87

V tomto týdnu se můžeme těšit na dostatek energie. S tím ovšem budou přicházet větší nároky nadřízených. Je vhodný týden na úklid a zároveň i na vyřizování úředních nezbytností. Vrhněte se tedy do tohoto týdne s vervou a uvidíte, že přinese své ovoce! 😀
Vztahy: díky narůstající energii s vámi bude spokojen i váš partner. Týden začíná energií zemskou, tudíž budete mít větší chuť na intimnosti, ale nikoli na experimentování. Řešení čehokoli složitějšího, či konfliktnějšího si nechte na příští týden. Pozor na mužské bolístky – v zemských znameních jsou muži náchylnější k citovým výlevům a špatným náladám.
Práce a domácnost: nadřízení budou tlačit, abyste všechno udělaly včas, a ještě na vás naloží další úkoly. Naučte se říkat rázné “NE” tam, kde práce přesahuje vaše hranice. Nehrozí, že by vás za to vyhodily, za to hrozí, že si toho na sebe necháte naložit příliš.
Doma se zaměřte na děti a jejich učení, jinak vše půjde, jak jste zvyklé.
Finance: jak bylo psáno minulý týden, tento týden se nemusíte bát trošku utrácet. Pozor však na vyloženě zbytečné výdaje. Rozlišujte mezi tím, co chcete a tím, co si skutečně přejete. Finanční hojnost pak přijde sama.
Zdraví: zvláště díky chladnu, které vaše tělo zaskočilo, si hlídejte, abyste neprochladly. Zaměřte se především na dostatečné teplo od nohou, a pokud vám zbude jen trochu času, udělejte si pořádnou masáž chodidel. Ty, co rády běhají, mají ideální příležitost, pokud to nebudou přehánět. Nezapomínejte, především koncem týdne, i na pravidelné zahřívání rukou.
 Rada na tento týden
Věděly jste, že jsou věci, které ženám prokazatelně zvyšují sebevědomí? Ano, je to tak. A které že to jsou? Např. nový účes, změna líčení, nový kousek oblečení, hezké spodní prádlo, podvazky, manikúra a pedikúra, či jen nožky bez chloupků. Typicky ženské věci! Pokud se tedy skutečně chcete, či potřebujete cítit sebejistě, zkuste si udělat kosmetický a nákupní den. A nezapomeňte mít alespoň část oblečení upnutější a na nožky nazout boty s podpatkem. Uvidíte, že se ponesete jako opravdová dáma a okolí tak na vás také bude reagovat.
 
Zvířetníkový horoskop 43. týden
Větší množství energie s sebou také ponese dost nových životních situací. Dávejte pozor na přepracovanost. V pondělí, úterý a ve středu pečujte o pleť a o nehty, nezapomínejte na saunu; ve čtvrtek a pátek je vhodné věnovat se masáži nohou a ošetřování křečových žil; v sobotu a v neděli zůstaňte u péče nohou a dejte si reflexní masáž chodidel a dopřejte si koupel.
Kozoroh
Minulý týden byl ve znamení váhání, tento týden však bude jistý. To, co nebylo dokončeno v týdnu minulém, máte příležitost dokončit nyní. Budete mít jasno a budete rozhodnutá. Je vlastně úplně jedno, zda se to bude týkat práce, domácnosti, či vztahů. Pouze na finanční stránku by si měla dávat trochu větší pozor všechna zemní znamení. 
Vodnář
Ženy ve znamení Vodnáře by tento týden měly být klidnější. Přesto, že čtvrtek a pátek patří vašemu znamení, bude lepší, když si vše dvakrát rozmyslíte. Z pohledu karet pro vás bude aktuální ještě stále téma vztahů a především mužů. Udělejte si jasno mezi tím, kdo je váš přítel a kdo na vás nahlíží jako na potencionální objekt tužeb. 
