Vztahy
Protože úvod týdne nám dá pocit, že si potřebujeme dořešit vše své, partneři budou trošku stranou. Nemusíme se obávat žádných větších konfliktů, či nedorozumění. Kozoroh je znamení, které je smířlivé, nebude pro nás těžké zažehnat případný oheň hned v úvodu. Hodně nám bude pomáhat rozumovost těchto dnů a vědomí toho, že do ničeho nebudeme nucené, ale budeme mít osobní motivaci. Muži po našem boku si díky tomu budou moci oddechnou od obvyklé zátěže zodpovědnosti. Od poloviny týdne se znamení plynule přehoupne do ochoty s partnerem spolupracovat a být s ním naladěná na jednu vlnu. Bude pro nás snadné se na svůj protějšek nacítit a ještě snazší udělat věci tak, aby vyhovovaly oběma. Tento týden je doba velkých kompromisů, ze kterých budou mít radost oba partneři. Navíc na konci týdne nám vodní znamení dá chuť jít cestu života ve dvou – i ženy, které muže odmítají nebo neuvažují nad tím, že by vedle sebe někoho měly mít, změní názor. Minimálně na těchto pár dní. 😉
Práce a domácnost
Kolektivní pracování a vycházení s lidmi okolo se nám zachová. Budeme vycházet jak s muži, tak s ženami. Pokud nad sebou máte nadřízené, které vám nesedí, popasujete se s tím tento týden lépe, než jiné dny. Také to však platí v případě, že jste na vysoké pozici a nevíte si rady se svými podřízenými – nyní budete umět jednat diplomaticky, rozumně a tak, že vám lidé okolo budou rozumět. Znamení těchto dnů podporuje chuť pracovat, ale také podpoří přirozenou autoritu. Především u žen. Tento týden je opět jedním z těch, kdy bude dobré začít podnikat – budeme mít odhodlání a koncem týdne i dostatek “nerozumu” na to, abychom nad věcmi přestaly přemýšlet a jednaly více intuitivně, či instinktivně. Jak je komu blízké. 
Ještě v úvodu týdne se nás bude držet potřeba uklízet a dodělávat, ale naše ochota a především čas se budou povážlivě ztenčovat. Prvních pár dní je o dotažení detailů, dodělání drobností. Vytřete prach i tam, kde to celý rok neděláte. A nezapomeňte osprchovat rostliny. Nebo jim alespoň otřít listy. Vpusťte do domova dostatek vzduchu a neméně podstatná bude vlhkost. Stačí, když si do každé místnosti dáte ozdobnou misku s vodou. Vhodné je tyto misky dávat k oknu nebo na místa, kam přes den svítí slunce. Jednak se voda rychleji odpařuje a jednak lesklý povrch vytváří klidnější energii v místnosti.
Finance
Úvod týdne bude po finanční stránce vyloženě příznivý. Dokonce i ty z nás, které dumají jak k penězům přijít, budou mít v hlavě nápady. Podstatné však bude (tak jako ve všech oblastech), použít více intuici, než rozum. Ten by nás totiž od všeho odradil. V začátku týdne bude vhodná doba pro investice, či nakupování nemovitostí. Poslední dny v týdnu bychom se naopak měly manipulací s penězi vyhnout. Jediné na co budeme mít “dobrou ruku” je pořizování věcí do domácnosti, které naše bydlení zútulní. Při takových nákupech se zaměřte na doplňky do ložnice.
Zdraví
Ubývající měsíc nám bude dovolovat shazovat váhu a bude pro nás snazší odvodnit organismus. Měly bychom v tyto dny posilovat nohy a zadeček, zpevní se nám díky tomu kůže a bude jednodušší odstranit celulitidu nebo ji alespoň minimalizovat. Také v tyto dny pečujeme o pleť a nehty. Na pleť postačí masky vyrobené z domácích surovin. Důležitá takto na jaře je pro pleť hydratace a hloubková detoxikace. Nehtům dopřejte výživné olejíčky a zpevňující laky, protože budou mít tendenci se rychleji lámat a třepit.

Zvířetníkový horoskop na 16. týden 2017
První tři dny bude ovlivňovat rozumový Kozoroh – dopřáváme si saunu a koupele; pečujeme o pleť, nehty a hydratujeme pokožku. Nezatěžujeme kolena, která jsou v tyto dny velmi citlivá. Vzdušný a kreativní Vodnář vládne čtvrtku a pátku – ošetřujeme křečové žíly, nezapomínáme si udělat masáže nohou, především pak lýtek. Vyhýbáme se situacím, které by mohly poškodit kotníky nebo celkově příliš zatížit nohy. Víkend ve znamení Ryb – nás nabádá k péči o chodidla, k reflexním masážím nohou a k rozproudění lymfatického systému. 

