70

Měsíc ubývá a koncem týdne nás čeká novoluní. Zdržte se přílišných fyzických aktivit, měsíc i čísla nyní přejí spíše relaxačnímu režimu a ponoření se alespoň částečně do sebe. 

Vztahy: skvělé období pro všechny nezadané ženy – vzhledem k tomu, že budete mít tendenci být pohroužená spíše do sebe, je vhodný čas navazovat vztahy. Je to z toho důvodu, že se protějšku nebudete mít tendenci představovat v lepších barvách, ale „naservírujete“ se takové, jaké jste. Využijte toho!

Práce a domácnost: doma zavládne klid a pohoda. Nemusíte se o nic strachovat, spíše se, jak bylo psáno výše, věnujte sobě. V práci bude nejspíše stále dost shonu, tak nepropadejte pocitu, že nic nestíháte. Věci dělejte, jak nejlépe dovedete, ale pamatujte, že přílišný stres nikomu ještě nepomohl.

Finance: tento týden nepřeje nákupům, ani zařizováním, které mají co dočinění s financemi. Pokud peníze necháte ještě tento týden ležet, od příštího týdne si budete moci dovolit trochu povolit uzdu své touze dopřát si něco nového.

Zdraví: dámy, pozor na žaludek a zažívání. Tento týden se snažte dodržet co nejlepší jídelníček. Zaprvé tím pomůžete svému tělu a zadruhé se uleví i vám. Také si neustále hlídejte pitný režim. To, že jíte zdravě, neznamená, že pitný režim jde bokem! 

Rada na tento týden

Neberte si věci osobně. To, že vám někdo něco řekne, navrhne, na něco poukáže, neznamená, že se vás to musí týkat. Pamatujte – vše se nás týká tak moc, jak si to pustíme k sobě samotným. I když to jsou věty mířené k vaší osobě, je to vždy jen názor, náhled druhé strany a vás se začne týkat až ve chvíli, když si to samy připustíte. Když se tuto důležitou věc naučíte, budete ovládat svou zlost, negativní myšlenky a nebudete mít takovou potřebu rozčilovat se nad věcmi, které v životě vlastně ani nechcete mít. 

Zvířetníkový horoskop 37. týden

Klidný týden vám padne tak, jako už dlouho ne. Pocítíte pohodu, kterou s sebou přinese novoluní v Panně. Začátkem týdne nezapomínejte zalévat, hnojit a sekat, čtvrtek a pátek zastřihněte vlasy, budou lépe růst a o víkendu sázejte rostlinky a nezapomeňte při novoluní na očistu a pravidelný půst, který bychom měly dodržovat alespoň jednou týdně.

 

Kozoroh
Ženy Kozorozi, čeká vás, tak jako většinu znamení, klidný týden. Rodina i vztahy se tak nějak vyřeší samy. Vy si především dávejte pozor na to, jak nahlížíte na věci a lidi kolem sebe. Nesuďte, povzneste se nad vše. Pokud si dovolíte relaxovat, bude vám skvěle. Pokud chcete nové přátele, začněte s hledáním a seznamováním koncem týdne.

Vodnář
Vodnářky, pozor si dejte na své tendence upadat do pochmurných nálad. Tím, jak bude měsíc ubývat, vám trochu bude docházet dech. Budete mít tendenci se více stáhnout do ústraní. Karty radí, ať si toho na sebe nebere příliš. Raději vyslyšte svou intuici (vnitřní hlas), která vám přesně řekne, co vám prospěje.

Ryby
Jak bylo psáno výše, budete mít před sebou klidný týden. Jediné, co by vám mohlo hrozit, by byl nečekaný konflikt v rodině. Ze strany některého ze sourozenců. Pokud si ovšem dáte pozor a nebudete se do takové situace příliš zaplétat, měla by kolem vás proplout. Věnujte se relaxaci, poslechněte si vážnou hudbu a zklidněte své emoce, své tělo i mysl. 

