Horoskop na šestnáctý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Během tohoto týdne byste mohla snadno podlehnout klamu. Dobře si rozmyslete, než se do něčeho pustíte. Dejte si dobrý pozor na intrikánství a faleš, která bude hrozit i od lidí, od kterých byste to nečekala. Buďte realistka a raději stůjte oběma nohama na zemi.

BERAN

Čeká vás týden naplněný radostí. V oblasti citů pociťujete naplnění a jste opravdu šťastná. Navíc se vám podaří věci, které se dlouho nehnuly z místa. Určitě byste měla strávit týden se svými blízkými, které máte ráda. V práci se budete mít možnost radovat z dobře vykonané práce. Jste oblíbená u kolegů i zaměstnavatele, o to větší pocit štěstí máte. Rozhodně jste v práci spokojená a není důvod se něčeho obávat. Ve vztahu vás čeká spokojenost. Cítíte se skvěle po všech stránkách. S partnerem prožíváte spokojené období a hlubokou lásku. Těšit se můžete na nějakou zprávu, kterou s napětím očekáváte, nebo vás náhodně překvapí milá novinka.

BÝK

Měla byste si dávat dobrý pozor na to, co řeknete, nebo uděláte, ať toho potom nelitujete. Hrozí vám, že vás někdo bolestivě zraní a budete nešťastná. Radši se do ničeho nehrňte. Není to zrovna nejšťastnější týden na rozhodování se. V práci jste pod tlakem a zmatek se stupňuje. Jste ve stresu a jen se trápíte. Také ale můžete být pod velkým tlakem z toho, že se vám práce nedaří najít. Ve vztahu jste momentálně nešťastná, cítíte se opuštěná a sama sebe litujete. Jste tak ochromená nastalou situací, že si ani nevšímáte možných řešení, která tu jsou.

BLÍŽENCI

Máte dojem, že situace kolem vás je plná přetvářky a cítíte se ohrožená. Snažte se být nad věcí a nebuďte vztahovačná. Vaše nálada je bojovná, ale než se do něčeho pustíte, raději napočítejte do deseti, nebo se párkrát zhluboka nadechněte. V práci se vztahy zhoršily. Můžete čekat záludné chování od kolegů a není ani vyloučeno, že budete muset o své místo zabojovat. Ve vztahu se objevila záludnost, bojovnost. Cítíte, že byste se měla bránit. Jste i více vztahovačná a připravená vyrazit do útoku, jakmile k tomu bude sebemenší šance. Dejte si pozor na zákeřnost.

RAK

Týden prožijete v radosti a chuti pořád něco oslavovat. Proto klidně pozvěte přátele a dejte jim najevo svou radost. Nebojte se jim vyjádřit vděk za to, že je máte a co pro vás v životě znamenají. V práci se těšíte z různých pracovních příležitostí a dostáváte všechno, co potřebujete. Oslavte období hojnosti, růstu a s tím spojené pohodlí. Čeká vás spousta nových možností. Váš pozitivní přístup se vyplatil, nebo vyplatí. Ve vztahu máte partnera, kterému můžete bezvýhradně věřit. Dejte mu najevo své city a nestyďte se projevit vděk za to, že ho máte. Užívejte si vše, co k vám přichází.

LEV

Podporujte své pravé já. Nekrmte své vize, ty vám mohou přinést jen zlé sny. Veškeré chování a činy si pečlivě rozmyslete a určete, čeho chcete dosáhnout. Hlavně mějte na paměti reálný základ, na kterém můžete stavět. Jen na realitu se můžete spolehnout. V práci poznáte, že když někdo chce něčeho dosáhnout, naslibuje vše, a skutečnost je přitom jiná. Vaše dojmy a sny se nezakládají na realitě. Vyhnout byste se měla i půjčování peněz. Ve vztahu si začínáte stavět vzdušné zámky. Nenechte se ale svést k nerozumným činům, o kterých podvědomě víte. Jen to, co skutečně prožíváte a co máte, je skutečné. Ostatní je klam.

