71

V pondělí nás čeká tzv. krvavý úplněk, který hlásí příchod podzimních dnů. Užívejte si zajímavou energii a navštěvujte lesy. Také si dávejte pozor na možnost migrén. Řešte je pomocí chladných obkladů na zátylku.
 
Vztahy: po trochu divočejším minulém týdnu bude opět klidněji. Až koncem týdne bude nastolena atmosféra běžných dnů, do té doby však platí vyhnout se hádkám. O úplňku je vhodná doba na razantní ukončování těch vztahů, které vám nevyhovují.
Práce a domácnost: nevíte jak na děti? Tento týden vymýšlejte strategii. Ačkoli budou velmi aktivní, snadno je nadchnete pro nové věci a nápady.V práci je před vámi poměrně aktivní týden. Síla měsíce způsobí, že se vám bude dobře jednat i s těmi kolegyněmi, se kterými běžně nevyjdete.
Finance: nebojte se, že by bylo zle. Vrhněte se na nákupy, ale vše s rozmyslem. Od konce týdne se na finance musí zaměřit ti, kteří nemají práci – pokud chcete utrácet, tak jen po málu.
Zdraví: dámy, do středy pozor na alkohol a sladké, vše bude působit dvojnásob. Vyhněte se i příliš kořeněným a slaným jídlům, vaše ledviny vám budou vděčné.
 
Rada na tento týden
Chcete-li mít krásnou pleť a rychle zhojené rány, pořidte si domů aloe vera. Ať už jako tinkturu nebo lépe jako rostlinu do květináče. Je velmi nenáročná a má skvělé účinky. Čerstvé rány pomažte odříznutými listy z aloe, pro krásnou pleť aloe oloupejte, v misce rozdrťte a přidejte trochu medu. Naneste na deset minut na obličej a pak důkladně omyjte. Je to skvělá prevence proti vráskám a hydratuje pleť
 
Zvířetníkový horoskop 40. týden
Vytoužený klid se dostaví až koncem týdne, do té doby si užívejte přicházejícího podzimu. V pondělí a v úterý si udělejte peeling, ošetřete akné; ve středu a ve čtvrtek ošetřete krk a dekolt, udělejte masáž šíje a zad; pátek, sobota a neděle jsou skvělé na koupele, sauny a péči o ruce.
 
Kozoroh
Ženy ve znamení Kozoroha, hlídejte si svá záda. A to ať ve smyslu fyzickém (prospělo by vám rehabilitační cvičení na zpevnění zad), tak ve smyslu lidí kolem sebe. Ne každý myslí to, co řekne, upřímně. Také pozor na migrény, hrozí vám i díky tomu, že neustále potřebujete přemýšlet.

Vodnář
Pro Vodnářky bude tento týden úspěšný. Domlouvejte schůzky, uzavírejte kontrakty. Jen pozor na domácnost, kde na vás budou kladeny velké nároky. Pokud si uržíte klidnou hlavu a jasnou mysl, nic vám nehrozí.

Ryby
Tento týden se zaměřte na své sebevědomí a hodnocení sama sebe. Karty varují, ať dáte hlavu vzhůru a začněte si vážit své práce, protože jinak to neocení ani nikdo okolo. A to i přesto, jak tvořivá bytost jste. Také pozor na úrazy nohou, případně se vyhněte zákrokům na nohách. Budou se dlouho hojit.

Beran
Ženy narozené ve znamení Berana, soustřeďte se na svou vizáž. Jistě to není vše, ale první dojem je důležitý. Často máte tendenci místo sobě něco dopřávat dětem, před tím však tentokráte karty důrazně varují. Buďte zdravě sobecká! Navíc musíte kontrolovat, jak necháváte děti chovat se k vám.

Býk
Tyto ženy si musí hlídat svůj zdravotní stav. V ohrožení budou plíce, průdušky a krk. Pozor na rýmy a chřipky. Nepodceňujte začínající chlad, snadno by se vám to mohlo vymstít. Když už se tomu nevyhnete, zapomente na léky, používejte bylinky.

Blíženci
Jakožto vzdušné znamení si tento týden můžete užívat. Dopřávejte si koupele, či delší relaxační sprchy, poslouchejte svou oblíbenou hudbu. Dovolte si se cítit svátečně. Uvidíte, jak dobře vám to udělá na těle i na duši. Také si dejte sraz se svými známými, budete si rozumnět.
Rak
Račice tento týden budou řešit vztahy. A to ať partnerské, či pracovní. Všude si musíte stanovit hranice, za které jste ochotna druhé lidi nechat jít. Pamatujte, že pro vaše znamení je velmi důležité mít vytyčený životní cíl. Po zdravotní stránce se nemusíte ničeho obávat, vše bude v pořádku.

Lev
Ženy Lvice, karty radí, abyste si udělala výletní, či alespoň pohybový týden. Hlídejde si svou váhu a nepřehánějte to se sladkým. V práci pozor na ne příliš dobře naladěnou šéfovou. Také si hlídejte svou touhu utrácet, příští týden byste toho mohla litovat.
Panna
Je pravda, že z tohoto týdne nebudete rozjásaná, na druhou stranu vám dá možnost přemýšlet nad partnerskými vztahy a finanční stránkou. Vytvářejte si rezervy do příštích měsíců je budete potřebovat. Karty upozorňují na neupřímné jednání lidí kolem vás, nevažte se na to, kdo co říká.

Váhy
Udělejte si klid a užijte si přicházejícího podzimu. Léto bylo krátké a měla jste toho na sobě příliš. Je načase zvolnit a dělat to, co máte ráda. Máte skvělou příležitost urovnat všechny vztahové záležitosti. Jste spokojená se sexualitou v partnerství? Pokud ne, vyřešte to spolu s partnerem.

Štír
Ženy ve znamení Štíra, tento týden pro vás nebude příliš úspěšný. Doma si musíte dát pozor na to, jak komunikujete s partnerem a zda mu necháváte roli muže. Lehce se může stát, že vy přeberete dominantní pozici a poté bude ve vztahu problém. V práci budete mít relativně klid za předpokladu, že udržíte svůj temperament na uzdě.

Střelec
Střelkyně jsou jedny z těch, kterým karty radí vrhnout se do aktivity a zkusit něco nového. Budete na to mít chuť i čas. Zároven pokud chcete upevnit svůj partnerský vztah, objevujte se svou drahou polovičkou. Zároven pozor na žaludek. Těžká jídla vám nebudou dělat dobře.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account