V prvním letošním týdnu na nás čeká velmi klidné a harmonické naladění. Potřeba být s blízkými a vůbec těmi, které máme rády. Velmi silné emoce a pocity budeme prožívat i v partnerských vztazích, kde nás vše bude prověřovat, zda jsme spokojené. Znamení tohoto týdne nás budou nutit ukončovat staré a nepotřebné vztahy, ale i například třídit a vyhazovat staré, nefunkční věci. Zajímavostí bude, že ačkoli budeme potřebovat přítomnost druhých, nebudeme mít příliš potřebu ustupovat. Naopak, budeme si trvat na svých názorech. A je to tak dobře, tyhle nálady nám pomohou ujasnit si, kdo do našeho života patří a kdo ne. Velmi vhodný týden bude pro pracovní věci a především koncem týdne nás znamení odkážou na tolik potřebnou relaxaci těla.
Vztahy
Jak bylo psáno výše, budeme mít velkou potřebu mít kolem lidi a vůbec živo a rušno. Vztahy v jakémkoli podání budou alfou a omegou především do první poloviny týdne. Hodně aktuální bude i otázka toho, kdo ve vztahu velí a kdo se spíš “veze” na snaze druhého. Znamení nás velmi nabádají k tomu, abychom se vedle svých protějšků staly plnohodnotnými partnerkami – to však půjde jedině tehdy, začneme-li rozvíjet své vlastní sebevědomí, ale hlavně lásku k sobě samým. Nebuďte na sebe příliš kritické, i ve vztahu sama k sobě máme vždy na čem pracovat. Vše je tedy o postupném vývoji.
Pokud máte pocit, že vám vztah nefunguje, jak by měl, okolnosti vás budou čím dál, tím víc tlačit do toho, abyste vztah buď ukončila, nebo začala jinde takový, který vám přinese naplnění. Jednoduše bude nelehké začínat v novém roce se snahou pokusit se vztah ještě zachraňovat.
Práce a domácnost
Tento týden bude po pracovní stránce vskutku výjimečný a poměrně kontrastní. V úvodu pro nás slovo “práce” bude téměř cizí slovo. Ty, které musí do práce vstávat hodně brzo, se budou muset hodně snažit, aby nezaspávaly. Přibývající měsíc vám dodá vůli, ale tělo bude dost unavené. Budeme se těžce soustředit a velmi náročné bude udržet si pozornost. Druhá polovina týdne bude naopak velmi produktivní. Počínaje čtvrtkem se znamení mění a i z těch méně průbojných žen se stanou cílevědomé dámy. Většinu náročnějších úkolů je proto doporučeno přesunout si na druhou část týdne.
Cit pro domácnost nám tentokrát přebije praktičnost a naše vlastní potřeba věci třídit a vyhazovat. Tentokrát žádné nechávání věcí, které by se ještě někdy mohly hodit. Skutečně buďte rázné a nemilosrdné – potřebovat to bude hlavně váš šatník. Nezapomeňte poté douklidit i zbytek domácnosti a měly by zmizet i vánoční dekorace – naše nálady se pomalu budou přesouvat k běžnému fungování a vánoce budeme pomalu, ale jistě opouštět. A dokonce rády.
Finance
Jak už to většinou bývá, tak tam, kde máme nastavení na vztahy, není nastavení na peníze. Naopak pokud nás znamení nabádají k práci a rozumovým věcem, pak se nám bude dařit i po finanční stránce. Tentokrát to nebude jiné – v první polovině týdne bude moudré, když se udržíme od peněz dál. Neměly bychom dokonce ani plánovat žádné větší útraty. Naopak druhá polovina týdne (hlavně konec týdne) bude svědčit plánování i rozdělení peněz v domácnosti.
Zdraví
Po zdravotní stránce budou potřeba hlídat dvě rozdílné oblasti – hlavu a nohy. Zaměřte se nejvíce na mozek, oči, hrdlo. Znamená to to, že nemáte přetěžovat hlavu zbytečným přemýšlením, ale jednat spíše intuitivně/pudově. Nikoli však bez rozumu. Oči se snažte nepřetěžovat a křik vám také neudělá nejlépe. Naopak nohy máme držet v teple, posílit na nich svalstvo a ideálně se zaměřit i na reflexní masáže chodidel, které velmi účinně zaktivují celé tělo.
 
Zvířetníkový horoskop na 53. týden
Kombinace přibývajícího měsíce a nového roku nám do žil opět vlije život. A odhodlání. A to i těm, které jsou běžně dost pesimistické, či skeptické. Odborníci radí, abychom si nedávaly novoroční předsevzetí, je však na vás, zda se chytíte té radostné atmosféry tím, že si určíte své cíle pro příští rok nebo se rozhodnete vnímat pouze daný okamžik a budoucnost nechat budoucností. Rada od karet je jasná – buďte samy sebou, vnímejte své pocity a čím víc si ono rozhodnutí (můžeme tomu říkat i předsevzetí) zafixujete do podvědomí spolu s pozitivní afirmací, tím spíš vás vaše vlastní kroky povedou k tomu, aby se vaše touhy a cíle naplnily. Stačí si přát skutečně upřímně.
První dva dny budou v citových Rybách – pečujte o chodidla, obrušujte suchou kůži. Snažte se rozproudit lymfu a dopřát si i reflexní masáž chodidel. Beran bude mít na starosti středu, čtvrtek a pátek – ošetřujte akné, dopřejte si peeling, snažte se nevyčerpat po psychické stránce. Víkend ve znamení Býka s sebou přinese – potřebu ošetřit krk a dekolt. Udělejte si masáž šíje a zad; pozor na to komu co říkáte a neposlouchejte příliš hlasitou hudbu nebo zvuky – uši budou citlivé.