Ryby
Konec týdne bude patřit vám, ženy ve znamení Ryb. Celý týden si můžete užívat příjemného klidu, uzemnění. Koncem týdne pro vás bude nasnadě řešit vztahy. Nikoli však partnerské, nýbrž rodinné. Především se zaměřte na vztahy se sourozenci a pokuste se urovnat to, co je nabořené.
Beran
Berani by se tento týden měly zaobírat hlavně domácností a dětmi. Pokud děti nemáte, pozor na případné otěhotnění. V domácnosti nezapomeňte na pořádný úklid. Dlouho se vám do něj nechce, teď vám však sám půjde od ruky. Za odměnu si pak nezapomeňte dopřát něco dobrého nebo hezkého na sebe.
Býk
Ženám ve znamení Býka tento týden velmi přeje zdravotně. Budete se cítit velice dobře a pravděpodobnost byť drobných nachladnutí je téměř nulová. Nezapomínejte však prohřívat nohy, které míváte často chladné. Ideálně si zajděte na masáž nohou, efekt bude citelný ještě dlouho a poté na manikúru – udělá vám radost a dlouho vydrží. 
Blíženci
Blíženci jsou ti, kterým bude tento týden dopřáno po stránce finanční i vztahové. Finančně si opět můžete dopřát, aniž byste se musela bát návratnosti. Ve vztahu se budete cítit velice příjemně, ovšem pamatujte, že pokud něco chcete, musíte si o to říct. A je jedno, zda se to týká masáže, či víkendového výletu.
Rak
Račice jsou ty, které v sobě budou mít poměrně velký nepořádek. Tendence propadat do horších nálad bude velmi citelná a partner vám příliš nebude nápomocen. Navíc se zde jeví možné problémy v rodině. Jak si se zmatkem v hlavě pomoci? Zkuste pátrat v sobě, kde je počátek vaší nespokojenost a co zapříčinilo onu situaci. Pokud si nebudete vědět rady, ve vašem okolí jistě bude někdo, kdo dělá automatickou kresbu, či výklad z karet a danou situaci vám pomůže snáze rozklíčovat. 
Lev
Ještě stále bude platit, že s větší aktivitou budete muset počkat. Nikoli proto, že by nebyl vhodný týden, ale proto, že budete mít na stole mnoho věcí, které budete muset dotahovat do konce. V práci se snažte vše dokončit včas, budete-li otálet, jsou nasnadě problémy. Pozor si dejte také na rozvernost dětí, mohly by vás dostávat do nepříjemných nálad více, než obvykle.
Panna
Nyní je ten týden, kde je potřeba opět trošku ubrat a řešit vše, co je spojené s prací. Jednak karty varují před možnou nespokojeností partnera s tím, jak moc pracujete (a když už nepracujete, věnujete se dětem a na něj nemáte čas) a jednak v práci po vás bude žádáno, abyste odvedla velký výkon. Práce tedy budete mít nad hlavu, nenechte se zbytečně vykolejit. 
Váhy
Váhy tento týden mohou utrácet. Jako u všech, i u vás bude platit, ať jste umírněná, ale nebojte si ten krásný nový kabát koupit. Měla byste se ale zaměřit na investice, které se skutečně vyplatí. Na drobnosti ještě stále není ten pravý čas. Náladu budete mít skvělou, tak ji nezapomínejte využít ve svůj prospěch.
Štír
Ženy ve znamení Štíra se tento týden budou cítit velice dobře. Po ne úplně vydařeném minulém týdnu pro vás bude tento vysvobození. Bude se vám příjemně spát i odpočívat. Příliš se nepřepracovávejte. V práci na vás sice budou kladeny velké požadavky, ovšem měla byste to bez větších problémů zvládnout. 
Střelec
Pro vás bude aktuální téma zdravotní stránky. Nepůjde však o aktivitu, jako obvykle, ale naopak o zklidnění organismu. Karty volají po očistě a potřebě tělo celkově zklidnit. Špatně se vám relaxuje. Je čas využít sychravých podzimních večerů a naučit se to. V případě, že byste se tento týden měla tendenci přepínat, hrozí stavy úzkosti, nevyspalost a celkově negativní postoje k životu.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account