113

Horoskop na čtrnáctý týden roku 2015 pro vás připravila Dáša Tenczerová. Co vás čeká? Tady je odpověď.

Charakteristika týdne:

Čím pro vás bude tento týden výjimečný? Především tím, že bude plný zvratů, nečekaných událostí, rozchodů i návratů, propadů a vzrůstů. Vy jste ale silná žena a vším projdete bez újmy. Každý úkol vám něco dá a díky tomu se dostanete tam, kam potřebujete.

BERAN

Můžete se setkat s nápady a projekty, jenž vám udělají velikou radost. Skrývají v sobě totiž nemalý potenciál. Už teď se ve skrytu duše těšíte na všechna dobrodružství, která na vás cestou čekají. V práci máte před sebou týden nabitý novými nápady, nabídkami i setkáními, které pro vás mohou být přínosnými, pokud to využijete. Výhledově se vám rýsuje pracovní nabídka či projekt, který má velice slibné vyhlídky a vzbudí ve vás nemalé nadšení. Ve vztahu jste na pokraji nového dobrodružství. Začínají se u vás ohlašovat nečekané podněty, tak všeho využijte. Budete koukat, co všechno můžete zažít. Nemějte obavy, nic zlého vás nečeká.

BÝK

Jásejte, tento týden prožijete v klidu a bez starostí. Udělejte si něčím radost, klidně si i hrajte, když vás to potěší. Uvolněte se a starosti nechte spát. V práci si nedělejte zbytečné a přehnané starosti. Máte období plné dobrých nápadů a máte před sebou nové příležitosti. Můžete se těšit na lukrativní nabídku nebo příznivou zprávu o stavu vašich financí. Pokud máte tvůrčí inspiraci, rozhodně si ji nenechte proklouznout mezi prsty. Ve vztahu se cítíte jako náctiletá. Je totiž plný radosti, škádlení, překvapení a vzrušení. Ani tady si ovšem nepřestávejte hrát. Máte jedinečnou možnost potěšit sebe i partnera, ukázat, že máte smysl pro humor a vynikající fantazii. Uvolněte se a užívejte si to příjemné vzrušení.

BLÍŽENCI

Vašim hlavním úkolem pro tento týden bude chápavost. Dokážete se vcítit do potřeb druhých, o které budete mít potřebu se nějak postarat. Citů máte habaděj, ale pozor si dejte na zneužití vaší laskavosti a s poddajností to také moc nepřehánějte. V práci jste šťastná. Cítíte ji jako své poslání a jste schopna udělat téměř cokoli, aby vše šlo, jak má. Trpělivost a starostlivost jsou vaše druhé jméno. Citlivě dohlížíte na veškeré dění a pečujete o svůj tým. Ve vztahu jste milující žena, která dbá o pocity svého muže. Dokážete vašemu vztahu nemálo obětovat a užíváte si nastalé pohody. Vytváření rodinného zázemí vám činí velikou radost a je to pro vás posláním.

RAK

Od tohoto týdne nečekejte žádné zázraky, ať nejste zbytečně zklamaná. Můžete narazit na bezohlednost. Něco nebo někdo vás trápí a citově už jste až na svém dně. Nezapomínejte, jak očišťující pro vás jsou slzy. Dostaňte to ze sebe, ať se z toho začarovaného kruhu citů dostanete. V práci si dejte pozor na neúspěch. Všechno na vás tentokrát padá a ani výsledky neodpovídají vašim přáním, proto se trápíte. Nespoléhejte na něčí pomoc, ale sama na sebe. Musíte se uklidnit. Všechno si srovnejte, promyslete a začněte klidně znovu. Ve vztahu vám partner ublížil, trápí vás jeho bezcitnost a vy už ani nevíte, jak dál. Aniž byste si to přiznala, hledáte nového partnera. Buďte k sobě upřímná a současný stav, ve kterém jste, berte jako svou zkušenost do dalšího života.

LEV

Nebuďte hloupá a nesnažte se s každým souhlasit. Jen dejte najevo svůj nesouhlas a své pocity. Dělejte, co je výhodné i pro vás, nejen pro druhé. Místo sebe omezte také ty ostatní. V práci se ozvěte ohledně toho, co se vám nelíbí. Nemusíte být pořád ta hodná, co se vším souhlasí. Netrapte se pomluvami. V životě je dobré se naučit, jak odmítnout lidi a příležitosti, které pro vás nejsou žádným přínosem. Ve vztahu je právě teď vhodná doba naučit se říkat ne. Dejte jasně a důrazně partnerovi najevo, kde máte své hranice, za které nepustíte ani jeho. Nejde pořád dokola se jen přizpůsobovat.

PANNA

Můžete počítat s tím, že vás někdo obdaruje, nebo ocení vaši námahu. Ani vy nebuďte lhostejná k ostatním a velkoryse odměňujte své blízké. I kdyby jen obyčejným úsměvem. V práci počítejte s podporou zvenčí. Můžete dostat i dotaci na podporu vašeho projektu nebo jako pomoc v zaměstnání. V úředních záležitostech budete mít úspěch a váš projekt se schválí. Také v oblasti řešení právních záležitostí budete úspěšná. Ve vztahu máte štěstí, protože partner schvaluje vaše počínání a přeje vám. Je značně velkorysý, tak si toho náležitě važte. Možná, že od něj dostanete nějaký dárek. Jeho podpora je jak finanční a hmotná, tak psychická. Lepší průběh vztahu už si snad ani přát nemůžete.

