I ty z nás, které na to nejsou, se nechají rády unést předvánoční atmosférou. Buďte tedy kreativní, nebojte se zdobení a zajděte si na vánoční trhy. Začátek týdne bude jako stvořený pro to, abychom si domluvily společné rodinné a přátelské chvilky. Domluvte se s kamarádkami a někam si zajděte. Pozor si však dávejte na muže ve svém okolí, protože ti by vám mohli pohodu trošku znepříjemnit. Zvlášť koncem týdne budou mít sílu zemitá znamení, která budou vhodnější právě pro muže nebo pro ženy, které potřebují vykonávat větší fyzické aktivity, či se chystají na větší psychickou zátěž. Velmi dobře se zadaří všem, které budou umět být spontánní a nechají se strhnout přítomným okamžikem.
Vztahy
Začátek týdne bude hrát na partnerskou strunu a celkově zde půjde hodně o vztahy, ať už vedle sebe stálého partnera máte nebo ho teprve hledáte. Ty, které vedle sebe mají muže svých snů, by s ním měly trávit maximum času. Hodně komunikujte, hledejte na svém protějšku dobré vlastnosti a alespoň pro teď se snažte přehlídnout nedokonalosti. Zkuste mu říci, co vás baví a zapojte ho do svých aktivit. Budete mile překvapené.
Pro ty, které svého prince ještě nemají nebo ho opět hledají je tu dobrá zpráva – zemní znamení koncem týdne nám téměř s jistotou zaručí, že budeme narážet na rozumné muže, kteří mají vyřešenou minulost. Budou to však muži, kteří mají spíše sušší humor a tendenci držet se nohama na zemi. Pokud chcete spíše “létat”, zvolte pro hledání začátek týdne, který vám přitáhne spíš jemnějšího a kreativnějšího muže. Možná se sklony k alternativním vědám, či medicíně. Hurá tedy do toho! 🙂
Práce a domácnost
Soustředění bude vysoké a na vše, co budeme mít v plánu udělat, budeme mít dost energie. První tři dny budou spíše o ženské, něžné energii, proto si zde neplánujte žádná jednání. Nic, kde byste musely vystupovat jako tvrdé kariéristky. Ne, že byste se v této pozici necítila dobře, ale okolí by vám to příliš nevěřilo. Spiše tady komunikujte s lidmi a snažte se užít si pohodu v práci. Či ji navodit. Naopak velice vhodné dny pro jednání budou dny od čtvrtka do soboty.
Téměř u každé z nás doma zavládne skutečná Vánoční atmosféra. Pokud jste všemu tomu zmatku a zdobení doteď odolávaly, vzdušná znamení z kraje týdne vás chytí za srdce a nedovolí vám přestat, dokud nebude celé vaše bydlení nazdobené. Zajděte si na Vánoční trhy, na svařené víno a trdelník.. cokoli, co vám tuto náladu ještě podpoří. Nezapomínejte však, že se nemáme nechat vyvést z rovnováhy spěchem ostatních.
Finance
Prvních pár dní bude o tom, že se nám bude chtít nakupovat a právě s oním nadchnutím se pro Vánoce přijde i nadchnutí se pro dárky. Dávejte však dobrý pozor, kolik za své drahé utratíte – ke konci týdne bychom si to mohly samy vyčítat a hrozí, že budeme mít hluboko do kapsy. I nyní tedy platí, ať nakupujete s rozvahou. Navíc bude tento týden opět dobrá příležitost zakládat spořící účty, či jakýkoli finanční produkt, kde vám peníze budou vydělávat “samy na sebe”.
Zdraví
V úvodu týdne budeme muset stále pohlídat své končetiny, aby byly v teple. Ano, bude se jednat především o nohy a chodidla. Ovšem od středy se energie přehoupne a my se budeme cítit velice dobře. Pokud budete dbát na to, abyste do těla doplnily dostatek vitamínů, nehrozí nám žádné chřipky, dokonce ani rýmy. Jediné, před čím nás znamení sem tam varují, je ne příliš hluboký spánek. Není to však nic, s čím bychom si výrazně musely lámat hlavy. 🙂

Zvířetníkový horoskop na 49. týden
Přibývající měsíc nám dá energii a chuť do života. Budeme mít velkou příležitost udržet si vlnu osobní motivace. Důležité však bude určit si konkrétní a také především reálný cíl. Pokud jste si ho stanovily, máte napůl vyhráno. Máte-li v životě jakékoli nejasnosti, řešte je začátkem týdne. Nezapomeňte si vždy najít chvíli na to, abyste zhodnotily, zda jdete po té cestě, po které jste chtěly jít. Důležitá teď bude i pracovní oblast a to i přesto, že karty nás obrací spíše k partnerským vztahům. Nebo možná právě proto – práci a vztahy nemíchejte dohromady a i když vám je někdo z kolegů nepříjemný, snažte se ho nechat v jeho vlastním světě. Pamatujte, že každý z nás má svůj svět a pokud se necháme někým rozčílit, je to svolení k tomu, aby nám rozbořil část toho klidného místa, které si s láskou budujeme. Více se zamýšlejte nad tím, jak si přejete, aby váš vnitřní svět vypadal a podle toho ho svými činy tvořte.
