99

Horoskop na šestnáctý týden roku pro vás sepsala Dáša Tenczerová.

Charakteristika 16. týdne:

Milé ženy, tentokrát budete pod „vedením“ měsíce. Co to znamená? Nemusíte hned vidět skutečnou tvář věci. Dejte si pozor na něčí nečestné jednání. Nebuďte zklamaná, překonejte vnitřní strach a vydejte se vstříc novým příležitostem. Budete muset zvládnout nástrahy, ale je to ve vašich silách. Jen nepropadejte do opojných stavů, ať vše zdárně překonáte.

BERAN

V tomto týdnu budete mít záchvat tvořivosti. Jste nabitá energií, kterou se budete snažit využít do posledního kousku. Stojíte nohama pevně na zemi, jste vytrvalá a sebejistá. Ve vztahu razíte heslo navzájem si důvěřovat. Váš vztah máte založený na pevných základech. V citech jste velice štědrá. Dokážete být velice pracovitá a akční v oblasti financí a investic. Vaše tvořivost si buduje pevnou půdu pod nohama a dobrý základ. Toto vše, v kombinaci se skromností, pro vás představuje bohatou úrodu.

BÝK

Během tohoto období podstoupí vaše trpělivost pořádnou zkoušku. Dostala jste se do slepé uličky a musíte z toho nějak ven. Zbavte se toho, co vás omezuje a brzdí. Krok za krokem budete překonávat negativní okolnosti, které vám brání v žádoucím vývoji a osobním růstu. S prací se to poněkud vleče. Stojíte na místě a nevíte, co dál. Jste omezována a vše nové je odmítáno. Snažte se obrnit trpělivostí a z tohoto stavu se dostat. Ve vztahu si připadáte, že vy jste ta, co se dokola obětovává. Toužíte po změně, ale nedokážete se rozhodnout. Jen žádný strach. Nic není tak strašné, jak se zdá. Zhluboka se nadechněte a pomalu začněte se změnami.

BLÍŽENCI

Jste plná touhy po vědění. Přitahuje vás duchovní tématika. Jste všemi smysly naladěná na pochopení dané problematiky. V oblasti povolání před sebou máte dobré vyhlídky. Přinášíte promyšlené rozhodování, plánování a návrhy nových postupů. Máte tedy dobrou šanci vysvětlit vedení, že uzrál čas pro váš další profesní posun. S partnerem se nebojte promluvit a vyjasnit si věci, které vás trápí. Jedině s přímým jednáním protnete temnotu problému a zase se vyjasní.

RAK

Stojí před vámi pohodový týden. Budete se setkávat s pohodovými lidmi, kteří vám vyjdou vstříc. Pokud jste s někým byla rozhádaná, čeká vás smíření a urovnání. Potkáte se s člověkem, kterého jste dlouho neviděla. S partnerem máte harmonický vztah. Jste propojeni na všech úrovních. V práci u vás vládne příjemná atmosféra, kde víte, že se na tým můžete spolehnout. Vše funguje, jak má. Je možné, že získáte dobrý obchodní kontakt, nebo uzavřete výhodný obchod.

LEV

Máte všechno pevně v rukou a pod kontrolou. Jasně jste si stanovila úkoly, které jsou ve vašich silách. S vaší organizací a zajištěním nebude nic problém. Ve vztahu jste to právě vy, která udržuje teplo a klid domova. Jste ať už pro partnera, nebo rodinu, právě ta, co udává rytmus chodu vašeho domova. Rozhodně se nenecháte ničím rozhodit. Na všechno máte nejlepší možné řešení.

PANNA

V tomto týdnu se raději stáhněte do soukromí, kde oceníte samotu a klid na přemýšlení. Cokoli vám přijde do cesty, to s klidem a rozvahou vyřešíte. Nenechte se přitom nikým rozčílit ani ovlivňovat. Jděte do sebe, ať zjistíte, co chcete. Ve vztahu pečlivě zvažte, než se zavážete k něčemu dlouhodobému. Zamyslete se nad chováním vás obou, nad city a pocity, které se projevovaly v dosavadních vztazích, ať se na základě toho rozhodnete, jestli jdete po té pravé cestě.

VÁHY

Čeká na vás tvořivý týden. Budete středem pozornosti. Lidé vám budou nakloněni a naslouchat vám. Využijte toho ve prospěch vás všech. Váš partner je temperamentní a vztah má plně ve svých rukách. Je to pravá hlava rodiny, organizátor a ochránce. Od vás na oplátku očekává péči a rozmazlování, ovšem v rámci mezí. V zaměstnání si vás cení pro vaší rozhodnost a okamžité uvedení do reality, cokoli si vymyslíte. Pro tuhle vlastnost sklízíte nemalé úspěchy.

ŠTÍR

V každodenním životě, ať už v soukromí, či v zaměstnání, máte dar dělat vše, co je správně. Důvěřujte svým pocitům a intuici. Ve vztahu netlačte na pilu. Opatrně postupujte vpřed. Vaše vzájemné osobní kvality se postupně dostávají na povrch a vždy mile překvapí.

STŘELEC

Budete mít šťastný týden. Můžete dosáhnout úspěchu nebo bohatství na hmotné úrovni. Naskytne se vám šance vydělat peníze a profesně se posunout dopředu. Vaše pracovní místo, je vaše jistota. O ztrátu se bát nemusíte. V obchodu se vám zadaří. Vztah máte dlouhodobý a vášnivý. V tomhle případě čerpáte poklady svých citů.

KOZOROH

Zastavit vás bude téměř nadlidský výkon. Žádný problém pro vás není dost veliký. Zaměřte se na cíle, které se opravdu vyplatí, nebo hledejte nějaký jiný ventil pro vybití přebytečné energie. V práci budete soutěživá, stojí před vámi profesní výzva. Ráda se budete angažovat a zariskujete. Žádná konkurence pro vás není konkurence. I na pozici partnerství to budete spíš vy, kdo bude dobývat, a budete dominantní. Jen si dejte pozor, ať se ze zdravé dravosti nestane bezohlednost a útočnost.

VODNÁŘ

Tentokrát budete muset počítat s nějakými omezeními. Na něco jste se těšila a vaše očekávání se nesplnilo. Pokud to není něco zásadního, netrapte se. Pokud se však nevyvede něco jiného, snažte se to unést s duševním nadhledem, aniž byste skrývala zklamání. Čím vědoměji se s tím vyrovnáte, tím spíš ucítíte zase pevnou půdu pod nohama. Ve vztahu už začínají ochabovat city. Spíš nejsou. Je to jen začátek konce. V práci se objevují náhlá selhání, nedaří se v obchodu, některé projekty vám přinášejí jen zklamání… Nad hlubší podstatou se zamyslete, přijměte to jak to je a nové začátky s úspěchy se pomalu dostaví.

RYBY

V tomto období máte dobrý důvod dovést do konce to, co máte delší dobu rozděláno. Dopřejte si pro sebe něco dobrého. Užívejte si bezstarostnosti, dokud to jde. V práci vás bude stíhat úspěch za úspěchem. V kanceláři u vás vládne pohoda, obchody se daří… Vše, co tentokrát uděláte, vás naplní dobrým pocitem a následně úspěchem. Vztah se také zdá být ideální. Po všech stránkách si rozumíte, a pokud je nějaká nesrovnalost, téměř okamžitě jste schopná ji vyřešit.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account