78

Jak vám osud příští týden bude nebo nebude nakloněn, ví Dáša Tenczerová.

Třináctý týden v roce pro vás bude ve znamení učení, sebezdokonalování, školení a prověřování vašich sil. Nabyté zkušenosti a vědomosti vás mohou zavést k jinému životnímu postoji a od druhých lidí si v jejich očích vysloužíte úctu a vážnost.

BERAN                                                                                                                           

Máte pravou chvíli na to, abyste se věnovala svým plánům a ukázala, co ve vás je. Pro vás to bude znamenat užitek nejen osobní, ale budete v mnoha věcech prospěšná i lidem ve vašem okolí. Proto si buďte jistá svým úspěchem. Určitě se dočkáte chvály. Váš partner oceňuje váš vztah a váží si i vás samotné. Dá vám to náležitě pocítit. Také vás určitě překvapí a potěší zvýšený zájem mužů.

BÝK                                                                                                                      

Pro vás je rodina nejdůležitější. Své domácí hnízdečko si chráníte. I vztah bude tento týden bez chybičky. Pokud vdaná nejste, můžete se těšit na další krok v před. Ani žádost o ruku se nevylučuje… V práci se na vás kolegové obracejí s prosbou o pomoc a o radu. Máte už vybudovanou pověst rádce a jste pro to ceněna. Rovněž budete v pozici, kdy s jistotou víte, co chcete a co ne. Dokážete se okamžitě rozhodnout a zvolit cestu, aniž byste měla důvod pochybovat, či litovat.

BLÍŽENCI                                                                                                                     

V tomto týdnu máte na pilno. Zadala jste si spoustu věcí, co chcete stihnout. Jste nabitá energií a elánem. Neustále něco vymýšlíte a tvoříte. V práci budete mít také spoustu šancí, jak se zviditelnit a být za to patřičně odměněná. Jste spokojená ochránkyně, matka a manželka. Doma jednoznačně vládnete vy a udržujete rodinnou pohodu.

RAK                                                                                                                                   Dejte si pozor, co a jak komu řeknete, nebo co uděláte. Mohlo by to napáchat škody, které by se táhly delší dobu a těžko by se urovnávaly. Dejte si také pozor, aby vás někdo nezranil. Do větších akcí se tento týden raději nepouštějte. Lepší je si vše víckrát promyslet. Ve vztahu řešíte nějaký problém, který vás trápí, nebo jste se právě s někým rozešla. Cítíte se ublížená a vnitřně vás to užírá. Také není vyloučené, že se nacházíte v milostném trojúhelníku.

LEV                                                                                                                             

Okolí vás tentokrát nebude moc chápat. Raději s nikým neprovádějte žádné společné akce neprovádějte, ať se na vás zbytečně nekoncentruje pozornost. Může se stát, že zrovna na vás bude chtít tentokrát někdo něco svést. V práci buďte ostražitá a moc nevyčnívejte, ať nedáte záminku k výpovědi. S partnerem si ale konečně vyjasníte vleklý problém. Chce to jen v klidu si vše vysvětlit a zbytečně si nic nenalhávat.

PANNA                                                                                                                    

Jste v bojovné náladě a máte chuť řešit kde jakou věc. Jen ať už máte konečně jasno. Ovšem měla byste si dávat pozor na přílišnou vztahovačnost! V práci se budete muset o své postavení a pozici poprat. Najdou se totiž tací, kteří proti vám intrikují. Ve vztahu jste také v obranném postoji. Vztahujete na sebe zbytečně moc věcí. Partner však pod rouškou zábavy a hravosti může skrývat druhou tvář.

VÁHY                                                                                                                          

Není vhodné jednat zbrkle. Raději s rozvahou popřemýšlejte. Jedině takhle uvidíte, co je správné. Budete mít pocit a potřebu být sama, tak se tomu nebraňte. O samotě a v klidu se nejlépe uvažuje. Není ani na škodu požádat o radu člověka, který za svůj život nasbíral spoustu cenných zkušeností. V práci buď zastáváte funkci poradce, či školitele, nebo jste to právě vy sama, která se nějakého školení zúčastní. Vztah máte s mužem klidný a rozvážný. Nejednáte ukvapeně a jste si navzájem vzácnou oporou. Pokud jste ale sama, máte oporu v blízkém příteli, který vás vždy podrží.

ŠTÍR                                                                                                                              

Čeká vás velice uvolňující týden. Zbavila jste se věcí, které vás svazovaly a omezovaly a konečně si užíváte. Můžete se těšit na nějaké příjemné překvapení. Pracovní příležitosti dobře uvažte! Neberte za každou cenu něco, kde budete nešťastná. Potřebujete být sama svým pánem. Na pozici citů jste došla k závěru, že nechcete být na nikom závislá. Buďte sama sebou. Ukažte partnerovi svoje JÁ se vším všudy. Uvidíte, jak se do vás znovu zamiluje.

STŘELEC                                                                                                                

Tohle období pro vás opravdu bude se spoustou horkých chvilek. Celý týden bude velice energický a vášnivý. Sama nejste žádný kliďas, ale živel. Musíte trochu ubrat, ať se nepohádáte. V práci si ale tempo udržte. Máte výborně rozjetý vlak, čekejte úspěch.

KOZOROH                                                                                                             

Neřešte jen sebe a to, co vy byste chtěla, ale víc se vciťte do druhých. Rovnoměrně rozložte starost o sebe i o druhé. V práci se ale nevymlouvejte a ukažte všem a bez ostychu, co ve vás vězí. Prosaďte se. Chce to jen uvolnit se. Pro vztah to platí také. Nedržte se předsudků a udělejte ten významný krok právě vy.

VODNÁŘ                                                                                                                 

Podaří se vám spojit nespojitelné. Prostě a jednoduše dokážete nemožné. Tím se vám dostane náležitého ocenění a pochvaly. Ale pozor! Držte se jen své pravdy, kterou intuitivně cítíte uvnitř sebe a nenechte se ovlivnit nikým jiným. Pro pracovní úspěchy jste došla k tomu správnému rozhodnutí, na které jste dlouho čekala a promýšlela. Neztrácejte v sobě důvěru a směle do toho. Ve vztahu se vám splní to, o čem jste toužila. Sny se vám splní.

RYBY                                                                                                                        

Vy si dejte pozor na přetvářku. Nenechte se oklamat! Dejte si sama pozor na to, co děláte, ať nejste zklamaná. V práci se také naučte rozeznávat, co je lež a co se zakládá na pravdě. Vztah vám také připadá nereálný. Víc přetvářky, než skutečnosti. Hlavně vy buďte upřímná a stůjte oběma nohama pevně na zemi. To ostatní se vytříbí.

Chcete vědět víc? Dáša Tenczerová se zabývá prací s energiemi, dělá ošetření pomocí Reiki, vykládá tarot, pořádá prožitkové semináře a spoustu dalšího. Vše o ní a další její služby naleznete na její webové stránce – http://kouzelnekameny-cz9.webnode.cz. Dostupná je i na Facebooku, hledejte – Reiki, Runy a ostatní.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account