 
 
Vodnář
Vaše potřeba být s blízkými lidmi bude velká a ještě větší bude chuť podělit se s nimi o zážitky, názory a dojmy. Snadno se může stát, že některé z vás dají přednost spíše dětem, či zvířatům. Relaxační účinek se dostaví záhy. Bude pro vás velmi důležité, abyste u sebe měly někoho, komu můžete říkat věci narovinu, a neodsoudí vás.
Kozoroh
Vaše analytická a od přírody relativně klidná mysl vám tentokrát nedá chvíli pokoje. Budete horem dolem přemýšlet, jak vylepšit svůj život a kam se posunout. Dejte hodně na svou intuici a především pro jednou zapomeňte na názory, které vám vkládalo do hlavy okolí. Důležité pro vás bude, narozdíl od Vodnářek, abyste nic nekonzultovali s rodinou, která by vás příliš ovlivnila.
Ryby
Týden začíná vaším znamením. Tak jako obvykle tedy platí, že budete mít dostatek energie na uskutečnění svých cílů, snů a plánů. Nebo alespoň dostatek vůle k tomu, abyste tyto plány vytvořily. Dbejte na to, abyste se dostatečně hýbaly, či si dopřály velké množství mentální aktivity – síla, kterou v sobě budete mít, se bude muset někudy dostat ven.
Beran
Čekají na vás dvě rozdílná rozpoložení. V úvodu týdne na vás padne vyloženě domácká pohoda. Nebude to však ve smyslu být s blízkými, ale užívat si pohody doma. Klidně o samotě, která vám nyní bude dělat opravdu dobře. Druhá polovina týdne pro vás bude pracovní. A práce vás bude velice bavit, protože v ní budete mít tolik potřebný grif. 
Býk
Konečně se vám začne dařit i po finanční stránce. Po delší odmlce, kdy u vás peníze stagnovaly, půjdou nahoru nejen díky vaší snaze, ale především to vypadá, že v práci konečně ocení vaši snahu. A když jsme u pracovní stránky, nevyhne se vám tento týden velké pracovní nasazení. Ovšem vaše znamení je jedno z nemnoha, kterým se bude dobře soustředit už od začátku týdne.
Blíženci
Ohnivé znamení v prostředku týdne rozdmýchá jiskru i ve vás, a pokud toho využijete, můžete dosahovat obdivuhodných výsledků. Vaše pozornost by se měla zaměřit hlavně na fyzickou a silovou aktivitu, nebo na velkou dávku kreativity. Navíc vám do cesty přijdou i příležitosti na sebevzdělání nebo naučení se něčeho nového, tak se nebojte toho využít. 
Rak
Račice čeká vyrovnaný týden plný pohody. V úvodu týdne je tu setkání s rodinou a blízkými. Ačkoli si to nebudete užívat na sto procent, bude pro vás důležitá jejich přítomnost. Prostředek týdne bude ve znamení aktivity jak fyzické, tak mentální. Ale pozor na negativní naladění, které na vás občas dolehne. A konečně konec týdne pro vás bude hodně o pracovní sféře a o tom, abyste se připravily na nadcházející rušný rok.
Lev
Budete se muset po všech stránkách trochu uklidnit a uvědomit si, že někdy je také čas na odpočinek. Bude kolem vás mnoho starých přátel, ale i těch nových, se kterými jste se seznámily nedávno. Pokud se příliš necháte zahltit cizí přítomností, rychle vás to vyčerpá a už ke konci týdne by se mohlo stát, že na vás sedne rýma, či chřipka. Dopřejte čas i samy sobě.
Panna
Přirozená potřeba posouvat své hranice, bojovat, určovat si náročnější a těžší cíle, by se vám tentokrát mohla vymstít. I pro vás bude platit, že se musíte naučit ve větší míře odpočívat a ne jen plnit své imaginární tabulky. Navíc ty, které se rozhodnou být fyzicky hodně aktivní, si budou muset dát pozor na pořádné rozhýbání těla. Dopřejte si i masáž zad, která budou ztuhlejší.
Váhy
Poněkud třeskutá kombinace vašeho znamení a dalších znamení v týdnu způsobí, že budete podrážděné a těžko se vám budou přijímat názory druhých. Ani jejich případná přítomnost pro vás nebude ideální. Samota vám tentokrát udělá nejlépe a karty doporučují zaměřit se na úklid, vyčištění míst, na která zapomínáte, ale i pročištění si vztahů, které vás delší dobu zlobí.
Štír
Vaše potřeba rozebírat každou situaci dopodrobna a některé věci příliš zveličovat by tentokrát nemusela sednout každému, proto je tu pro Štírky upozornění na umírněnost. Jestliže se vás někdo bude ptát na váš názor, určitě mu ho řekněte, bude to následně oceněno, ale nerozdávejte rady bez vyžádání. Přebytek energie ze sebe můžete dostat psaním, či zpěvem.
Střelec
Věnujte se svému ženskému jemnějšímu já. Bude vám dělat problém na věci čekat, a než byste se dívaly na to, jak jsou druzí pomalí, raději si to uděláte samy. Tohle vás však dovede do smyčky, kdy vám budou blízcí tvrdit, že jste málo ženské. Pokud tedy toužíte být opečovávaná, ustupte někdy ze svých nároků. Tento týden se snažte finančně držet zkrátka, utrácelo by se vám příliš snadno.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account