VÁHY

Aťse vám to líbí či nikoli, budete tentokrát postavená mezi dvě možnosti, mezi kterými si budete muset zvolit. Spolehněte se na své komunikační schopnosti a jednejte vždy otevřeně. Jedině tak zase najdete svou vnitřní rovnováhu. V práci jste dokázala nebo dokážete, spojit dva protiklady v jeden fungující celek. Nechybí vám schopnost otevřeně jednat s lidmi a díky tomu vám do cesty přichází nový společník. Buďte upřímná a pružná. Ve vztahu jste v pozici, kdy si vybíráte mezi dvěma odlišnými osobnostmi. Je před vámi rozhodnutí, jakou cestou se vydat. Jiné možnosti, než že se vám vztah prohloubí, nebo skončí, nejsou.

ŠTÍR

Všude na vás čeká příznivá odezva k tomu, co započnete. Toho musíte využít. Nebojte se řešit nepříjemné záležitosti, protože druzí vám budou nakloněni. Pravděpodobnost, že selžete, je velice nízká. Téměř nulová. Proto svou energii neplýtvejte na nerozhodnost. V práci jste nepostradatelná. Jste součást týmu, který funguje a bez vás to už prostě nejde. Daří se vám v oblasti obchodu, podnikání, ostatní s vámi rádi jednají a vítají vaši přítomnost. Dokážete najít řešení i v těžkých situacích a dobře si poradit. Ve vztahu jste v pozici partnerova středobodu. Dává vám absolutní přednost před okolím a tím vám dává najevo, že jste v jeho životě vítána a jste mu naprosto vším. Těšíte se dobré komunikaci a okolí vám závidí.

STŘELEC

Určitě si uděláte radost. Nastal týden vyplněných přání, o něž jste usilovala už delší dobu. Díky přílivu radosti a štěstí se to odráží ve vás samotné a vy doslova kvetete. I okolí si toho všímá, jak vám to sluší. V práci pociťujete radost, protože se vám podařilo spojit koníček s povoláním. Vaše přání, kterým jste se dlouho věnovala, se konečně plní. Pořád na tom ale pracujte a neusínejte na vavřínech. Ve vztahu se vám vyplňují vaše přání a představy. Svého milého přitahujete a oba si toto období dokážete vychutnat opravdu na plno. Budete mít spoustu šťastných vzpomínek, ze kterých bude váš vztah živý hodně dlouho.

KOZOROH

Dávejte si pozor, ať někomu nenaletíte. Stavíte si až příliš vzdušné zámky a soustředíte se víc na představy než na realitu. Vraťte se hezky na zem a buďte ostražitá. Vždycky si všechno několikrát promyslete, než uděláte první krok. V práci vás čeká nemilé překvapení. To, co se jevilo dobře, se obrací proti vám. Dělala jste si falešné naděje. Příště se držte reality a ve svých fantaziích se držte při zemi. Ve vztahu podléháte iluzím a vidíte váš vztah ve zkresleném světle. Už jednou jste se spálila, tak buďte opatrná. Nemusíte se rozhodovat okamžitě. Pečlivě zvažte všechna pro a proti, protože stále dokola opakujete ty stejné chyby.

VODNÁŘ

Prožíváte týden romantiky a citů. Můžete toho využít a s důvěrou očekávat náklonnost svých přátel. Cítíte se zamilovaně a máte vynikající náladu. V práci se nebojte projevit trochu důvěry. Všichni jsou vám nakloněni a projevují vám přátelství. Máte před sebou vynikající výsledky, stoupá vám tak sebevědomí i důvěra vašich spolupracovníků. Využijte toho. Ve vztahu máte rytíře na bílém koni. Jste zamilovaná, šťastná a toho si nelze nevšimnout.

RYBY

Tento týden budete mít velké plus v oblasti komunikace. Jako řečník budete sklízet velké úspěchy. Můžete čekat na změny, které vás vytrhnou z dlouhotrvajících pout. Máte dobré nápady a v kombinaci s komunikací na sebe úspěchy nenechají dlouho čekat. V práci vynikáte svým myšlením, lstivostí, rychlostí a ctižádostí. Pokud se vám náhodou něco nezdaří, dokážete rychle najít náhradní řešení, nebo obratem změnit myšlení. Práci berete jako hru, ve které ráda určujete svá pravidla. Ve vztahu jste bystrá, máte rychlé myšlení a milujete změny. V komunikaci jste obratná, vtipná, ale dejte si pozor na svůj smysl pro humor, který je občas až zlomyslný. Dokážete se projevovat odměřeně, vypočítavě, až bezcitně. To jsou slabé stránky, které váš vztah místo posílení spíš oslabují.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account