěchu čeká konečně změna k lepšímu. Těšit se můžete na nové výzvy v podobě nových projektů či výhodnější smlouvy. Dejte si pozor na přetvářku, ať správně odhadnete motivy toho druhého. Ve vztahu přišel čas na usmíření a domluvu. Pokud vás trápí nevyřešené spory a nedávné neshody, zapomeňte na to. Přijměte partnerovu omluvu a smířlivá gesta a užívejte si život a nastalou situaci.

KOZOROH

Probudí se ve vás nová síla, která zničí vše omezující, zastaralé a neúčinné. To způsobí příznivé změny, které budou mít dlouhé trvání. Přesně znáte svůj cíl, své přání a za tím si jdete, vyzbrojená dobrým úsudkem a osvobozující nezávislostí. V práci teď nasaďte všechnu svou sílu. Jen tak překonáte překážky a dokonáte to, co je pro vás prospěšné. Váš elán a vnitřní síla nakazí druhé, jen důvěřujte svým schopnostem. Ve vztahu jednáte s rozvahou, máte vytyčené vysoké cíle, přesto nezabředáváte do jednokolejnosti. Je dobré přesně vědět, co chcete. Tak se váš vztah naplní vášní, porozuměním i odevzdáním. Tato síla vás žene k vytyčenému cíli.

VODNÁŘ

Tento týden vám přímo nabízí realizaci vašich přání a snů. Váš život je naplněný přesně tak, jak jste si vysnila. Pociťujete klid, harmonii a mír. V práci jste spokojená, baví vás a vztahy tam panují téměř rodinné. Jste na správné cestě k úspěchu a čeká vás slibný růst. Ve vztahu hraje všechno ve váš prospěch. Ve svém srdci nosíte svou velkou lásku a do budoucna spolu vytvoříte domov. Nemusíte se obávat žádných mraků, které by vaše štěstí zastínily.

RYBY –

K domovu máte instinktivní lásku a projevuje se u vás touha po míru a štěstí. Uvnitř sebe ale nosíte nějaké tajemství, které ještě nechcete prozradit. Chovejte se nezaujatě a otevřeně. Pouze tak poznáte protiklady a najdete správnou cestu. V práci intuitivně vycítíte, kdy nastal ten správný čas k dosažení úspěchu. Vyčkávejte. Jako dobré řešení připadá v úvahu spojit dvě různá povolání. Jen neztrácejte důvěru. Ve vztahu buďte otevřená intuici. Sny se vám začnou plnit a vy se spojíte s partnerem, po kterém toužíte. Udržujte si ale samostatnost a nedejte se úplně pohltit city.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account