PANNA

Nepleťte se do záležitostí druhých. Nevhodné zasahování by mohlo napáchat škodu a vše by se vám vrátilo jako bumerang. Pokud začínáte s něčím novým, počítejte s těžkostmi na začátku. V práci pociťujete, že situace, která teď nastala, je už pro vás neúnosná. Nabýváte dojmu, že se vám to celé vymklo z rukou a už nemáte žádnou kontrolu nad situací. Jste ale na začátku nepříjemného procesu, na jehož konci se poučíte. Jen je třeba zapojit logické myšlení. Ve vztahu jste už zoufalá, pořád se musíte něčemu podřizovat a do vztahu vám pořád někdo mluví. V klidu si srovnejte myšlenky, ať víte, o co vám jde, a nenechte se omezovat. Je třeba si vyjasnit situaci.

VÁHY

Tento týden určitě neseďte doma a vypravte se do víru dění někam ven. Divila byste se, koho všeho můžete potkat. Mile vás to překvapí. V práci se vám dobře pracuje, s kolegy vycházíte a není ani vyloučeno velmi výhodné pracovní spojení. Máte před sebou náhodné pracovní setkání, které vás obohatí. Ve vztahu se objeví nová romantika, nebo jen příjemný neškodný flirt, který vám přinese zpestření. Pokud partnera máte, jste šťastná a užíváte si romantické pozornosti, harmonii, mír a lásku. Některé plány vás mile překvapí až zaskočí.

ŠTÍR

Týden proběhne v klidu. Jste vyrovnaná a plná klidu. Nastalé harmonie si užívejte. V práci uzavřete výhodný obchod nebo uzavřete dobrou smlouvu. Máte před sebou skvělé příležitosti, ve kterých předvedete svůj um. Ve vztahu zakládáte pevný svazek a navazujete lepší vztahy s blízkými. Po období sporu nastává uklidnění a vy si můžete užít harmonii. Že by byla na obzoru svatba?

STŘELEC

Je tu období vhodné k vyřešení všech sporů. Vyjasníte si situace a urovnáte rozepře. Vzdělávejte se a rozvíjejte svou osobnost. Najdete v tom určité uspokojení. Přitahuje vás umění, tak proč se mu nevěnovat? V práci se nezapomínejte vzdělávat. Může vám to pomoci k lepšímu místu. Umíte se prosadit, vzbuzujete pozornost svého okolí, svedete spojit neslučitelné a ještě mnoho jiných nadání, jimiž získáváte uznání. Máte před sebou dobrou kariérní budoucnost. Ve vztahu se konečně začínáte seberealizovat. Všechno se uvádí na pravou míru, zmírňuje a obrací se ve váš prospěch. Snažte se prosazovat a nebojte se sdělit svůj názor tak, jak to cítíte.

KOZOROH

Tento týden byste měla dbát na to, abyste každému měřila stejnou měrou. Možná vás zastihne problém z minulosti, který žádá dořešení. Zbavte se zbytečností a uspořádejte věci tak, jak mají být. V práci si dejte pozor na rušivé myšlenky, které by vás mohly rozkolísat a narušit vaší rovnováhu. Do pořádku byste si ale měla dát především svou finanční stránku, kterou jste až dosud zanedbávala. Dejte si pozor, abyste dodržovala zákon. Ve vztahu víte, že co do něj vložíte, to se vám vrátí. Vstupujete do období vyjednávání a hledání pravdy. Spravedlnost vás neomylně vede na cestu usmíření a lepších zítřků.

VODNÁŘ

Tentokrát prožíváte týden plný romantiky. Využijte toho a čekejte láskyplnou náklonnost svých přátel. Cítíte se zamilovaně a milovaně, tak si těch pocitů užívejte. V práci projevte trochu důvěry. Čekají vás dobré výsledky a před sebou máte možnosti, o kterých ještě ani netušíte. Sebevědomí vám stoupá a s ním i důvěra spolupracovníků. Využijte toho, dokud můžete. Ve vztahu čekejte toho pravého rytíře. Obohatí vaše city a vytrhne vás ze šedi běžných dnů.

RYBY

Udělejte si radost, čeká vás týden splněných přání. Na okolí působíte rozkošně a vyrovnaně. Uvidíte, koho všeho tento týden potkáte. V práci pocítíte skutečnou radost z toho, co se vám povede. Vaše plány, jejichž uskutečnění jste se věnovala delší dobu, se konečně začínají plnit. Jen pozor, ať neusnete na vavřínech. Ve vztahu si užívejte všechno, co se naskytne. Vaše sny se plní. Pro partnera jste ta jediná, rozkošná a přitažlivá. Navíc máte plno šťastných vzpomínek, které váš vztah nabíjí. Užívejte si týden, který bude plný rozkoše.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account