Vodnář
Bude velmi důležité, abyste si uvědomovaly svou jedinečnou a veliký potenciál tvořit nové věci. Vaše energie bude velmi vibračně silná. Inspirací vám bude hudba a krásné věci. Velice dobře vám půjde psaní, či malování. Ty z vás, které jsou fyzicky zručnější, dokáží svépomocí vyrobit velmi zajímavé věci. Popusťte uzdu fantazii.
Kozoroh
Jelikož je úvod týdne ve vaší energii, nebude nic bránit tomu, abyste udělaly tlustou čáru za čímkoli, co budete potřebovat a začaly dělat věci nanovo a lépe. Vymažte své staré zlozvyky, zbavujte se v domácnosti věcí, které překáží. Dodá vám to pocit energie a uvolnění. Zaměřte se hodně na partnerské vztahy, kde buďte samy sebou.
Ryby
Je načase si uvědomit, že do ničeho nebudete tlačené, pokud se nenecháte. Okolí na vás bude klást poměrně velké nároky, ale vy budete mít potřebu mít svůj vlastní rytmus a systém. Vaše znamení bude mít sílu především koncem týdne – využijte toho a postavte se samy za sebe. Hlavně se nesnažte udělat vše za každou cenu, nikdy se nezavděčíte všem.
Beran
Energie tohoto týdne vám bude trošku cizí a vy se díky tomu budete cítit nesvé. Myšlenka toho, že jsou volné dny pryč, vám příliš nepřidá, ale to vše bude přetrvávat jen do půlky týdne. Pak na vás padne potřeba být se svým protějškem a trávit s ním maximum času. Je skvělá doba pro intimní sbližování a experimentování.
Býk
Nemusíte se bát, že byste tyto dny nezvládly se svou obvyklou grácií a nadhledem. Naopak bude hodně situací, kdy budete mít dojem, že vše jde možná až trošku podezřele podle vašeho plánu. Důležité bude nestavět si do cesty své vlastní pochybnosti a myšlenky. Nesnažte se být příliš sebekritické a perfekcionistické, tento týden tomu nedává mnoho prostoru.
Blíženci
Budete se muset hodně zaměřit na ženskou stránku. Pravdou je, že v úvodu týdne vám to vůbec nebude blízké. Ani nakupování oblečení, ani utrácení za podobné “nesmysly”. Už v půlce týdne si však začnete znatelně víc dopřávat a navíc ve vás bude vzrůstat potřeba líbit se. Věnujte se pohybovým aktivitám pro zvýšení sebevědomí.
Rak
Vliv lidí kolem vás na vaše názory a postoje k životu bude velmi silný. Naučte se méně dívat na to, kdo si co myslí a buďte zdravě sobecké. V úvodu týdne na vás čeká velice aktivní rozpoložení, které vám dá sílu dotáhnout vše do konce a k vaší spokojenosti. Také budete mít větší chuť se hýbat a pohybovat se v okruhu blízkých přátel.

Lev
Nebude pro vás jednoduché najít si chvíli volného času. Vše bude plynout mimoděk kolem vás a vy budete prostě jen cítit, že jste v tom proudu zatažené. Občas se jen tak zastavte a párkrát se nadechněte, abyste zpomalily. Psychicky však budete v tyto dny velice silné a fyzicky téměř nezvykle výkonné. Pozor na workoholismus.
Panna
Tento týden se na vás bude valit jedna vlna energie za druhou a bude pro vás velice těžké držet se nohama pevně na zemi. V úvodu týdne se dočkáte obrovské výkonnosti v práci. Budete jednat v podstatě bezchybně a práce za vámi bude zůstávat víc, než jindy. Další dny se pak zaměříte na přátele a vaše ochota jim pomoci bude bezbřehá. Nezapomínejte však na svůj volný čas.
Váhy
Než vykročíte do tohoto týdne, najděte si chvíli času na zrekapitulování toho minulého. Pres, který jste si na sebe samy připravily, by se neměl opakovat a bude pro vás skutečně velmi důležité, abyste alespoň první den v týdnu strávily v přírodě a mimo lidi. Dopřejte odpočinek i svým smyslům a vyhněte se i komunikaci přes všudypřítomné mobily.
Štír
Podobně jako jiná znamení, i vy budete mít velké množství síly a energie, budete si však muset dávat pozor, abyste ho nezneužily. Síla vašich slov bude opravdu veliká, musíte si tedy dávat pozor na konflikty. Bude však ideální příležitost cokoli vyjednávat s rodinou nebo s obchodními partnery. Budete umět skvěle kličkovat v jakékoli situaci.
Střelec
V úvodu týdne se budete muset trošičku uklidnit a rozdýchat to, že nemáte tolik času, kolik jste si představovaly. Neklaďte samy na sebe tak velké nároky a učte se trochu více odpočívat. Další dny bude podstatné, abyste se věnovaly práci, kde po vás bude vyžadováno hodně soustředění a samostatnosti. Dávejte si pozor, komu co říkáte, aby se to neobrátilo proti vám.