Pondělí ve Vodnáři – nám připomene potřebu pečovat o své nohy. Ideálně si dopřejte pedikúru, nebo nožky pečlivě ošetřete doma. Dopřejte si také masáž nohou. Další dva dny ovládne klid Ryb – doma si udělejte reflexní masáž a to jak na rukách, tak na nohách. Snažte se rozproudit lymfatický systém. Beran bude mít sílu ve středu a čtvrtek – ošetřujte akné, udělejte si peeling. Nepřetěžujte oči, ani sluch. Víkend bude v klidném a pevném znamení Býka – zajděte si na masáž zad a šíje, starejte se o krk a dekolt. V tyto dny se snažíme vyhnout hádkám.

Vodnář
Rozhodně si po delší době odpočinete, a jelikož jsou znamení v úvodu týdne pod vaší taktovkou, budete se cítit i velice dobře. Budete mít chuť objevovat nová místa, nové styly oblékání a důležité pro vás bude být viděna. Ne snad být středem pozornosti, ale spíše aby si vás lidé všimli pro vaši originalitu. Nebojte se zazářit a být samy sebou.
Kozoroh
Ačkoli vás na to příliš neužije, tentokrát si Vánoční atmosféru užijete. A to podobným způsobem, jako Vodnářky – bude vás lákat nové oblečení (hlavně to elegantní), ale především vám budou oči ulpívat na třpytivých věcech. Nezapomeňte si něco dopřát pro radost, ale nákupy se nenechávejte příliš unést. Koncem týdne si v práci pohlídejte, kdo o vás jak hovoří.
Ryby
Nebojte se s lidmi kolem vás mluvit narovinu. Bude spousta věcí, které vám půjdou na jazyk, a vy budete váhat, zda se to smí, hovořit takhle otevřeně. Smí a musí! Karty k vám promlouvají velice jasně – čím víc v sobě budete zadržovat slova, která by se měla dostat na povrch, tím větší je riziko toho, že vás ohrozí chřipka, či hodně nepříjemné škrábání v krku. Pozor tedy na to.
Beran
Vaše energie bude nepřekonatelná. Podobně, jako minulý týden, i tento k vám budou tíhnout lidé a to především ženy. Budete téměř ztělesněním toho, čemu se říká Vánoční naladění. Upozornění však zní – radost rozdávejte, dokud ji v sobě máte, nedělejte to jen kvůli ostatním. A především nezapomínejte na partnera, který vám bude chtít stát po boku.
Býk
Pro toto znamení nebude úplně ideální chvíle pouštět se do riskantních věcí – do toho bude i tendence pouštět se do nových vztahů i přesto, že svůj stálý máte a jste v něm relativně spokojené. Spíše se snažte pochopit, kde je problém. Naopak velmi vhodná doba bude pro pracovní věci a jakékoli chození po úřadech – zvládnete to s grácií vám vlastní.
Blíženci
Budete mít pocit nesmrtelnosti a nezranitelnosti. Od pravdy nebudete daleko, jen nepřetěžujte své tělo. Měly byste se hodně hýbat a celkově se snažit být aktivní po všech stránkách. Hodně situací vás bude zkoušet v tom, jak moc si stojíte za pravdou, kterou šíříte do svého okolí. Důležité tedy bude myslet, než cokoli uděláte.
Rak
Čeká vás velmi příjemný týden, který vás však, narozdíl od většiny znamení, nechá v klidu i navzdory svátkům. Na začátku týdne bude vhodný čas nakoupit pár dárků, ale neměly byste to přehánět. Spíše se zaměřte na dostatek fyzické aktivity – důležité bude cvičení a případně i běh. Nezapomínejte na zpevnění zad.
Lev
Vaše potřeba být mezi blízkými lidmi a dopřát si tak pocit přicházejících Vánoc bude veliká a to i přesto, že práce budete mít nad hlavu. Vyřešte to kompromisem – práci se věnujte, ale nebuďte v ní déle, než musíte. Po práci si nechte čas na svařené víno, či džus s rodinou. V druhé polovině týdne se vám ozve někdo z dětství, či střední školy. Tedy pokud na to sám sebere odvahu. *smile*
Panna
Pečení, vaření a vše co voní Vánoci – to pro vás bude to pravé ořechové. Vánoční nákupy se vám tentokrát vyhnou obloukem a budete je řešit buď na poslední chvíli, nebo je už máte za sebou. Naopak co se týče velkého úklidu, či voňavého cukroví, budete mít potřebu zazářit. A to se vám skutečně bude dařit. Užívejte si tyto dny s nadšením vám vlastním!
Váhy
Ne úplně dobrovolně budete zataženy do všeho toho dění kolem Mikuláše a čerta, Vánoc a vůbec… nebude se vám do toho příliš chtít, ale vaše potřeba udělat dětem radost bude velká. Ať už své děti máte nebo ne, pro vaše znamení bude celkově typické setkávání se s dětmi. Hry a radost. Vtáhnou vás do svého vnímání světa a vy to budete velice potřebovat.
Štír
Konečně vypněte. Budou vás k tomu nabádat všichni okolo a karty také – je nejvyšší čas, protože pokud budete neustále trávit čas v práci, hrozí, že to vaše tělo neunese. Zajděte si do sauny a velmi dobře vám také udělá vířivá koupel. Váš partner se vám u všech vašich aktivit bude snažit stát za zády jako opora – neodhánějte ho.
Střelec
Vaše znamení už má nejspíš od začátku měsíce nazdobeno a teď si budete s troškou škodolibosti užívat, jak se všichni honí. Nikoli ve zlém, spíše s nepochopením, protože vy samy budete nad věcí. Vaše dny budou plynout běžně – dopřejte si sport, sejděte se s přáteli. Vyhněte se však přesčasům v práci, ty jediné by vás mohly trochu stahovat.