Beran
Ženy ve znamení Berana, uzemněte se. Pokud máte zahrádku, je skvělý týden na to, abyste se vrhla do údržby okrasných rostlin. Pokud zahrádku nemáte, vyjeďte si na výlet do přírody. Nemusí to být nic dlouhého, hlavní pro vás je, abyste stála nohama pevně propojená se zemí. Zujte si boty a projděte se po trávě. Odevzdejte zároveň Matce Zemi vše, co vás tíží.

Býk
Ženy ve znamení Býka by se tento týden měly zaměřit na všechny své hmotné statky – ať už to jsou finance či majetek. Příp. nové nápady, které pomohou ve vašem podnikání. Vše si dejte do pořádku. Nezapomínejte mít vše podložené doklady, které jsou dnes bohužel velmi potřebnou věcí. U majetku (především bydlení, domů, bytů) byste si měla dávat pozor, abyste nic neprodávala, ani nekupovala. Vyčkejte do října.

Blíženci
Inteligentní a oblíbené ženy v Blížencích, také trošku uberte. Spíš řešte mírnější věci, než abyste se pouštěly do konfliktů. Karty radí, abyste teď absolutně vypustily vztahové záležitosti. Zkuste se zaměřit na svou kreativitu, nejlépe něco, co vás samotnou spojí s vaším vlastním podvědomím. Skvělý způsob je např. automatická kresba, či písmo.

Rak
Pro ženy Raky je tento týden příhodné řešení financí a finanční situace vůbec. Mělo by se jednat hlavně o úspory a o „jisté peníze“ v podobě hmotných věcí. Karty nabádají, abyste si dala tu práci a zjistila, jak je na tom vaše spoření. Vyvarujte se však vybírání peněz. Tak jako u většiny znamení, i u vás platí, že do konce září by se měly peníze spíše šetřit, než utrácet.

Lev
Lvice, chtělo by to opět přísun energie, co říkáte? Nebojte se, dočkáte se, ale tento týden si ještě dejte pauzu. Tento týden je pro vás ideální na vymýšlení toho, jak budete se svou prací, či podnikáním nakládat do budoucna. Pouvažujte, zda vás to, co děláte opravdu baví, či by to chtělo změnu. Do konce roku budou ještě dvě zajímavé příležitosti, kdy budete mít šanci se v tomto směru pohnout dál.

Panna
Pro Panny je nyní skvělý čas poohlédnout se po nových přátelích, partnerech, či životních příležitostech. Nečekejte nic výjimečného, ale pár zajímavých chvílí se vám v tomto týdnu objeví. Vše se však ponese spíš v duchu setkávání se s přáteli a v poklidné atmosféře nadcházejícího novu.

Váhy
Váhy, užívejte si tento týden jako klidný, pokud jste až doteď pracovaly a dělaly vše proto, aby věci kolem vás fungovaly. Zkuste meditace, či jiný způsob relaxace, ale měly byste se snažit „vypnout“. Ovšem pokud jste měly doteď volněji a cítíte, že váš plný potenciál nebyl využit, vrhněte se do práce po hlavě. Je potřeba vyrovnat misky vah vašeho znamení. 

Štír
Ženy ve znamení Štíra, karty vám pro tento týden radí, abyste se vrhly na velký úklid. Tak, jako většina znamení, i vy budete pociťovat, že nemáte tolik chuti dělat tolik věcí jako běžně, ale úklid bude něco, co zvládnete a ještě vás to bude bavit. Dávejte si pozor, ať neděláte polovičatou práci. Je potřeba, abyste si vyčistila hlavu, a to vám půjde jedině tehdy, když se do úklidu opravdu zaberete.

Střelec
Střelkyně, přitáhněte si do života více optimismu! Usmívejte se, radujte se. Pokud na tohle zapomenete, často se dostaví problémy se zády, či s trávením. Nesnažte se tento týden nic extrémně měnit, spíše se zaměřte na práci v zahradě, či v přírodě. Tak, jako Berani, i vy byste se měly trochu více uzemnit. Ubývající měsíc by vám mohl zamotat hlavu ve vztahových záležitostech, pokud mu to dovolíte.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account